Yad Vashem: "Udział Polaków w mordowaniu Żydów w czasie wojny był powszechny"

Obrazek użytkownika Lotna
Świat

 

Jak podaje PAP, Yad Vashem, czyli żydowskie Światowe Centrum Pamięci Holkaustu, domaga się zmian w nowelizacji ustawy IPN. Yad Vashem twierdzi między innymi, że udział Polaków w mordowaniu żydów podczas wojny był powszechny.

Pan Duda usłużnie podał nowelizację do Trybunału Konstutucyjnego, a pod naciskami Ukrainy zaskarżył także część ustawy dotyczącej UPA. Ukraina boi się o bezpieczeństwo Ukraińców pracujących w Polsce, bądź studentów ukraińskich pobierających sowite stypendia z kieszeni polskich podatników. 

Gliński udał się z wizytą na Ukrainę, gdzie potulnie wysłuchał ukraińskich połajanek.

Natomiast prezydent Poznania, Jacek Jaśkowiak przebywający w Izraelu (a cóż on tam robi?) udzielił wywiadu dla Jeruzalem Post, w którym skrytykował polski rząd za nowelizację ustawy.

 

Więcej tutaj, linki w stopce. Polecam.

https://youtu.be/yBzKXM8aeIc

 

Nie dalej jak wczoraj pobieżnie przejrzałam kilka artykułów anglojęzycznych głównych ścieków propagandowych. Zatrzęsło mną od ilości kłamstw i nieścisłości. Niestety, Polska istniała za żelazną kurtyną, nie mając żadnego wpływu na historyczną narrację na forum międzynarodowym, podczas gdy żydo-syjoniści z USA i Izraela po cichutku i pomalutku ją zmieniali, najpierw wymyślając "holokaust", o którym nikt w latach bezpośrednio po wojnie nie słyszał, a następnie wybielając Niemców i czyniąc z żydów jedyne ofiary pogromu hitlerowskiego, które oczywiście, jak właśnie się okazuje, były mordowane przy powszechnym udziale Polaków. Cały ten proces opisuje dr Ewa Kurek:

https://youtu.be/1JqvqOxlo9A

Jak zwykle, żydzi Rej wodzą w szkalowaniu i oczywiście są jedynymi i nieomylnymi ekspertami w sprawie holokaustu ( raczej przemysłu holokaust), po czym wszystkie inne globalistyczne publikatory na całym świecie powielają żydowskie kłamstwa, oszczerstwa, pomówienia i niedomówienia.

 

The Guardian opublikował płaczliwy list otwarty do rządu, napisany przez polskich żydów i szabesgojów na temat "niefortunnej ustawy" IPN. Nie chce mi się tłumaczyć tego gniota, bo, jak to mówi Nikander, "szkoda czasu, atłasu i nerwów". Znalazły się tam takie zdania, jak: "polskie prawo zaprzecza realiom holokaustu" (tytuł), dramatyczne zapytanie " dlaczego świadkowie i ofiary holokaustu mają uważać na słowa, aby nie zostać aresztowanymi?" i wmawianie czytelnikom, że wypowiedź Obamy na temat polskich obozów koncentracyjnych ( na dodatek podczas ważnej dla Polonii uroczystości) jest zwykła gafą, a Polacy (przecież nic się nie stało!) są po prostu przewarażliwieni! Podpisało się pod tym listem szereg osób, ktorych nazwiska należy zapamiętać, żeby dokładnie wiedzieć, z kim mamy do czynienia, o ile to jeszcze nie jest wiadome. 

https://www.theguardian.com/world/2018/feb/05/polish-law-denies-reality-...

 

Polakom przyprawiana jest ohydna gęba nazistów i morderców. Mówienie o "żydowskich obozach koncentracyjnych" przez Polaków jest, według globalistycznych żydo mediów, jednoznaczne z "moralnym analfabetyzmem" dzisiejszych Polaków:

https://en.delfi.lt/central-eastern-europe/jewish-death-camps-on-moral-i...

Natomiast mówienie o "polskich obozach koncentracyjnych" przez Obamę jest tylko zwyczajną gafą. 

Ciekawe czym jest oszczerstwo Yad Vashem - też gafą? 

 

Ja natomiast twierdzę, że mówienie o żydowskich obozach koncentracyjnych jest zgodne z prawdą, bo to nikt inny jak żydzi właśnie utworzyli radzieckie gułagi i nikt inny jak żydzi wymordowali co najmniej 20 milionów ludzi, lekko licząc, a także nikt inny jak żydzi utworzyli największy obóz koncentracyjny w Palestynie - państwie, które okupują i dokonują ludobójstwa na jego ludności.

http://lotna.neon24.pl/post/119701,co-to-jest-ludobojstwo

 

Zaprzeczanie istnienia żydowskich obozów koncentracyjnych jest analfabetyzmem także moralnym, ale przede wszystkim, historycznym.

Steven Plocker, Żyd, pisze w artykule zatytułowanym "Żydzi Stalina": "Nie wolno zapominać, że do grona największych morderców naszych czasów należą Żydzi" i że "Genrikh Yagoda jest największym żydowskim mordercą, który ma na sumieniu 10 milionów istnień ludzkich w wyniku wdrożenia kolektywizacji, a jego deputowani byli odpowiedzialni za założenie i prowadzenie sowieckich gułagów, które były właśnie - obozami koncentracyjnymi. Autor nazywa żydów  wykonujących rozkazy Lenina i Stalina "oficerami terroru"; byli nimi właśnie żydzi, którzy np. w roku 1934 zajmowali 38,5% najwyższych stanowisk w aparacie bezpieczeństwa ZSRR.

https://www.ynetnews.com/articles/0,7340,L-3342999,00.html

 

Polska jest atakowana ze wszystkich stron i jest to zmasowany atak, jakiego dawno nie doświadczyliśmy, jeśli kiedykolwiek. Stawką sią nie tylko miliardowe plemienne uroszczenia żydowskie do spadków po bezpotomnie zmarłych obywatelach Polski, ale - o przejęcie naszego państwa i zbudowanie tutaj Polinu, tej żydowskiej ziemi obiecanej, która, jeśli nie daj Boże, dojdzie do skutku, stanie się dla Polaków piekłem na ziemi, tak jak piekłem na ziemi dla Plestyńczyków jest okupowana przez żydów  Palestyna. 

 

Spory i dyskusje na temat, czy są to żydzi, czy chazarzy, czy są semitami, czy nie - nie ma żadnego znaczenia i nie stanowi różnicy, bo są oni wszyscy podobni fizycznie, co można prześledzić na starych monumentach i malowidląch ze starożytnego Egiptu i Rzymu, mają te same geny, co potwierdza szereg badań genetycznych przeprowadzonych, między innymi, w Izraelu i te same choroby genetyczne będące wynikiem endogamii, od wad wzroku począwszy, mają tę samą mentalność, a nade wszystko, żywią do innych narodów te samą pogardę, nienawiść i brak empatii. Każdy "nikomu nie wadzący żyd", który mieszka w nielegalnych osiedlach w państwie zajmującym Palestynę, każdy żyd wspierający państwo Izrael, przyczynia się do ludobójstwa Palestyńczyków, chyba że jest debilem i nie wie, co się wokół niego dzieje.

Opowieści o przyjaźni polsko-żydowskiej, czy polsko - izraelskiej są tylko opowieściami z rodzaju opowieści "z mchu i paproci",  co widzi kaźdy, kto ma oczy, by widzieć. 

Żydzi, którzy sami o sobie mówią, że ich plemię wydało największych morderców, są podstępni i bezwzględni, a walka jest bardzo nierówna, bo to oni dysponują globalistycznymi tubami propagandowymi, a nie Polacy. Niemniej jednak, musimy zwyciężyć, jeśli nie chcemy, aby buldożery niszczyły nasze domy w Polsce, tak jak teraz niszczą domy Palestyńczyków. 

 

Na szczęście mamy internet i media drugiego obiegu, a tam wiele osób broni Polski i Polaków i nie widzi nic zdrożnego w poprawce do ustawy IPN; osoby te są wręcz oburzone przeinaczeniem faktów historycznych. Wielu świadomych ludzi, znając, choćby fragmentarycznie historię, wie, że żyd kłamie, jest podstępny i pazerny. Jeden z YouTubersów zadał pytanie: jak można wymagać pomocy od kogoś, kto miałby za tę pomoc poświęcić życie swoje, swoich dzieci i swoich bliskich? - jako odpowiedź na durny zarzut, że Polacy niewystarczająco pomagali żydom w czasie okupacji hitlerowskiej, której sami byli ofiarami.

A czy żydzi, jako obywatele tego samego kraju, co Polacy - pomagali prześladowanym Polakom? Czy może witali kwiatami swoich sowieckich pobratynców w 1939 roku, by potem wydawać na rzeź polską inteligencję, której listy mieli już przygotowane? No więc? 

 

Teraz, kiedy opadły maski, jest czas na mówienie prawdy, bez względu na ogłuszający jazgot żydo-korporacyjnych globalistycznych mediów, żydostwa ich wiernych szabesgojów (teraz nie mówi się NWO, bo o tym wszyscy wiedzą; teraz żydo- syjonistyczny Nowy Porządek Świata zastępuje "globalizm"). Przy okazji -  czas na pogłębione lekcje historii dla nas wszystkich. ( Skoro już mowa o pogłębianiu historii, zróbmy to dosłownie : http://citizengo.org/pl/84089-petycja-do-sejmu-rzeczpospolitej-polskiej).

 

Nie możemy przegrać tej walki o prawdę, bo stawką jest nasze być - albo nie być. Jeśli komuś się marzy pokojowe współżycie z narodem żydowskim - niech sobie przypomni los Palestyńczyków w Palestynie

 

Dla wszystkich (Ż)żydów, Ukraińców i wszystkich innych jednostek i nacji, które nie czują się Polakami, tym którzy nie służą sprawie Polski i Polaków, którzy gardzą Polską, polskim patriotyzmem i nacjonalizmem, a także tym, którzy nie czują się w Polsce bezpiecznie, którzy czują się zagrożeni polską ksenofobią, rasizmem i antysemityzmem - mam dobrą radę: spakujcie manatki i idźcie tam, skąd przyszliście, a jeśli urodziliście się w Polsce - wybierzcie sobie inny kraj, gdzie panuje żydo-demokracja i gdzie polski nazista i polski morderca nie czyha na was za każdym rogiem. Kto wie, może w dzisiejszej sytuacji dostaniecie azyl.

 

Szerokiej drogi!

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.5 (głosów:17)

Komentarze

Coraz cieplej! Świetny tekst!

Pozdrawiam

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

jan patmo

#1558132

Witaj Lotna. Odważny, zdecydowany wpis wołający o prawdę, wołający o godność naszego narodu, poniewieranego i szkalowanego w Europie i na świecie. Po temu piąteczka! Nadto trzeba dodać uczciwie, iż tekst trudny, bo tyczący się b. ważnych, żywotnych spraw przede wszystkim aż pięciu narodów, czyli: Polaków, Żydów, Niemców, Rosjan i Ukraińców. Po temu zakres trudnych spraw ogromny ale dla każdego kto się interesuje i śledzi na bieżąco, co się dzieje nie będzie to takim wyzwaniem. Prawda jest trudna, bo prawda zawsze jest dla kogoś z jakiegoś powodu bolesna ale prawda ma to do siebie, iż zawsze jest w obozie zwycięzców i dlatego nigdy nie przegrywa. I Bogu samemu za to niech będą dzięki.

Mam jednak jedno ale do tego wpisu, otóż ogólnie mówiąc Sprawy Palestyńskiej nie znam dobrze, tylko ogólne newsy do mnie docierają od lat dlatego określenie jakoby ludobójstwa dokonywanego na Palestyńczykach nie znajduje potwierdzenia w tym co wiem. Toczy się tam zażarta walka o ziemię, to prawda! Giną ludzie to prawda! Ale o ludobójstwie to jeszccze nie szłyszałem. Pozdrawiam

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

Sławomir Tomasz Roch

#1558136

" Sprawy Palestyńskiej nie znam dobrze, tylko ogólne newsy do mnie docierają od lat dlatego określenie jakoby ludobójstwa dokonywanego na Palestyńczykach nie znajduje potwierdzenia w tym co wiem. Toczy się tam zażarta walka o ziemię, to prawda! Giną ludzie to prawda! Ale o ludobójstwie to jeszccze nie szłyszałem. "

A szkoda! Właśnie dlatego dodałam link tłumaczący, czym jest ludobójstwo, aby każdy mógł sobie przeanalizować, czy zabijanie cywilów, głównie kobiet i dzieci, przymusowe wysiedlanie i niszczenie domów, bombardowanie szkół, przedszkoli, szpitali i innych, odcinanie od wody i prądu, konfiskowaniu ziemi i uniemożliwienie normalnego źycia i rozwoju, co trwa od niemal 70 lat - nie jest ludobójstwem. 

Nawet żydzi, którzy przeżyli holokaust i inni uczciwi żydzi domagają się właśnie zaprzestania ludobójstwa na narodzie palestyńskim, a oni chyba najlepiej wiedzą, o czym mówią, skoro sami przeżyli to, co doświadcza od lat naród palestyński.

https://ligaswiatowa.wordpress.com/2014/07/06/prawdziwi-zydzi-ktorzy-prz...

https://answ.wordpress.com/artykuly/wolna-palestyna-wolny-swiat/

http://www.kampania-palestyna.pl/index.php/2014/07/18/postepujace-izrael...

http://www.pch24.pl/nalezy-zabic-matki-wszystkich-palestynczykow,24344,i...

 

pozdrawiam wzajemnie

 

 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-6

Lotna

 

#1558165

Widzę,  że w końcu dali Ci spokój i nie przynudzają,  że udzielasz się  NEOnowo jako szpieg zdRadziecki...takie czasy...prawda tak daje po oczach, że trudno zaprzeczyć...naród wyPrany  ( tj. Z uczuć i moralności)  sam zakłada sobie pętlę na szyję i wielu z nich to widzi...a nawet bardzo wielu...powoli będzie to większość... no rząd Usraela robi co może,  np.wychowuje młodzież  w traulmie i nienawiści,  ale i to się skończy ...Usrael powstał na kamieniach terroryzmu, którego sam był autorem i wykonawcą. Na złu nigdy nie wyrośnie dobro.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-7

chris

#1558139

Na neonie nie piszą wyłącznie ruskie trolle, stanowią one tam jednak zdecydowaną większość.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-3

jan patmo

#1558142

Przecież to jest oczywiste i od dawna jest to wiadomym...to moje powyżej było jedynie sarkazmem, do niektórych argumentacji w przeszłości .pzdr.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

chris

#1558203

Koło dupy latają mi te wasze minusy...co znowu źle postawiłem jakieś przecinki czy może za dużo kropek ? No wnukowie lub dzieci turystów z NKWD nauczyliscie się już na tyle dobrze języka,  że teraz mnie pouczacie ? Czy to też wyPranym się niepodoba ? Wracajcie na Wschód tam gdzie wasze miejsce, tylko nie do Palestyny kłamcy parszywi , nie dalej za Kaspijskie, gdzie kości waszych dziadów...

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1

chris

#1558206

Prof. Finkelstein wyjaśnia, skąd niechęć Żydów do Polaków

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

"Z głupim się nie dyskutuje bo się zniża do jego poziomu"

"Skąd głupi ma wiedzieć że jest głupi?"

#1558148

I dobrze....

Podpisuję się pod każdym słowem przez Ciebie napisanym... a zwłaszcza tymi końcowymi.

Wypad stąd!

Tyle, że une się same nie wyniosą, dlaczego? Bo doskonale wiedzą, że tutaj nikt im krzywdy nie zrobi.

Ci, którzy wyjechali wiedzą o tym najlepiej.

 

Pozdrawiam serdecznie, świetny tekst!! i proszę pisz częściej :)

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1

Astra - Anna Słupianek

#1558152

Bardzo polecam Pana ILAN PAPPE .Człowiek podobny do Finkenstein-a. Urodzony w Niemczech, emigracja z rodzicami do Izraela, szkoły-  tytuł naukowy, wykładowca akademicki, autor książek historycznych krytycznych do syjonistycznego wizerunku Izraela. Zwolniony z pracy ( wilczy bilet ) ciągłe groźby pozbawienia życia, emigracja bodajże do UK. Napisał kilka dobrych książek. Bardzo pozytywna postać,  ziomale spod znaku syjonizm go niecierpią, a geszefciarze od holocaustu to wręcz nienawidzą. Bardzo bo lubię i to za jego uczciwość...trxeba pamiętać,  że Żydzi są wszędzie...i on podobnie jak Finkenstein są wykluczeni...jako ludzie wielkiego umysłu i prawo do granic wytrzymałości. Pzdr.  

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

chris

#1558205

Wprawdzie nie ma ich wielu, czemu się dziwić nie można (grozi im bowiem śmierć cywilna), ale to są właśnie Sprawiedliwi Żydzi, którzy nas ratują (nie od dziś) przez żydami! W tym co napiszę będzie może sporo przesady, ale bez takich Sprawiedliwych Żydów żydzi by się zatracili do reszty, podobnie jak Polacy zatraciliby się w czasie okupacji, gdyby wbrew wszystkiemu nie było takich, którzy ratowali żydów.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1

jan patmo

#1558217

CÓŻ TO PAN WYPISUJESZ ZA DYRDYMAŁY  !? ekstra z dużej litery, by Pana ocucić ... czy dzisiaj już wszyscy szaleju  się najedli ? Nikt i nigdy nie może definiować Narodu Polskiego podczas drugiej wojny światowej poprzez pryzmat Żydów i to w żadnym razie ! Kwestia zagłady Żydów w tym również Żydów Polskich tj. Polaków narodowości żydowskiej  jest jedynie częścią koszmaru tej wojny. Powtarzam są jedynie częścią i wcale nie najważniejszą i nie największą. Ta chora atmosfera po 89 ' i już oficjalne dojście Żydostwa do władzy kolejnych po sobie rządów i Prezydentów w kraju i od kilku lat hucpa anty...anty wywołana międzynarodowym syjonostyczno - biznesowym Żydostwem nie upoważnia nas byśmy ulegli jakimkolwiek presją tego towarzystwa. Polacy jako Naród  podczas okupacji w Polsce wykazali tyle zdrowego umysłu i odwagi cywilnej jak żaden inny naród  w Europie i na Świecie. Dlatego np.działała AK i struktury Państw a Podziemnego jako kalka Państw a naturalnego.... i tu kwestia żydowska nie jest żadną wykladnia dla definicji stanu moralnego naszego Narodu czy też jego stanu emocjonalnego owych czasów. Dlatego właśnie ostatni PARTYZANT niepodleglej RP został zamordowany dopiero początkiem lat sześćdziesiątych. Proszę więc uważać na słowa i nie wypisywać takich rzeczy, które są właśnie domeną syjonistow ! Pozdrawiam, ale proszę się miarkować ...

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-1

chris

#1558245

Twoich słów Janie "...podobnie jak Polacy zatraciliby..."

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

chris

#1558264