Zamach na Brejzę, czyli wybuch wychodka

Obrazek użytkownika Kapitan Nemo
Blog

Po fiasku kolejnego puczu sejmowego, targowica i wspierające ją postępowe media zaatakowały społeczeństwo kolejną, wstrząsającą wiadomością, wałkowaną przez POLSAT, TVN24 i SStację: zamachem na posła Brejzę! Z sugestii żurnalistki Gozdyry z Polsatu wynikało, że za zamachem na Brejzę musiał stać rząd. No bo kto inny? Kto, oprócz Jarosława Kaczyńskiego mógłby wydać dyspozycję podpalenia toi-toia w chwili, gdy korzystać z niego będzie poseł Platformy Krzysztof Brejza? Przecież nie poseł Czarzasty lub Wunderlicht!

Wychodzi jednak na to, że prezes Kaczyński nie przewidział, że Brejza zachowa bolszewicką czujność i weźmie sobie na wstrzymanie! Bo kto mógł przewidzieć, że poseł Brejza dopiero po 30 godzinach zawiadomi policję o zamachu na niego i jego rodzinę ? Nikt! Przez te 30 godzin – przekonani o powodzeniu akcji terroryści pili zatem szampana ! Dzisiaj zadaniem policji będzie sprawdzić, kto pił i z kim pił? Nadzwyczajnego śledztwa w sprawie spalenia wychodka przy kamienicy gdzie mieszka poseł Brejza domagali się bowiem czołowi funkcjonariusze PO – czyli Przestępczej Organizacji: Budka, Grabiec i oczywiście herr Neumann – człowiek Nowego Typu.

Dziś już wiadomo, że do wybuchu w wychodku doszło, po wrzuceniu przez sąsiada posła Brejzy niedopałka do szamba. A więc tak daleko posunęli się siepacze z PIS-u, którzy w kamienicy gdzie mieszka Brejza ulokowali terrorystę dybiącego na życie posła Brejzy i jego rodziny! Przecież wystarczyło, by poseł Brejza korzystał w tym czasie z wychodka, by doszło do wielkiej tragedii! A gdyby poseł Brejza korzystał z wychodka razem z rodziną? Aż strach pomyśleć….

Nie trzeba przecież nikomu wyjaśniać, jaka może być siła wybuchu załadowanego toi-toia! Zamiar pozbycia się posła Brejzy na posterunku, czyli w trakcie jego walki, jako funkcjonariusza PO o Wolne Toalety spalił jednak na panewce. I chociaż poseł Brejza przeżył ten zamach – Toi-Toi oraz poseł Brejza staną się już na zawsze symbolami walki Platformy Obywatelskiej z okrutnym reżimem PIS-u!

Toi-toi i Brejza staną się więc symbolami walki sił postępu o wolność i demokrację!

Ten wychodek stał na podwórku kamienicy, gdzie poseł Brejza mieszka. Jest więc oczywiste, że TOI-TOI będzie się teraz każdemu obywatelowi RP natychmiast kojarzyć z posłem Brejzą! Podobnie jak zaopatrzenie w papier toaletowy kojarzy się z posłanką Kinga Gajewską, dostęp do publicznej toalety bez kolejki z posłem Szczerbą, a spust szamba do Bałtyku z prezydentem Adamowiczem! Dzięki tym bohaterom czasów pozornego pokoju  – bagatelizowany problem ludzi udających się za potrzebą – znalazł się na sztandarach Platformy Obywatelskiej!

Nie ulega wątpliwości, że tylko Platforma zdolna jest do pokojowego wykorzystania groźnej broni, jaką jest załadowany TOI-TOI. Ten TOI-TOI, którym pisowski terrorysta usiłował dokonać zamachu na posła Brejzę i jego rodzinę.

Czekam z niecierpliwością na kolejny program żurnalistki Gozdyry w Polsacie. Poświęcony niewątpliwemu męczeństwu posła Brejzy….

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.8 (głosów:25)

Komentarze

   Witaj Kapitanie! Zabieg psychotechniczny. Synuś i Tatuś próbują medialnie wyczyścić swój ubłocony wizerunek zachlapany "breją". Oj, bidne cwane gapy... Pozdrawiam!

Podoba mi się!
13
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1564951

Od wczoraj do końca świata poseł Brejza będzie kojarzony z Toy Toy'em. Cały internet kwiczy ze śmiechu. Podsumowując sprawę powiedzieć można, że "nawet Petru tego by nie wymyślił".

Podoba mi się!
13
Nie podoba mi się!
0

Traczew

#1564955

Kto głosuje na takich zbolszewizowanych politruków jak Brejza?

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1564962

Poziom "totalnych" sięgnął właśnie toi toi-a...

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1565038

Gdzie kanalizacja działa, tęskno mi Panie. Jak wszyscy wiemy wychodek, jako relikt antyku w Polszcze się zachował i został reintrodukowany do Europy przez Henryka Walezego. I to pewnie tej wstydliwej dla  oświeconych sprawie zawdzięczamy wiekszość historycznych i współczesnych  perturbacyj, jak się zdaje mających ukryć  wstydliwy fakt nieposiadania wychodków od czasu gockich i wandalskich przewag w świecie łacińsko-greckim.Ów górny bieg fekaliów od Atlantyku po Łabę  za wyjątkiem paru iberyjskich kalifatów,  jest przecież z jednej strony przyczyną najistotniejszą czarnej śmierci i w konsekwencji reformacji. Dalej rzecz ciągnąc również innych wynalazków przypominających behawior ptaków dodo lub lemingów. Zwłaszcza tych, które waliły w sracz posiadającą i używającą Rzplitą, aby jej ten splendor odjąć. Jednym ze skutków utraty niepodległości jest upadek kanalizacji i wychodków. Zabory, komuna i różne inne przejawy turańskiej wizji życia ( w tym czynności defekacyjno-deurynacyjnych) najlepiej widoczne są w zamuleniu w kazimierzowskich lub wcześniejszych kanalizacjach.

I oto moi mili na kształt cielca, aszery czy innego bałwana wraca owa gockowandalska azjatycka morda triumfalnie pod toi-toia postacią. I oto własne bałwany Onych gubią. Inna rzecz, że niepostrzeżenie z duchowej przestrzeni wyparły sławojki jak nie przymierzając asertywność zrobiła ze zwykłą stanowczością. Ciągnąc ten temat asenizacyjny albo na wyższym stopniu uogólnienia gówniany właśnie najwyższej próby cymelia archeologiczne z zamulonych miejsc jak rzeki(Światowit ze Zbrucza), szamb i kanalizacji starożytnie zamulonych pochodzą( patrz muzeum pod Sukiennicami). No bo jak się dobrze działo i co cennego w szambo wpadło rzadko kto nurkował.

No a teraz. O tempora, o mores, nawet w toi toiu niektórzy na świrzo, przepraszam świerzo, skarbów szukają. Rozumiem, jak ktoś zbiera pety albo dopija resztki z porzuconych w parku opakowań z napojami wyskokowymi. Ale coś takiego???!!!

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Onufry Zagłoba

#1565076