Użyłem w tekście wpisu nazwiska Josepha Goebbelsa.

Obrazek użytkownika michael-abakus
Kraj

Tak mogę postąpić, ponieważ to Platforma Obywatelska sama i z własnej inicjatywy uruchomiła hitlerowskie korzenie własnej akcji propagandowej, o czym piszę już po raz wtóry. Ale jest jednak pewien problem z tymi paniami i panami z totalitarnej opozycji. Oni doskonale sobie zdają sprawę, że ich działanie jest prowokacją, jest dolewaniem oliwy do ognia, że to co robią jest mową nienawiści, że adresują swoją propagandę do irracjonalnych emocji, do ludzkich fobii i uprzedzeń, tak aby ludzkie fobie krzepły, stając się jeszcze bardziej irracjonalne i wściekłe.

Dzisiejsze wystąpienie posła Borysa Budki było wzorcowym przykładem mowy nienawiści w najgorszej wersji. Taka mowa nienawiści jest teraz, w większości krajów Zachodniej Europy bezwzględnie i bardzo surowo karana. Jest przestępstwem. A socjopatyczni przywódcy w rodzaju Schetyny, Kierwińskiego, albo fredrowskiego Grabca dobrze o tym wiedzą i świadomie, z zimnym jak lód cynizmem posługują się tą brudną mową nienawiści. Nie posługują się żadną logiką, żadnymi racjonalnymi argumentami, zero rozumu. Operują tylko i wyłącznie w sferze negatywnych emocji. Przecież wystąpienie Grzegorza Schetyny z dnia 1 lipca 2017 było podręcznikowym pokazem mowy nienawiści. A Borys Budka niezdarnie usiłuje przebić swojego pryncypała. Usiłuje pokazać jeszcze więcej prymitywnego chamstwa. 

Gardłowy charkot wściekłej hieny.

To jest celowe i wyrachowane dolewanie oliwy do ognia, to już jest tylko prowokacja w goebbelsowskim stylu. Oni mentalnie szykują się do podpalenia Reichstagu, do kryształowej nocy albo nawet do nocy długich noży. 

Przypis:
Zupełnie celowo i z rozwagą posłużyłem się nazwiskiem Josepha Goebbelsa, ponieważ jest to cytat z propagandy Platformy Obywatelskiej, użyty w ich wypowiedziach w czasie Rady Krajowej 1 lipca 2017 oraz ich spocie czarnej propagandy [link]. To co robi Platforma Obywatelska przestaje być czarną propagandą, a zaczyna przekraczać granicę zbrodni wzorowanej na nazistowskiej polityce nienawiści. I jak zwykle, robią to dokładnie tak samo, jak robili to bolszewiccy komuniści i czynili to spece Josepha Goebbelsa - przypisując przeciwnikom to, co sami robią. Przecież ten ich spot pod znakiem TVPiS to najczystsza hitlerowska robota. Najczarniejsza z czarnych propaganda. To już jest przestępstwo podlegające karze. [link]

Przy okazji zwracam uwagę na ciekawą metodę czarnej propagandy zastosowaną w bardzo krótkich, wręcz dziesięciosekundowych spocikach propagandowych z serii "#RZECZ o POLITYCE" użytych przez Rzepę. To są spoty, z którymi nie da się polemizować, ponieważ zawierają wyłącznie insynuacje i walą w podświadomość. Goebbels by się nie powstydził. Trafiłem na to przypadkiem, idąc tropem goebbelsowskiego spotu Platformy Obywatelskiej, znalezionego w Rzepie [link]

Jednym słowem każda Budka, to o Budkę za dużo, głównie z powodu prymitywu i chamstwa. Ten prymityw jest po prostu nie do zniesienia. Zupełnie serio, nie byłem nastawiony na oglądanie transmisji z sesji sejmowej, nie spodziewałem się. nagle usłyszałem charkot tego faceta...

Zgrzytliwy syk nienawiści, wrzaskliwe obelgi, jak to od Budki...
Chamstwo, kompletny brak kultury, prymitywne obelgi, niezdarnie szyte zniewagi, obrzydliwość.
Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:13)

Komentarze

Widzowie i słuchacze tej autokompromitacji musieli przecierać oczy i uszy ze zdumienia, bowiem tak się podkładać może tylko ktoś niespełna pomyślunku albo kret bądź dywersant. Nikt poważny nie zapamięta z uzasadnienia Budki niczego poza ową erupcją intelektu niższej gimbazy
W gronie dziennikarskim przestrzegamy się przed podpuszczaniem polityków poprzez podsuwanie im absurdalnych pomysłów (oczywiście dla żartu), bo często te najbardziej niedorzeczne są następnie realizowane. Ze szkodą dla wszystkich, mimo że intencją była czysta rozrywka. 
I w wypadku Platformy Obywatelskiej coraz częściej można dojść do wniosku, że działacze tej partii realizują wyłącznie podpowiedzi kompletnie niedorzeczne. A nawet w realizacji tych absurdalnych pomysłów widać spore zapamiętanie. Prawo i Sprawiedliwość nie przeszkadza głównemu politycznemu rywalowi w samozaorywaniu, bo nie ma w tym żadnego interesu. A partia Grzegorza Schetyny wchodzi w to jak nóż w masło. Część opinii publicznej ma z tego powodu zabawę, ale nawet dobra rozrywka politykom nie służy, robiąc z nich...  
I trudno przypuszczać, że są zadowoleni głosując tak samo jak np. Borys Budka, a przez to głosowanie legitymizując argumenty na poziomie najniższej gimbazy. No, ale to nie mój cyrk i nie moje małpy.
Cytaty brane od Stanisława Janeckiego [link]
Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

michael

#1543595

Oczywiście świetnie wiem, że rzeczony Grabiec był szurniętym kochankiem Balladyny, czyli jedną z postaci Juliusza Słowackiego. Ale jak to miałem napisać?

Słowackiego Grabca? Co ma Słowacja wspólnego z jakimś tam Grabcem... Najważniejsza jest jednak charakterystyka tej literackiej osobistości: 

  • Grabiec jest w dramacie postacią epizodyczną. Jest wieśniakiem, kochankiem Balladyny, synem organisty, chamem i prostakiem. Grabiec marzy o władzy, która w płytki sposób jawi mu się jedynie jako możliwość jedzenia do syta i osiągnięcia wszelkich możliwych wygód i luksusów.
  • Grabiec jest postacią drugoplanową, która wbrew własnej woli zostaje zaplątana w bieg wydarzeń. Jest pionkiem w rękach postaci silniejszych od niego, a przez własną głupotę nawet nie zdaje sobie z tego sprawy, za co przychodzi mu zapłacić najwyższą cenę.
Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

michael

#1543597

Pustą budkę dopadł lęg patologicznych rys - brakujących budkę.  

Bo rysa budki nie zdobi.

W etycznie wybrakowanej nieestEtycznej budce, nie wylęgną się wartościowe wnioski poli(E)tyczne.

Pozdrawiam J.K.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0
#1543602

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1543604

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0
#1543631

totalna opozycja wykorzystała w pełni czas na popełnienie błędów, który otrzymała od nas. Śmiem przypuścić, że popełniła wszystkie możliwe błędy demonstrując tyle chamstwa, kłamstwa, pychy i arogancji, nie pomijając pogardy i nienawiści, co można podsumować w efekcie jako wielki strzał w stopę oraz koszmarne wystawienie samego siebie do wiatru.

Jednym słowem sami siebie wycofali do grona wykluczonych, czyli tych, dla których miejsca nie zabraknie jedynie w jadłodajniach pomocy społecznej. Takiemu Borysowi Budce, po jego wczorajszym sejmowym wystąpieniu, nigdy ręki bym nie podał

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

michael

#1543622

atakując kolejnego ministra z PiS Mariusza Błaszczaka - po raz kolejny udowodniła, że jedynym celem tej mafii jest walka o zahamowanie zmian w Polsce za pomocą z zagranicznych mocodawców. A mają wielu zarówno w Moskwie, jak i w Berlinie.

Tym razem do ataku w Sejmie mafiozi wykorzystali załganego do cna Borysa Budkę, który tym swoim wystąpieniem zasłużył na tytuł "Urbana PRL-bis"...

Sejmowe komisje oraz prokuratury powoli dochodzą do mocodawców przestępstw mafiozów z PO i udowadniają, że państwo rządzone przez Tuska było w gruncie rzeczy rządzone przez mafię rabującą Polskę i Polaków ze wszystkiego, na czym mogli położyć swoje zbrodnicze łapy.

_______________________

Gdy słuchałem tej stalinowskiej małpy robiącej to antypolskie wystąpienie w Sejmie, miałem identyczne wrażenie, że ten politruk z PO wykorzystuje wszystkie sprawdzone metody załgania socjalistycznych propagandystów: goebbelsowskie z Niemiec i stalinowskie z Rosji Sowieckiej...

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1543633

to istota i sens ich metody, przy czym ich czarna propaganda posługująca się najbrudniejszą z brudnych mową nienawiści i dyfamacją polegającą na oblepianiu błotem powstrzymuje mnie przed nawet nieumyślnym popadnięciem w ślad ich metody. Ale jakoś trzeba nazwać to co oni robią. 

Od momentu w którym ich pryncypał Grzegorz Schetyna w swoim przemówieniu w czasie Rady Krajowej PO w sobotę pierwszego lipca 2017 roku przywołał tę terminologię a służby propagandy tej partii politycznej wyprodukowały spot propagandowy z portretem Josepha Goebbelsa [link] włączając tę postać do języka propagandy, stwierdzam, że mamy pełne prawo do określania metod dyfamacji stosowanej przez totalitarną opozycję wprost, tak jak to jest czynione. Tak po prostu jest "PO wykorzystuje wszystkie sprawdzone metody załgania socjalistycznych propagandystów: goebbelsowskie z nazistowskich Niemiec i stalinowskie z Rosji Sowieckiej...". Taka jest rzeczywistość.

I jeszcze jedno zastrzeżenie. Wyżej podałem link do propagandowego spotu wyprodukowanego i rozpowszechnianego przez Platformę Obywatelską, ale nie kopiuję tego spotu ani nie pokazuję, ponieważ publiczne przywoływanie i posługiwanie się hitlerowskimi symbolami, znakami i skojarzeniami uważam za niedozwolone w Polsce działanie, karane z art. 256 k.k. 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

michael

#1543640

... zawsze muszą słuchać swoich panów i płatników z Berlina i Brukseli.

Przecież mają olbrzymie zobowiązania za które brali srebrniki judaszowe by Polskę zniszczyć.

POśrednikiem jest folksdojcz  i lokaj TuSSek, który przekazuje POlecenia z Berlina i Brukseli, dla niemieckich partii w Polskim sejmie.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".

#1543634

wokół budki

 

na stalinowski jad

nie ma odtrutki

jak oszalały biega

wokół budki

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

jan patmo

#1543635