Ja,... niepoprawny troll

Obrazek użytkownika Jozio z Londynu
Humor i satyra
 
Ja,… niepoprawny troll
 
 
Jak długo trwało podliczenie głosów w wyborach samorządowych, tak długo trwało moje zastanawianie się, czy wrócić na Niepoprawnych.pl. Wcześniej pod wpływem emocji napisałem już pożegnalny list, lecz do ponownego przemyślenia decyzji skłoniło mnie kilkanaście osób. Moja ostatnia kara, a zwłaszcza jej wysokość – stała się inspiracją do napisania dwóch notek i pomimo setek komentarzy, jak też kilku tysięcy odsłon (w ciągu kilku dni) to i tak na końcu wróciła do punktu wyjścia, czyli skończyła się… na niczym. I tak właściwie można by było to podsumować, bo nie chodziło tu, aby wykazać kto ma rację, ale czy są jakieś konkretne propozycje zmian. I to nie tylko dotyczące sposobu karania, ale też miała ona na celu zakończenia bezsensownej walki pomiędzy "putinowcami" a "neobanderowcami".  A i tak wszyscy okopali się na swoich stanowiskach co zresztą było do przewidzenia.
Ale ja bym chciał napisać o czymś innym, a mianowicie o definicji trolla i sposobie karania. Karanie za zwykłe trollowanie to niebezpieczna bzdura. Użycie słowa "trollowanie" jest tu kompletnie nie na miejscu. To określenie jest zbyt szerokie i pozwala na zbyt dowolną interpretację. Jeżeli z jakiegoś forum czy portalu społecznościowego robi się "szczekaczkę" to jest to wina złego zarządzania, ni mniej, ni więcej. Przypominam, że istnieje coś takiego jak wolność słowa, a każdy serwis powinien lokalnie rozstrzygać czy dany wpis jest zgodny z regulaminem czy też nie. Ktoś komuś groził na portalu? Mimo wszystko mam nadzieję, że ludzi trzeźwo myślących jest więcej, bo inaczej wszystko będzie przechodzić i nikogo nic nie będzie dziwić. 
 
Nie pakujmy każdego rodzaju "trollowania" do tego samego worka. Ja internet traktuję jako ciekawostkę i rozrywkę. Mam za dużo spraw na co dzień, aby się przejmować internetem, wiec dla mnie życie jest bardziej serio i bardziej się przejmuję "katarem", niż brakiem dostępu do sieci. Jednak karanie za pisanie tzw. "głupot" czyli "zaśmiecanie" – jak np. nasz sławny "Józio" mówię stanowczo i kategorycznie „nie”, bo nie uderza on w nikogo personalnie i z premedytacją, tylko trolluje bezpiecznie, ogólnie wręcz dostarcza nam więcej rozrywki jako ciekawy kabaret. Dla mnie to trochę głupota i godzenie w wolność słowa. Bardzo łatwo jest przekroczyć pewną granicę z tą tzw "mową nienawiści". Nawiasem mówiąc, tak czytam i nie wierzę, jakich czasów dożyłem: "Dostaniesz dożywotniego bana za trollowanie na portalu". Za chwile okaże się, że trollowanie to wyrażanie jakiejkolwiek innej (niż poprawna) opinii w sprawach dyskusyjnych. Proponowałbym dołożyć do tego zarzut obecnego tu chamstwa, a trollowi jedynie ręce uwalić w ramach dodatkowych kar. Najpierw prawą, potem lewą, a jak się nauczy pisać nogami, to też po kolei. A jak zostanie już taki kadłubek i nauczy się pisać nosem, to za recydywę powyżej 3 razy kula w łeb,... ewentualnie odwiedziny pana SS i trzy strzały samobójcze z dubeltówki w brzuch (vide Sekuła) i po sprawie. Troll internetowy, to pojęcie tak szerokie, różnie rozumiane, że cały pomysł, by za to karać jest idiotyzmem. Dla innych trollem będą atakujące ją niecenzuralnie osoby, które być może możliwe, całkiem słusznie atakują kogoś, kto broni np. gwałciciela, pedofila itp. Poza tym internet jest taki jaki jest. Zapewnia całkowitą wolność i anonimowość (w pewnych granicach), ale jak zawsze, – nikt nie jest bez wad i można często dostać po głowie. W sumie bardziej rozsądna byłaby kara chłosty. Większość z nas zna się już po wielu spotkaniach i wiemy co nieco o sobie. Nikt z nas nie bawiłby się w takie gierki. Takie działanie jest celowe, ktoś znajduje sobie w tym przyjemność. Z kolei nowi forumowicze nigdy nie zaczynają od takich postów i zawsze są miło witani. Myślę, ze powinniśmy być powściągliwi w komentarzach i przysłowiowo "ugryźć się w język" niż rozpętać niemiłą dyskusję "o niczym". A jeśli zobaczymy, że komuś się nie udało i coś tam od siebie wtrącił i karmił tego trolla, to po koleżeńsku dajmy znać na PW takiej osobie (oczywiście grzecznie), żeby dała sobie spokój i nie karmiła trolla. To chyba najlepszy sposób. Na ten temat całkiem niedawno wypowiedział się sam admin tutaj, cytuję:
"Mi chodziło o to, że jeśli nawet ktoś dla kogoś subiektywnie jest trollem, to się nie powinno zwracać uwagi na taką osobę, takiego komentującego. Jeśli robi się inaczej, czyli odpisuje się, traktuje się go nie jak trolla, a jako rozmówcę - pisze się do niego, czyta się co pisze… . To wszystko :-)".
 
Spodziewałem się wielu złośliwych i potępiających mnie komentarzy. A skończyło się (jak na razie) na kilku kąśliwych wpisach ze strony najbardziej "lubiących'" mnie komentatorek i blogerów. Więc huzia na Józia. To i tak niska cena, jaką mi przyszło zapłacić za trollowanie i stalking wobec jednej z komentatorek, ale do tego odniosę się w następnym wpisie.
Kończąc, zadajmy sobie jedno pytanie: czy troll (Józek) jest potrzebny na tym portalu? Jakże piękny były portal bez klasycznego trolla Józka, niczym kółko różańcowe. Zero minusów, zero sprzeciwów pod każdym komentarzem obligatoryjnie słowa: Bóg zapłać, ewentualnie shalom czy bardziej ateistycznie i poprawnie politycznie np. OK lub zwykłe słowo: dziękuję. Wówczas problem z minusami raz na zawsze by się sam rozwiązał. Ja, jako znany portalowy „obrazkowiec” proponuję wklejanie do skutku tego obrazka w przypadkach, gdy pojawi się kontrowersyjna czy obrażliwa odpowiedź. Jeden obrazek, a zastąpi on setki wklepywanych liter. I problem z zaśmiecaniem byłby rozwiązany. Tak myślę.
 
 
 
Moje zdanie jest takie: aby NP nie stało się li tylko "towarzystwem wzajemnej adoracji" na zasadzie „ą”, „ę” „dziękuje Panu/i” czy Kółkiem Różańcowym i dziękowaniem w stylu „Bóg zapłać”, to takie trolle a’la Józek… są i będą potrzebni.
Czekam na wasze opinie.
 
P.S.
Korzystałem z materiałów dostępnych w sieci, a linków nie wklejam, by nie zaśmiecać.
 

 

Ocena wpisu: 
4
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.5 (głosów:20)

Komentarze

Z uwagi na to że jestem jeszcze w trakcie "odbywania kary",na ewentualne komentarze odpisze przy okazji kolejnej notki

Dziękuje

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

Wielkie nazwiska uprawdopodobniają największe idiotyzmy, gdyż tłum ma naiwną pewność, że wielcy ludzie bredzić nie mogą. (Zbigniew HERBERT)

#1453024

pewien etap-hm...samowychowania w sieci.

Skoro jak piszesz: "katar jest ważniejszy" to zwyczajnie odrzuć wszystkie złe emocje i żyj życiem członka "klubu".

Tak jest zdrowiej.

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-2

"Ar­mia ba­ranów, której prze­wodzi lew, jest sil­niej­sza od ar­mii lwów pro­wadzo­nej przez barana."

#1453029

Wyjaśnij mi proszę, tę jedną kwestię : dlaczego robisz (razem z kolegami z neonu) martwą kopię zapasową tamtego portalu ? Kogo chcesz wychowywać ? Skąd nagle takie ciągoty ?

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-4

#1453035

epitety i fałszywe posądzenia odeszły do lamusa.

Na portalu jest porządek okupiony ciężką pracą wielu blogerów "tych i tamtych".

Dlatego nie zaczynaj smrodu od nowa.

 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-2

"Ar­mia ba­ranów, której prze­wodzi lew, jest sil­niej­sza od ar­mii lwów pro­wadzo­nej przez barana."

#1453041

Pętałem się przy wojewódzkim, społecznym  zespole prawnym (wybory). Nie logowałem się z komputerów sejmiku. Powody oczywiste. Dopiero co postawiłem nowy komputer, stary odszedł do krainy ciemności. Mam na myśli domowy, bo w warsztacie używam innego. Jestem na bieżąco ze stagnacją na portalu. Odezwałem się, bo po prostu nie lubię jak ktoś odzywa się jak dumny profos aresztu. 

Tyle "ad personam". Nie wezmę udziału w dyskusji jak powinny wyglądać stosunki na portalu, co myślę o punktacjach, o klubach antypałkarskich. 

Poszukuję możliwości wymiany INFORMACJI o wyborach (teraz!) , nie WTÓRNYCH OPINII  !!

Kończę wymianę z Tobą. Dziękuję. Chciałem tylko przywitać Józefa. Wylogowanie ---

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-1

#1453062

Miałem przerwę spowodowaną wyborami, miałem (jakieś tam) pomysły na notki, które powinny być napisane, teraz kiedy mam dwa dni odpoczynku, nie widzę już celu. 

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-1

#1453031

@ Józio from London

Cześć Joe !

Fajnie, że wróciłeś, tylko proszę - przestań się oglądać  ! To już jest historia.

Mamy  tyle ważnych spraw do analiz i przegadania, że nie trać energii na "pierdółki".

3maj się tej budki :-)))

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-2
#1453069

Miło, że napisałeś tekst, ale w nim roi się aż od błędów - głównie związanych z interpunkcją. 

Co to jest skalting? :)

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-4

Ratujmy Nasze Polskie Lasy!
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion

#1453038

Oczywiście że chodziło mi o stalking - przepraszam, a jesli chodzi o błędy interpunkcyjne, to ja do blogerów tu piszących mam jak stąd do nieba.Miałem zamiar skorzystać z pomocy tu piszących,lecz uznałem właśnie że to byłoby nie w porządku wobec samego siebie.

Ja napisałem to tak jak umiałem, więc przepraszam

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-1

Wielkie nazwiska uprawdopodobniają największe idiotyzmy, gdyż tłum ma naiwną pewność, że wielcy ludzie bredzić nie mogą. (Zbigniew HERBERT)

#1453043

przecież "Gawrion" nie zrobił ci "lobotomii"!

Są chwile radosne są smutne i są nijakie.

Sęk w tym, by żyć normalnie.

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-2

"Ar­mia ba­ranów, której prze­wodzi lew, jest sil­niej­sza od ar­mii lwów pro­wadzo­nej przez barana."

#1453049

To nie jest kwestia umiejętności ale starannośći. Ja swoje teksty przed publikacją czytam po kilka razy, wyłapując błędy. Po publikacji także czytam i wyłapuję, poprawiam.

Nie trzeba wiele aby nauczyć się podstawowych zasad pisowni.

Nie widzę żadnego problemu w tym abyś popoprawiał w swoim tekście błędy.

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-2

Ratujmy Nasze Polskie Lasy!
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion

#1453050

Zgadzam się,lecz tak jak już wcześniej pisałem, brak doświadczenia w samodzielnym pisaniu,zwłaszcza przy tak, jeśli nie "emocjonalnym" wpisie i to conajmniej w takiej indywidualniej "sprawie". Myślę że dostane szanse na kolejne, już bardziej "profesjonalne" wpisy.Nauka nie idzie w las.I takie uwagi biorę sobie do serca.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-1

Wielkie nazwiska uprawdopodobniają największe idiotyzmy, gdyż tłum ma naiwną pewność, że wielcy ludzie bredzić nie mogą. (Zbigniew HERBERT)

#1453053

Nie przekonują mnie wogóle Twoje argumenty. Masz stały dostęp do edycji swojej notki i możesz w każdej chwili poprawić błędy - a tak jak napisałem - jest ich masa. Cóż - to tylko świadczy o Tobie, Twoim podejściu do czytelnika oraz ogólnie o Twojej staranności.

Tej notki nie będziemy zdejmować z SG, ale jeśli kolejne notki będą pozbawione korekty, to równie jak inne teksty przygotowane niechlujnie - np. swojego czasu Marka Lipskiego - będą zdejmowane z SG. Jeśli nie będzie stać Cię na korektę tekstów, przyswojenie podstawowych zasad pisowni (nie mówiąc już o stylistyce, bo to faktycznie trudniejsze), to niestety nie będziemy chcieli takiego blogera na Niepoprawnych. Bardzo mi przykro ale musimy dbać o poziom, bo wszędzie się nim chwalimy.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-2

Ratujmy Nasze Polskie Lasy!
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion

#1453072

Teraz o wiele lepiej :)

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1

Ratujmy Nasze Polskie Lasy!
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion

#1453119

Ma się prawdziwych przyjacół na portalu, wiec pomogli , a właściwie pomógł. Dla wtajemniczonych nie był to nikt z tzw."bandy czworga" .Jestem w trakcie pisania kolejnej (ciekawszej)) notki i właśnie takie uwagi jak Twoja są ważne (serio) bo jestem w trakcie nabierania doświadczeń w pisaniu na blogu.

Następna będzie dogłebnie (weryfikowana)

Pozdrawiam

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Wielkie nazwiska uprawdopodobniają największe idiotyzmy, gdyż tłum ma naiwną pewność, że wielcy ludzie bredzić nie mogą. (Zbigniew HERBERT)

#1453127

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika tańczący z widłami został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#1453059

...coś mi mizernie wyglądasz, piórka Ci poszarzały, powiedz mi, ktoś napadł na Twój spichlerz i wyżarł Ci proso ??? Jeszcze do niedawna widziałem Cię tutaj kogutem purpuratem...patrzyłem do ewidencji piań i nie widziałem nagany za pianie...

...zanim Kogut Dżosz zapakuje się do budki, powinien dziobnąć czerwone, lub niebieskie ziarenko :))...taka jest procedura he he...pozdr

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-8
#1453061

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika tańczący z widłami został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#1453110

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

Wielkie nazwiska uprawdopodobniają największe idiotyzmy, gdyż tłum ma naiwną pewność, że wielcy ludzie bredzić nie mogą. (Zbigniew HERBERT)

#1453102

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika tańczący z widłami został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#1453118

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Mind Service nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

bardzo mi Ciebie brakuje na NP. Wnosiłeś tu tyle ciepła, radości, normalności, że nie mogę cały czas zrozumieć tego co Cię spotkało. Było to głęboko niesprawiedliwe. Decyzja w moim odczuciu była haniebna. Administracja nie potrafiła racjonalnie uzasadnić swojej decyzji o tak ciężkiej karze dla Ciebie. Totalne spacyfikowanie, pozbawienie kilka tysięcy punktów praktycznie za nic to granda, rozróba w biały dzień. A podciąganie tego pod trollowanie albo zaśmiecanie to już kompletne przegięcie. 
 
Doskonale rozumiem Twoje rozgoryczenie i również nie zgadzam się na niesprawiedliwość jaka się dzieje na tym portalu. Na dowolne interpretowanie regulaminu, który jest celowo niejasny i niekonkretny; na subiektywne decyzje za jakieś urojone przewinienia i jaka ma być za to wysokość kary nikt uczciwy zgodzić się nie może. Dopóki na tym portalu nie będzie prostego taryfikatora wykroczeń, który będzie obowiązywał wszystkich bez wyjątku w równym stopniu tak długo o sprawiedliwych regułach nie ma co marzyć.
 
Krytykowany właściwie przez wszystkich system pseudo punktowy został utrzymany, bo ma on służyć właścicielowi portalu w niejasnych do końca celach a nie blogerom i komentatorom. To daje dużo do myślenia. Ten system punktowy jest powodem ogromnej agresji i służy w moim przekonaniu głównie skłócaniu blogerów. Widocznie tak ma być. Po to on jest.
 
No i widać obecnie wyraźny skręt w stronę czerwonej gwiazdy. Niepoprawni zrobili się prawie jak NeOn24.ru, gdzie obowiązuje jedna prawda. Niestety ta ruska. Która z obiektywną prawdą nie ma nic wspólnego. Na krytykę Rosji nie ma już tu miejsca. 
 
Desantowcy z NeOnu24.ru cytują tu nawet paszkwile antypolaka Ruszkiewicza. Jednym słowem robi się tu coraz większy ściek. Przy coraz większej cenzurze i pałowaniu za poglądy pisanie i komentowanie traci sens. Każda niezależna pro-polska i anty-ruska myśl jest tępiona z niezwykłą zaciekłością. Dopuszczone są tylko te, które nie kolidują z ruską wizją świata. Żeby być przyjętym do klubu "Prawdziwych Polaków", trzeba się pokajać publicznie i wyrazić poparcie dla rosyjskiej imperialnej polityki. Obowiązkiem jest przyznać, że Polska nie ma pomagać Ukrainie w jej konflikcie zbrojnym z rosyjskim agresorem. Trzeba zgodzić się na narrację, że Ukraińcy to "banderowcy". Cały czas też trwa pranie mózgu, że wszystkiemu są winni Żydzi. 
 
Brak głosów przeciwnych i równoważących te oczywiste kłamstwa sprawia, że Niepoprawni stają się tubą propagandową a nie niezależnym, obiektywnym medium. 
 
Cóż, linia programowa jest taka jakiej chce właściciel portalu. 
 
Acha i jeszcze jedno. Nawoływanie do rozruchów i burd jest na rękę głównie Rosji. Rozumiem i solidaryzuję się z sprzeciwem wobec oszustwa wyborczego, ale wszystko musi odbywać się w zgodzie z prawem. 
 
Tyle moich opinii.
 
Trzymaj się Józio.
Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-7

"Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest rewolucyjnym czynem"
/G. Orwell
Mind Service - 1do10.blogspot.com

#1453067

Serdeczne dzieki za to że wierzysz we mnie i moje tu zaangażowanie, co dla wielu jest ością w gardle

Ale to nic, idziemy do przodu a kary same przyjdą:)))

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Wielkie nazwiska uprawdopodobniają największe idiotyzmy, gdyż tłum ma naiwną pewność, że wielcy ludzie bredzić nie mogą. (Zbigniew HERBERT)

#1453214

//To i tak niska cena jaką mi przyszło zapłacić za trolowanie i (stalking) wobec jednej z komentatorek, ale do tego odniosę się w następnym wpisie.//

 

Jednej? Parę dni temu nieznany mi bloger tak napisał pod moim wpisem na 3obiegu..

 

//Marcin
16 listopada 2014 o 10:21 (Edytuj)

Astro – pod tym wpisem nie ma odpowiedzi i zainteresowania jak na innych portalach jak Neon24.pl, czy NP – a szkoda bo trafiłaś w czułe miejsce
A na NP – rewolucja ta czerwona budka dostała za swoje Gawiron pokazał mu miejsce w szeregu,
ciekawe ża tak długo tego gostka tam tolerował.Ten kloszard już się nie podniesie i słusznie za to co Tobie i Rebeliantce zrobił,kurnik posprzątany -he,he,he
Odpowiedz//

http://3obieg.pl/davidowa-fascynacja-ukraina

 

Pisz sobie co chcesz i już lepiej do niczego się nie odnoś ...

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-10

Astra - Anna Słupianek

#1453083

Dziekuje za odpowiedz - ciężko się mnie pozbyć,ale oboje  jesteśmy" wartością dodatnią" portalu

Serdecznie pozdrawiam

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-3

Wielkie nazwiska uprawdopodobniają największe idiotyzmy, gdyż tłum ma naiwną pewność, że wielcy ludzie bredzić nie mogą. (Zbigniew HERBERT)

#1453104

Z większości powyższych komentarzy wynika, że jesteś tu mile widziany. Szczególnie zgadzam się ze zdaniem Bibrusa i Cyborga. Zatem nie oglądaj się za siebie, bo tę przeszłość znasz na pamięć i nie ma powodu do niej wracać. Życie toczy się nieubłaganie dalej, a czas nie drzewo, aby w miejscu stał. Ale jak napisał Gawrion, - zanim opublikujesz tekst, popracuj nad nim. Jeśli przeoczysz jakieś błędy w tekście, a Ty sam lub ktoś je zauważy, to zawsze możesz ponownie edytować wpis i zrobić korektę. Gorzej jest z komentarzami, gdy ktoś z Użytkowników odniesie się do niego, bo tym samym zablokuje Ci mozliwość ponownego edytowania w celu zrobienia korekty.

Życzę Ci samych udanych wpisów i komentarzy,

     

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-2

___________________________
"Pisz co uważasz, ale uważaj co piszesz". 

© Satyr

 

#1453085

Ciekawe.. gdybyś to Ty był obiektem stalkingu...

//Z większości powyższych komentarzy wynika, że jesteś tu mile widziany.//

Bez komentarza..

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-11

Astra - Anna Słupianek

#1453088

... do drugiego internauty tylko dlatego, że ma inne zdanie na drażliwe tematy związane z Rosją i Ukrainą. A przecież to zagadnienie wprowadziło swego czasu "ferment" na NP i potężnie skonfliktowało tutejszą społeczność blogerską.

Nie wiem, czy zauważyłaś że na temat konfliktu Ukraina-Rosja rozpatrywanego tu na NP na wiele sposobów, - nie włączałem się do dyskusji. Dlaczego? - Otóż uznałem, że mój stan wiedzy na przedmiotowy temat jest niewystarczający do zabierania głosu. Ale jak się zorientowałem po wpisach i komentarzach innych użytkowników, - moja wiedza wcale nie odbiega od tej, którą prezentują tutejsi użytkownicy. Ale dla mnie jest to niewystarczająca wiedza. Uważam, że tylko poszerzenie wiedzy historycznej i w zakresie wzajemnych stosunków międzynarodowych tych krajów (z Polską włącznie) daje legitymację do zabierania głosu na publicznym forum.

Ponieważ nie chciałbym powracać to spraw związanych z nałożeniem kary na Józefa, nie będę też pytał Cię, co miałaś na myśli pisząc o... stalkingu.

 

       

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-2

___________________________
"Pisz co uważasz, ale uważaj co piszesz". 

© Satyr

 

#1453107

w tym przypadku nie idzie o uprzedzenia.Cieszmy się z każdego nawróconego marnotrawnego...ale najpierw skrucha i zadośćuczynienie.Nie tak po komorusku-kopaczowsku "Polacy nic się nie stało"  albo "Nie pozwolimy na burzenie demokracji i sianie fermentu na NP"  ....Nie idź tą drogą Satyrze:-) Pozdrawiam

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-8

Verita

#1453138

Jak ta skrucha miałaby wyglądać? czy ten wpis nie wystarczy ?

http://1do10.blogspot.co.uk/2014/11/jozio-z-londynu-list-do-niepoprawnyc...

A tak na marginesie zaliczenia mnie do "bandy czworga" to chcialem szanownej blogerce przypomnieć ,że na czele owej "bandy' stała kobieta.Więc kogoś z tej naszej "bandy" należy  usunąć ,by w to miejsce dokooptować kobietę

Są jakieś propozycje ?. 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-1

Wielkie nazwiska uprawdopodobniają największe idiotyzmy, gdyż tłum ma naiwną pewność, że wielcy ludzie bredzić nie mogą. (Zbigniew HERBERT)

#1453141

No jesteś z powrotem.

Wiedziałem, że wrócisz, bo jesteś typem towarzyskim.

A z tego incydentu taki zysk, że mam ciebie teraz tutaj i na naszych blogach.

A jak wiesz, nie każdy tak może.

 

Serdeczności

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0
#1453093

Dziekuję za wsparcie - mam nadzieje że wszystko wróci do normy w krótkim czasie, a o incydencie już dawno zapomniałem

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

Wielkie nazwiska uprawdopodobniają największe idiotyzmy, gdyż tłum ma naiwną pewność, że wielcy ludzie bredzić nie mogą. (Zbigniew HERBERT)

#1453103

Polsko twój duch nie zaginie
Pewnego dnia będziemy stać obok siebie.
Nasza wiara nas poprowadzi.
Polsko twój duch nie zaginie.

Pozdrawiam i witam serdecznie.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-1

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".

#1453117

Dziekuje za wiersz i ja Ciebie też pozdrawiam Niepoprawnie

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Wielkie nazwiska uprawdopodobniają największe idiotyzmy, gdyż tłum ma naiwną pewność, że wielcy ludzie bredzić nie mogą. (Zbigniew HERBERT)

#1453211