Dlaczego???

Obrazek użytkownika Lu-Bicz
Blog

11.01.2018

   Dokonano restrukturyzacji rządu. Niezrozumiałej dla społeczeństwa a zwłaszcza wyborców PiS. Decydenci nie wytłumaczyli swoich personalnych decyzji.

    O  ile dymisje miernych: Waszczykowskiego i Radziwiłła niezbyt dziwią, to umieszczenie w ich towarzystwie Antoniego Macierewicza jest arogancją wobec niego. Mając ogromne zasługi dla Polski w swoim życiorysie, konsekwentnie realizował program partii i obietnice dane wyborcom. Modernizując armię zgodnie z polską racją stanu jednocześnie pozyskiwał wojskowe rzesze dla prawicy. Był frontmanem ciągle atakowanym przez opozycję biorąc to na własną klatę.

   Nietrudno  tu stwierdzić działania prezydenckie, gdzie małostkowe animozje personalne wzięły górę nad polską racją stanu, co zaakceptował PiS, ale nie jego twardy elektorat. Nietrudno też zauważyć, że usunięcie  Macierewicza podobnie jak innego frontmana, prof. Szyszki są ciosem w środowisko radiomaryjne a Ojciec Dyrektor nie jest przecież osobą, którą można dowolnie przestawiać.

    Trzeba też zauważyć, że ostatnie decyzje polityczne  PiS-u są wsparciem dla pijaru totalnego  chłamu, wcześniej  próbującego odwołać właśnie frontmanów zdymisjonowanych przez PiS.

   Próba przypodobania się lewactwu europejskiemu bez gwarancji czegokolwiek?

Trudno stwierdzić, czy nowy rząd będzie efektywniejszy, ale część "twardego" elektoratu PiS może zmięknąć na kolejne wybory.

   B. Szydło, A Macierewicz...Czy zostali zmuszeni do tworzenia swojej formacji politycznej chociażby w ramach Porozumienia Prawicy?

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.3 (głosów:3)

Komentarze

Dlaczego?

Gdy nie wiadomo dlaczego  - wiadomo, że chodzi o pieniądze!

http://kontrowersje.net/tajny_plan_prezesa_kaczy_skiego_prze_wietlony

"Jeszcze pół roku temu wiedziałem na 100%, kto w PiS rządzi i czego PiS chce, dziś nie wiem ani jednego, ani drugiego. Ponieważ od lat się mówi, że bez Kaczyńskiego PiS się rozsypie i jest w tym niestety sporo prawdopodobieństwa, to w sposób naturalny brak jasności, co do przywództwa przenosi się na zastrzeżenia dotyczące kierunku działań. Czy Jarosław Kaczyński nadal jest liderem PiS trzymającym partię silną ręką? Nie pytam o pieczątki, bo na papierze wszystko się zgadza, pytam o całą serię plotek, domysłów i zakulisowych rozważań, gdzie systematycznie pojawia się hipoteza o wyznaczaniu następcy. Rzekomym następcą ma być właśnie nowy premier Mateusz Morawiecki i pozostawiając na boku pozostałe aspekty, jedno można stwierdzić ponad wszelką wątpliwość, to jest polityk zupełnie inny niż Jarosław Kaczyński."

http://kontrowersje.net/pis_wciska_si_w_rurki_nowoczesnej_prawicy

PS

Szanowni oficerowie  prowadzący  na NP żelazny elektorat, na krótkiej smyczy dokładajcie więcej staranności. 

Zakręcanie elektoratem wymaga artyzmu, a nie li tylko zwyczajowej sztampy! Fetyszyzacja po ukazie jest widoczna i w końcu za dwa lata nawet ciasny Jaśko Kowalski pomiarkuje.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

casium

#1555817