104 MIESIĘCZNICA SMOLEŃSKIEGO ZAMACHU

Obrazek użytkownika michael-abakus
Kraj
Dlaczego Polska po latach zaborów odzyskała Niepodlegość? - Ponieważ zaborcom nie udało się zniewolić polskiego ducha. To zdanie wybrałem z homilii wygłoszonej w czasie dzisiejszej Mszy Świętej przez Księdza Prałata Janusz Bodzona, Kanclerza Kurii Metropolitalnej Warszawskiej w Bazylice Archikatedralnej pod wezwaniem Męczeństwa św. Jana Chrzciciela w Warszawie. Kontynuuję tradycję świętowania kolejnej miesięcznicy smoleńskiego zamachu ponieważ nadal oczekuję na ostateczne ujawnienie prawdy o smoleńskiej zbrodni, nadal spodziewam się zmaterializowania odpowiedzialności osób, które przyczyniły się do tej zbrodni.
 
"Mam przed sobą RAPORT TECHNICZNY podający fakty, które przesądziły o katastrofie samolotu TU-154M nr 101 zaistniałej dnia 10 kwietnia 2010 r. w rejonie lotniska SMOLEŃSK PÓŁNOCNY", raport podający fakty, które już nie budzą wątpliwości.

Raport informuje o

  • Eksplozji w odejmowanej części lewego skrzydła - strona 15 
  • Eksplozji w kadłubie samolotu TU-154M 101 - strona 35
  • Epicentrum eksplozji centropłata i rozrzut jego części - strona 37
Do tego jest cały rozdział:
  • Analizy i eksperymenty - strona 47 zawierający dokumentację przeprowadzonych badań.

Mam przed sobą ten RAPORT, czytam i nie mam wątpliwości - hipoteza zamachu smoleńskiego jest już potwierdzona, wiemy co się stało 10 kwietnia 2010. Wiemy, że samolot został zniszczony w czasie lotu serią wybuchów materiałów wybuchowych precyzyjnie zainstalowanych w kadłubie i skrzydle samolotu i odpalonych w chwili, gdy załoga samolotu rozpoczęła wykonywanie manewru odlotu, po zaniechaniu manewru podchodzenia do lądowania.

Wiemy co się stało, wiem, że już zostały zidentyfikowane wybuchy. A gdy były wybuchy - to nie ulega wątpliwości, że przyczyną katastrofy był zamach. Hipoteza zamachu jest już dowiedziona. Wiemy już, co się stało. Nie wiemy tylko, kto jest zamachowcem.  Na razie domyślamy się.

Postępowanie dowodowe jeszcze trwa, musi trwać, ponieważ jakość wymagań co do przeprowadzonych badań i analiz jest bardzo wielka, śledztwo prowadzone przez podkomisję Antoniego Macierewicza musi zaprezentować bezdyskusyjne wyniki swojej pracy, tak aby dowód zamachu z 10 kwietnia 2010 roku był niewątpliwy. Dlaczego tak jest?

Ano dlatego, że skutki raportu końcowego, skutki ostatecznego ujawnienia prawdy będą miały moc huraganu, pozwolą na publiczne pozamiatanie antypolskiej V kolumny w Polsce i w przestrzeni międzynarodowej. My musimy działać lege artis, my musimy działać zgodnie z prawem, musimy działać praworządnie i sprawiedliwie. Oni, nasi przeciwnicy nie znają tych ograniczeń i tym się różnimy.

O tym mówił Jarosław Kaczyński w Jachrance.

Prawda zniszczy, prawda skompromituje schetynoidalnych timmermansoidów

Tak nam dopomóż Bóg.

STO CZWARTA MIESIĘCZNICA SMOLEŃSKIEGO ZAMACHU
 
Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.2 (głosów:6)

Komentarze

Tak, to jest V kolumna, koń trojański czyli obca, wroga Polsce agentura. To jest sprawa, która zasługuje na najwyższą uwagę, także dlatego, że jest zjawiskiem, w którym jest mnóstwo koszmarnych uproszczeń. Uproszczenia w tej dziedzinie są czasem bardziej szkodliwe od samej V kolumny. Bezpośrednie skutki działania są bardzo groźne i wymierzone są przeciwko najżywotniejszym, strategicznym interesom Polski. Niestety, całkiem niedocenione są skutki pośrednie, a myślę, że te straty mogą być znacznie większe niż te, które ponosimy z bezpośredniej aktywności schetynoidalnych timmermansoidów.
W każdym razie jest to zagadnienie wymagające bardzo wnikliwej analizy i jeszcze poważniejszego działania. 

Przypis:
Powyżej cytuję komentarz do felietonu Tymczsowego "Piąta Kolumna" [link].
Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

michael

#1576850

CO ROZDRAŻNIONY TYGRYS MOŻE ZROBIĆ ANTYPOLSKIEJ PARTII OSZUSTÓW. Może zrobić to, co zapowiedział Jarosław Kaczyński w Jachrance.
Pokazać prawdę.
By prawda przekonała nas wszystkich. 
Zacytuję Marylę, która kiedyś rzuciła takie hasło: Siła nas, siła w nas!
Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

michael

#1576851

Dlaczego śp. Jolanta Szczypińska przestała dociekać sprawy Smoleńska?

Doszła do momentu , gdy nie mogła się dowiedzieć  kiedy samolot wystartował.

Dziwne w tej sprawie jest to, że obu stronom ówczesnego konfliktu zależało na przemilczeniu tej informacji, która podważa nie tylko prawdziwość tez zawartych w Raportach MAK i KBWLLP ale i prac sejmowego ZP i obecnej podkomisji MON pod kierownictwem A.Macierewicza.

Wszystkie komisje ,zespoły i podkomisje milczą w tej sprawie.

A naiwni liczą,że dowiedzą się prawdy?

http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=24420&Itemi...

 

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-1

Verita

#1576856