Pan OTUA

Obrazek użytkownika michael-abakus
Kraj
A teraz mogę napisać o tym "CO ROZDRAŻNIONY TYGRYS MOŻE ZROBIĆ ANTYPOLSKIEJ PARTII OSZUSTÓW". Może zrobić to, co zapowiedział Jarosław Kaczyński we wczorajszym wystąpieniu w Jachrance.
 
Mianowicie, mówić i robić to, co jest przedmiotem felietonów o drażnieniu tygrysa, [link]. Po prostu nie cackać się, nie owijać totalitarnej opozycji w bawełnę. Stawiać sprawy jasno i mówić prawdę, a komunistycznych złodziei ujawniać całą siłą prawa i uczciwej publicystycznej pracy. 
To jest oczywiście zapowiedź, zbliża się weekend, sobota, niedziela, mam nadzieję, że znajdę odrobinę czasu, aby napisać więcej. Ale to co i jak trzeba robić jest oczywiste i od dawna jasne. Wzorem metody jest spojrzenie takim bydlakom jak OTUA prosto w oczy.

Wyżej jest "selfie" pana OTUY z przyjaciółmi. Wystarczy kliknąć w tę fotkę, aby zobaczyć co tkwi za tym pełnym pychy facetem.
 
Jeszcze chwila i wszyscy z tej fotografii będą musieli wstydzić się tego towarzystwa. Powinni wstydzić się tego i dzisiaj i zawsze. Zapewne te panie i panowie z tego zdjęcia świetnie wiedzą w czym uczestniczą, ale wciąż mają wiarę w karierę i świetlaną przyszłość, którą mogą sobie "załatwić" wspólnictwem w łajdactwie tego antypolskiego układu.
Wystarczy kliknąć w tę fotkę.
Wystarczy także kliknąć w link pod tą fotką, by zobaczyć co tych ludzi z tej wrednej kliki kusi i zwodzi. Nie jest to wcale uroda ani kuszące kształty pani Agnieszki Kublik, ale siła oddziaływania wietrzejącej potęgi antypolskich elit...
Wystarczy spojrzeć na mikrofony tych "dziennikarzy".
Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:7)

Komentarze

Pisałem wczoraj o parszywej sztuczce Wojciecha Czuchnowskiego, polegającej na przypisaniu "pisowskim SKOKOM" bandyckiego złodziejstwa wołomińskich gangsterów. To właśnie gangsterzy byli wspierani kryszą politycznej mafii ówczesnej władzy państwa PO-PSL, posługującej się skorumpowanymi instytucjami III RP. To był prawdziwy "Skok na SKOKI" o czym pisał UPARTY jeszcze w 2013 roku. Ostatnio przypominała o tym Maryla - "Kulisy afery SKOK-Wołomin"  [link]. 
 
Komunistyczna propaganda sowieckiej agentury tkwiącej w dawnych służbach WSI, splecionej korzeniami z rządzącym wtedy układem politycznym aktualnej totalitarnej opozycji od wielu lat trzyma się wrednej narracji o aferze SKOK. A to był skok w odwrotną stronę. "W SKOK-u Wołomin zakorzenili się ludzie związani z Fundacją Pro Civili – reliktem poprzedniego systemu i źródłem utrzymania agentów WSI".
SKOK Wołomin był ofiarą zbrodniczej grabieży. To nie była afera SKOKU. To była afera ubeckiej napaści na SKOK. 
 
O takiej narracji mówił wczoraj w Jachrance Jarosław Kaczyński.
 
A uśmiechnięty Bolek, bolszewicki agent noszący z sowiecka pychą koszulkę z napisem "KONSTYTUCJA" jest symbolem tego odwrócenia rzeczywistości w narracji antypolskiej propagandy.
To rząd PO-PSL patronował i wspierał tych gangsterów nie tylko zaniechaniem ale i znaną z rosyjskiej tradycji polityczną kryszą. To rządy Donalda Tuska dopuściły do rabunku przekraczającego grube miliardy, DWA i PÓŁ TYSIĄCA TON STUZŁOTOWYCH BANKNOTÓW, a teraz drą mordę, gdy złodziejom przedstawiane są konkretne zarzuty. Przecież ONI, kolonialni władcy Polski mają prawo do bezkarnej grabieży podbitego państwa polskiego
 
Drą zapiekłe z nienawiści gęby, protestują przeciwko odbieraniu im prawa do bezkarnego rabunku i wrzeszczą o praworządności. Taka jest logika schetynoidalnych timmermasoidów.
 
Pan Czuchnowski ogłosił alarm w obronie bezczelnych złodziei. A jest czego bronić. Maryla pisze [link] - Prokuratura Krajowa informuje, że we wszystkich tych sprawach do chwili obecnej przedstawiono zarzuty 1124 osobom, 89 osób tymczasowo aresztowano, oskarżono 450 osób, w tym prawomocnie skazano 299 osób. Zabezpieczenia majątkowe w łącznej wysokości niemal 340 milionów złotych.
 
Dlatego pan Wojciech Czuchnowski z całą powagą donosi:
"Zatrzymanie Andrzeja Jakubiaka i jego ludzi pokazuje, że przyszedł czas zemsty na tych, którzy ośmielili się podnieść rękę na bezkarną przestępczą ośmiornicę PiS" - "ZEMSTA PIS ZA SKOKI" [link].
 
To bank SKOK Wołomin został bezczelnie okradziony, znaczy Skok i jego klienci są ofiarą grabieży dokonanej przez wołomińskich gangsterów z WSI.  A gdy PiS dopadł wreszcie złodziei, robi się awanturę na kształt płaczu posłanki Beaty Sawickiej.
Złapani na gorącym uczynku za rękę, złodzieje zawsze krzyczą - "to nie moja ręka!"
Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

michael

#1576703

Nie wystarczy napuszony otua, trzeba jeszcze uświadamiać piśmidłem?

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Apoloniusz

#1576734

Uczciwe czyli profesjonalne zachowanie polega na tym, że jeśli piszę o czyimś chamstwie, to mój zarzut nie jest gołosłowny. Pokazuję palcem dowód rzeczowy tego chamstwa - dlatego podaję link. Każdy może sprawdzić, czy rzeczywiście protektor*) kleptokracji Wojciech Czuchnowski ujawnianie złodziejstwa nazywa zemstą.

Przypis:
*) "protektor" - ożywam tego określenia zamiast słowa redaktor, które po prostu nie przystoi... 

Mówiąc szczerze irytuje mnie, gdy ktokolwiek powołując się na cokolwiek - i nie wskazuje źródła jednoznacznie. Ułatwia do wredną robotę różnym botom, trollom, hejterom i producentom fake newsów. Często jest podpisana nickiem notka, w niej niby informacja. Sprawdzam i widzę, że ta notka nie pochodzi od podpisanego autora, ale jest kopią fragmentu komunikatu PAP, a cytowana wypowiedź jest wyrwana z kontekstu. Po sprawdzeniu okazuje się, że mamy do czynienia z manipulacją, dezinformacją i plagiatem. A za ten kant odpowiada, w naszym przypadku, redakcja niepoprawnych.pl. 

Ludzie z totalitarnej opozycji robię to bezczelnie i nagminnie. A my nie musimy.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

michael

#1576746

kontakty Bolka

 

gdyby miał z gangsterami

kontakty pozrywać

wtedy nie mógłby Bolek

w totolotka wygrywać

 

 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

jan patmo

#1576744