STO PIERWSZA MIESIĘCZNICA

Obrazek użytkownika michael-abakus
Świat

Naród nie jest skłócony, ludzie mają różne poglądy. Na tym polega wolność słowa, szacunek do człowieka, a także jego prawo. Ale są jeszcze w Polsce ludzie wychowani w czasach komunizmu, którzy mają totalitarne dusze i nie mogą pogodzić się z żadną różnicą poglądów, którą nazywają skłóceniem. I oni właśnie nawołują, abyśmy wszyscy byli razem, abyśmy zarzucili kłótnie, nawet jeśli są to konstruktywne spory. Krzyczą abyśmy wszyscy mówili jednym głosem, bo później wszyscy, którzy mają inne zdanie będą siedzieć. Totalitarna opozycja opowiada bzdury o skłóceniu polskiego narodu, non stop dolewając oliwy do ognia, judząc kolejnymi prowokacjami, a gołym okiem widać, że oni przeciwstawiają rzekomemu skłóceniu dyktaturę ich własnego zamordyzmu. [link].

Prowokator woła o konsensus, cham opowiada o grzeczności, a diabeł ogonem na mszę dzwoni. Platforma Oszustów.

A wszyscy, którzy choć trochę mają inne zdanie, chcą czy nie chcą - będą musieli mówić jednym głosem. I wtedy znowu będzie tak, jak kiedyś już było. A jak kto tylko piśnie. To oni snują marzenia o odzyskaniu dawnych kazamatów na Rakowieckiej!
Będziesz siedział! Będziesz siedziała! Będziecie siedzieli!
To już dzisiaj jest ulubione hasło obrońców wolności dla starych ubeków.

I tak, i w ten sposób, sto jeden miesięcy po smoleńskiej zbrodni jesteśmy w środku samorządowej kampanii wyborczej, jesteśmy w ogniu kłamstwa i chamstwa rozległego środowiska sprawców smoleńskiego zamachu. Świadomie i z całą rozwagą nie mówię o sprawcach. Mówię o ich komunistycznym środowisku, reprezentowanym przez bardzo wielu różnych ludzi związanych cywilizacyjną wspólnotą myśli, ludzi, idei i przede wszystkim wspólnego interesu. 

A ich interesem nie jest żadna totalna opozycja, ale totalna grabież razem z totalitarną władzą.

Aby zwyciężyć, bardzo potrzebna jest nam dobrej jakości wiedza o tym kim są nasi przeciwnicy. Popiszę o tym trochę w komentarzach. Kim na przykład jest pan Dariusz Przywieczerski. Nie jest to żaden mózg matki wszystkich afer. Przychylam się do opinii, mówiącej, że to jest „зицпредседатель” [link]

Im bardziej pętla zaciska się, im prawda bliższa, tym bardziej agresywna i nienawistna jest propaganda komunistycznego kłamstwa. Weźmy taki przykład. Dlaczego tak wielu odczuwa tak wielki "STRACH PRZED SMOLEŃSKIEM" [link]

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:14)

Komentarze

i cała reszta tego najgorszego sortu już powinna balansować w okolicach progu wyborczego. Szkoda, że tak się nie dzieje i robi się wiele (a w zasadzie nic nie robi) aby obecny patologiczny układ na siłę podtrzymywać i element agenturalno-przestępczy dalej przedstawiać jako pełnoprawną normalną opozycję.

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0
#1572015

ani nawet nie jest opozycją. Przede wszystkim oni nie są opozycją. Nazywanie ich polskimi politykami to tak jak nazywanie turystą generała Heinza Guderiana, dowódcy niemieckiego korpusu czołgów atakujących Polskę we wrześniu 1939 roku.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-1

michael

#1572020

Prof. Mirosław Dakowski, współpracownik śp. Michała Falzmanna w wywiadzie dla wPolityce "Za rabunkiem finansów Polski, w tym poprzez FOZZ, stały tajne służby Rosji" [link] stwierdził, cytuję:

Sądzę, że Grzegorz Żemek, Dariusz Tytus Przywieczerski (byli w tej aferze) jako „zic-priedsiedatieli” („зицпредседатель”, tj. odsiadujący za głównych macherów, to ze „Złotego Cielca” Ilfa i Pietrowa), czyli łebkowie przeznaczeni do ewentualnej niewielkiej odsiadki w razie, gdyby „sprawa się rypła” - mówiąc ich żargonem.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

michael

#1572026

największej aferze finansowej w Polsce, z udziałem służb specjalnych z różnych państw, (jak zazwyczaj, ruskich, żydowskich i innych).

Jednak najbardziej zadziwiający jest jednak udział wielu znanych osób, pojawiania się tam pewnych nazwisk, polityków, którzy byli poza podejrzeniem i gdyby nie ta informacja, książka o aferze, zapewne uważałoby się tych polityków za uczciwych!

Jak widać niestety uczciwość jest tylko kwestią ceny i kiedy chodzi o jakieś wielkie korzyści lub być może jakieś duże  zagrożenia, to każdy staje się donosicielem, współpracownikiem, manipulantem, złodziejem, czyli po prostu świnią!

W każdym razie dobrze, że zmowa milczenia na ten temat została przerwana, dowiedzmy się ostatecznie prawdy o początkach powstawania okrągłostołowej, niby wolnej, post komuszo-rusko-prusko-żydowskiej III RP, chociaż jest to kolejne błoto, które ochlapie pewnie wielu, być może już wcześniej skompromitowanych oraz także tych, co do tej pory uchodzili za "autorytety"!

W sumie to bardzo smutne, ale pamiętajmy, że zgodnie ze słowami wieszcza trzeba "... Plunąć na tę skorupę i zstąpić do głębi." to jedyna nadzieja na normalność i przetrwanie!

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-1

Serce słowianki nie zna łez ...

#1572029

Reklamowanie i dawanie czasu na propagowanie sabotażu , fałszu , zaprzaństwa jest TVP a zwłaszcza TVP INFO , w każdym programie tejże stacji jest co najmniej jeden komuch i opluwacz z ,N,PO, PSL-u .
Mozna usłyszeć z ich wypowiedzi o niszczeniu Polski , o złodziejstwie PIS-u,państwie pisowski,prokuraturze Ziobry, aferach pisowskich , obrażanie PAD-a ,premiera i innych członków obecnego rządu . jestem zdumiony ze""dziennikarze"" nie reagują na te obelżywe wypowiedzi i zakłamanie, mało tego zgadzają się z tymi wypowiedziami .
Ze taka sytuacja jest obecnie w Polsce to wina przede wszystkim podłości politykierów i powielania kłamstw i fałszu prze TVP i inne prywatne szczujnie .
Tak ludzie sa skłóceni z sobą i niema co zaprzeczać takiej rzeczywistości , dziennie kilkanaście razy można usłyszeć złą opinie o PiS, mimo ze obecny rząd zrobił bardzo dużo dla wszystkich grup społecznych i firm to przykleja mu się late najgorszego rządu .

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0
#1572032

  Witam! Kiedy wreszcie dotrze do społeczeństwa, że ta tzw. Targowica, to polakożercy, czystej krwi komuniści, czyli antypolska sowiecka pokoleniowa swołocz!  Zdrajcy i sowieckie pachołki!

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1572048

  Witam! Kiedy wreszcie dotrze do społeczeństwa, że ta tzw. Targowica, to polakożercy, czystej krwi komuniści, czyli antypolska sowiecka pokoleniowa swołocz! Ta swołocz i agentura opanowała Niemcy, UE i również Brukselę!

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1572049

Przeczytalam "101 miesiecznice", nastepnie dla pewnosci jeszcze nacisnelam na CTRL F wprowadzajac w artykule wyszukiwanie hasla "demokracja".

-Niestety ! ......................................

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-4

H44

#1572067

Użyłem funkcji CTRL+F i okazało się, że jest jeszcze sporo innych ważnych słów, których nie użyłem w swoim bardzo krótkim felietonie. Kiedyś sprawdzałem jakim zasobem słów mogę się posługiwać. Biernie mój słownik jest nie najmniejszy. Na przykład, Stefan Żeromski posługiwał się w swojej twórczości ok. 80.000 słów. Czytając jego książki wiem, że nie muszę zaglądać do słownika, no może wyjątkowo znajdzie się słowo, którego znaczenie powinienem sprawdzić. Jest taki test, może pani sprawdzić swój zasób słów.

Poza słownikiem mowy potocznej i literackiej mam jeszcze swój zbiór słów języka zawodowego i naukowego, który jest co najmniej równie bogaty. W takim stanie rzeczy brak jednego słowa "demokracja", nie jest dużym uszczerbkiem, tak myślę. 

Ważne jest jednak coś innego. 

Dzisiaj, teraz i nieomal codziennie mamy do czynienia ze sporą grupą ludzi o komunistycznej kulturze, tradycji i  mentalności. Są to ludzie, którym zjawisko demokracji jest zupełnie obce i całkowicie niezrozumiałe. Komuniści, czerwieńsi od malin muszą dodawać różne przymiotniki do słowa "demokracja", tworząc różne słowne konstrukty o znaczeniu przeciwnym do pojęcia demokracji. Przykładów jest bez liku: demokracja ludowa, demokracja socjalistyczna, demokracja liberalna i tak dalej.

Wszystkie pojęcia takiej demokracji w rzeczywistości definiują komunistyczny zamordyzm, czyli taką demokrację, w której obowiązuje tak zwana dyktatura proletariatu. I o tym pisałem w swoim artykuliku. Pisałem o fałszywych obrońcach fałszywej demokracji spod znaku sierpa i młota, czyli o takich demokratach jak Grzegorz Schetyna, Katarzyna Lubnauer, którzy nie wahają się nazwać faszystami młodych ludzi, świętujących rocznicę odzyskania polskiej Niepodległości.

Posługiwanie się słowem "demokracja" w takim skojarzeniu jest niegodziwym nadużyciem. Totalna opozycja nie broni demokracji, ale ją zwalcza.

I tyle.

Dlatego świadomie i z całkowitą odpowiedzialnością nie używam słowa demokracja w skojarzeniu z Platformą Obywatelską, z żadną .Nowoczesną, Obywatelkami RP i podobnymi antydemokratycznymi i antypolskimi komunistycznymi agenturami.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

michael

#1572070

Nie  dyskutuj z trollem!

Jeśli nie wierzysz - sprawdź wszystkie "dokonania" H44 na przestrzeni czasu, gdy się tu pojawia. Żadnego samodzielnego wpisu, jedynie negatywne, napastliwe komentarze o bardzo niskim poziomie kultury. Zasygnalizowałam, że to troll, teraz już, bez uprzedzenia - będę minusować.

Pozdrawiam,

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1572088

Dziękują serdeczne za życzliwe dla mnie salvatoryjne  działanie. Dodam jednak całkiem od siebie, że agenturalna działalność H44 jest oczywista, a sama autorka z pewnością jest trollem, robem, a może nawet Robocopem. Pisałem w sprawie a ona jedynie  dostarczyła pretekstu do wypowiedzenia się w sprawie nadużycia słowa "demokracja".

W końcu oni, komuniści  i cała ich najeżona fałszem propaganda aż ocieka powołaniami na demokrację, konstytucję i inne owoce drzewa poznania dobra i zła. 

Ich liturgia słowa to pośrednie narzędzia zdrady...

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

michael

#1572096

Właściwie temat H44, dla siebie samej, uważam za zamknięty. Ale zirytował mnie komentarz na twoim blogu z tym "szukaniem demokracji". Wiem, że doskonale bronisz się sam, wiem że nie brak Ci doświadczenia by rozpoznać bota i temu podobne stwory. Jednak mimo wszystko gdy pojawiają się rożnorodne "psuje" zwłaszcza na blogu kogoś, kogo lubię - nie zawsze umiem się powstrzymać i czasami "przyłożę".

Z twoją opinią na temat, ogólnie, "totalnej" czy totalitarnej dywersji - zgadzam się całkowicie. Precz - ze zdrajcami.

Pozdrawiam serdecznie,

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1572105

Precz.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

michael

#1572187