TO NAPRAWDĘ BYŁO HANIEBNE - BRAK ZGODY NA ŁAJDACTWO

Obrazek użytkownika michael-abakus
Kraj
Pani redaktor Janina Jankowska w programie "LOŻA PRASOWA" TVN 14 maja 2017 porównała Jarosława Kaczyńskiego do Adolfa Hitlera, który kiedyś kazał zamordować antyfaszystów z białymi różami. Byłem zaskoczony tym graniczącym z idiotyzmem porównaniem, ale dla warsztatowego porządku podłubałem w internecie i znalazłem, XaViER, Czw, 2013-02-21 22:40 Antyfaszyzm [link]
70 lat temu na gilotynie w Monachium zginęło troje przeciwników Hitlera z organizacji Biała Róża. Hans i Sophie Scholl oraz ich kolega Christoph Probst drukowali od 1942 r. ulotki, w których nawoływali do oporu i potępiali zbrodnie na Żydach i Polakach. 
„Niech żyje wolność” - to ostatnie słowa, wypowiedziane przez 24-letniego studenta medycyny Hansa Scholla na chwilę przed śmiercią na gilotynie w monachijskim więzieniu Stadelheim. Jego młodsza siostra Sophie została ścięta chwilę wcześniej.
 
Wygląda na to, że wyjątkowo obrzydliwa prowokacja "obywateli rp" rzeczywiście została profesjonalnie przygotowana przez łajdaków działających ze szczególnym natężeniem złej woli. Najprawdopodobniej pozbawieni sumienia łotrzykowie machający białymi różami w kontrdemonstracji 10 maja nawet nie domyślali się w jakiej paskudnej prowokacji uczestniczą, w jak parszywym zniesławieniu uczestniczą. 
 
Świadomie i niezwykłym wręcz ładunkiem złej woli użyta obelga musiała być przygotowana wcześniej zgodnie ze starannie przygotowanym scenariuszem. Pani red. Janina Jankowska wypowiedziała swoja kwestię bez zmrużenia oka, z zimną krwią i robiła wrażenie osoby, która z pełną świadomością wiedziała jaki ekstremalny ładunek nienawiści właśnie przekazuje.
 
TO NAPRAWDĘ BYŁO HANIEBNE, SZCZYT ŁAJDACKIEJ NIENAWIŚCI.
 

Kompromitacja Janiny Jankowskiej jest w tym kontekście zdarzeniem zupełnie bez znaczenia, w zestawieniu z łajdactwem prowokacji rzeczywiście godnej Adolfa Hitlera. Jeśli Platforma Obywatelska takimi kartami prowadzi grę, kończy się moje miłosierdzie. Widzę Stanisława Huskowskiego z białą różą wpiętą w sejmową mównicę iiiii

-->michael 14.05.2017 blogmedia24.pl [link]

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:11)

Komentarze

A ja mam dwa pytania - dlaczego jeszcze nie ma zawiadomienia do prokuratury o przestępstwie tej PO-idiotki oraz dlaczego KRRiTV nie odbiera koncesji na nadawanie w Polsce tej "stacji" z rosyjsko-żydowskim kapitałem większościowym? Czekamy na nowego Cybę...?

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1539791

Ożeż ku...wa. Dziękuję michaelu za dogrzebanie się do istoty tej wstrętnej prowokacji. A Jankowska jest obrzydliwa, ale widać, że uczestniczy w tej grze, choć nieraz coś tam próbowała mówić i pisać, że jest patriotką. Obrzydliwa prowokacja, cos niesamowitego i tez kończy się moje miłosierdzie.

Yagonie 12. Popieram. Prokuratura i zawieszenie koncesji.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
0

krzysztofjaw

#1539794

Od dzisiaj piszę tych obywateli rp wyłacznie małymi literami. ponieważ na to zasługują, a kojarzenie ich małości z majestatem Rzeczypospolitej jest obelgą dla naszej Ojczyzny. Bardzo przepraszam, ale z podobnego powodu proszę o nieużywanie w stosunku do tych zaprzańców skrótu "ORP", szczególnie, że może to być obelgą dla pamięci bohaterskich Okrętów polskiej Marynarki Wojennej, na przykład dla ORP "Orzeł"

Koniec miłosierdzia dla łajdaków.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

michael

#1539805

Twój komentarz nie wymaga... mojego komentarza. Jest tak jasny, że podpisuję się pod nim "obydwiema ręcyma" - jak mawiał swego czasu Janek Pietrzak, szydząc z języka, jakiego używali komuniści i postkomuniści, którym partia dała stanowiska w aparacie władzy.

 Serdeczności,

Satyr

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr

 

#1539806

Masz rację... aż się zawstydziłem z tym "ORP". Ci obywatele rp to zwykłe bojówki... trzeba znaleźć źródło ich sterowania, choć zapewne SSS jest dobrym kierunkiem.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

krzysztofjaw

#1539807

Ta PO-idiotka dała swój spektakl dzisiaj w niedzielę po południu, natomiast co do dalszych reakcji, to teraz powiem uczciwie - krew mnie zalewa. Ale z drugiej strony trzeba mocno pomyśleć, ponieważ widać, że mamy do czynienia z wrednie przemyślaną grę operacyjną na większej scenie niż zwykła pyskówka.

Ludzie którzy wystrzelili taką obelgą usiłują nas sprowokować, a prowokacja jest często pułapką. 

Nie dajmy się zwariować, mam wrażenie, że teraz właśnie Oni wpadają we własne sidła. Gubi ich własna arogancja.

 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

michael

#1539796

Tak pisałem gdzieś o trzeciej nad ranem. Teraz nie mogę znaleźc swojego tekstu. "Założę się ..." I taka jest prawda. To się potwierdza. Nasz przeciwnik szyje naprawdę łajdackie scenariusze podłych intryg. Rozmyślne, pozbawione śladu sumienia potwarze i prowokacje. Kłębowisko jadowitych żmij.
Ostatni wytrysk jadu.
Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

michael

#1539792

piszę także o takich jak Jankowska w moim dzisiejszym tekście.

pzdr

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

antysalon

#1539793

Nie ma żadnych dwóch stron, jest tylko "SSS" czyli "Straszna Sitwa Smolara" i jego TTM. SSS to nieformalna organizacja, a TTM to ich stół sztabowy przy którym urządzają te swoje narady wojenne, w których układają swoje szatańskie wersety

Time Table Meeting or time table meeting planner. Przyjechał kiedyś Leszek Balcerowicz z USA, absolwent szkolenia finansowanego przez fundację Rockefellera, według programu Wieczorowego Uniwersytetu Marksizmu Leninizmu, później przeszkolono za pieniądze z tego samego źródła jeszcze kilka oddziałów oficerów łącznikowych dowództwa Armii Czerwonej do spraw wojny informacyjnej i teraz siadają do stołu sztabowego, układają scenariusze kolejnych gier operacyjnych i napadów propagandowych.

Przecież ta akcja napadu planowanego na 10 maja 2017 ma bardzo skomplikowany scenariusz, w którym wzięli za udział bardo liczni aktorzy. Podejrzewam, że byli to nie tylko obywatele rp. Bardzo możliwe, byli to nawet posłowie na Sejm, dziennikarze, iiii ...

To już widać gołym okiem, że była to skomplikowana gra operacyjna o wyjątkowej wręcz podłości.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

michael

#1539797