UBECKA WARSZAWA - MIASTO CZYŚCICIELI KAMIENIC

Obrazek użytkownika michael-abakus
Kraj
Koalicja Obywatelska zdobyła 43,96 proc. głosów w wyborach do Rady Warszawy; PiS - 25,51; SLD Lewica Razem - 5,73, co oznacza, że w wyborach do Rady Warszawy, Koalicja Obywatelska uzyskała 40 mandatów, Prawo i Sprawiedliwość będzie miało 19 przedstawicieli, a SLD Lewica Razem tylko jeden mandat.
 
Stąd przekonanie różnych władz partyjnych o ich dominacji w całej Polsce. A Warszawa to wyjątkowe miasto, gdzie dekalog nie obowiązuje. Cóż, najciemniej jest pod latarnią. Tam, w Warszawie panuje inna miara przyzwoitości. "Jak nie ukradniesz, to się nie wyśpisz". Sodomia i Gomora.
Miasto czyścicieli kamienic.

 
Przypuszczam jednak, że Czaskowski już wyczuł skąd wiatr wieje i przystępuje do PiS.
Nowy nawrócony.
Najlepszy sposób na skompromitowanie złodzieja, to danie do zrozumienia, że dogadał się z policjantami. To jest specyfika socjologicznego rządów mafii i korupcji w parze ze zjawiskiem wrogości wynikającej z politycznego mobingu pogardą i nienawiścią stosowanego od lat przez totalitarną opozycję. Od lat mamy do czynienia z polityką pogardy.
Skrajna odmowa wszelkiej współpracy, to nawet nie catenaccio ale bandycka omertà.
Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:10)

Komentarze

Wolalbym zginąć w walce o honor i ojczyznę walcząc na ulicy z tymi bandytami , z tą hołotą antypolską prowokatorami z KOD-u Platformy i tej bandyckiej opozycji bez honoru , czci ani wiary Wolą kraść , nie chcą wolnej bogatej Polski , wolą na kolanach żebrać o euro w Brukseli . Chcą konìecznie zadymy ja bym im to ułatwił i miał w dupie to co myślą wrogowie z Europy , bo i tak myślą tak samo wrogo bez względu na to jaka jest prawda . Nadeszła wiec pora na zbrojną obronę naszej ojczyzny i rozpędzenie tego bydła na cztery wiatry.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1

zawiedziony

#1574000

czyli model polaryzacyjno-dyfuzyjny (*), o którym tak piękne bzdury może opowiadać tylko Michał Boni wespół w zespół z Gazetą Wyborczą. Raport "Polska 2030" jest przykładem takich ślicznych słowotoków. 
Praktyka i przykład dzikiej prywatyzacji jawnie pokazuje rzeczywistość tego modelu. Polaryzacja polega na koncentracji aktywów w łapach najagresywniejszych złodziei, a dyfuzja bierze się z równie zachłannej eksploatacji okruchów tego co ze złodziejskiego stołu spadnie (**).
 
Rabunkowa i grabieżcza eksploatacja podbitego terytorium przy gorliwym wspólnictwie kompradorskiej rzeszy skorumpowanej gawiedzi systemowych pasożytów, gotowych służyć każdemu, który da choć troszeczkę zarobić. Ot i taka jest zwięzła definicja "syndromu warszawskiego".
Prostytucja polityczna w celu ściśle ekonomicznym. 
 
 
Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

michael

#1574003

pies urodzony w niewoli, ktory urwie sie z lancucha, wroci do swojego pana.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1574006

Mam swoje zdanie o Warszawiakach.

Nawet gdyby Trzaskowski zamiast składać obietnice wyborcze charczał i pierdział, to i tak by go wybrali.
Bo im nie chodziło o Warszawę, którą mają w dupie, tylko o to by dowalić Kaczorowi. Teraz będą się pławić w szambie i mówić, że to SPA.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

zawiedziony

#1574048