Czy żyd zrobi z ciebie żyda?

Obrazek użytkownika jazgdyni
Idee

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Uwaga pierwsza:

Niedawno postawiłem [ http://niepoprawni.pl/blog/jazgdyni/przeklenstwo-zydow-zapowiedz ] nie wymagającą weryfikacji tezę, że Żydzi spośród znanych mi narodów, są największymi rasistami.

 

Uwaga druga:

Zawsze w okresach przedwyborczych V kolumna, która niestety za judaszowe pieniądze stale działa w naszym kraju, doznaje wprost erotycznego wzmożenia i przystępuje do kolejnego gwałtu na Rzeczypospolitej, która daje im schronienie, chleb, a nawet zezwolenie do gadania bzdur i publicznego lżenia, wybuchania nienawiścią do wszystkiego co nasze, polskie.

 

Uwaga trzecia:

Portal niepoprawni.pl w założeniu twórców portalu był zdecydowanie patriotyczny i broniący naszych narodowych interesów.

Niestety, ludzie, który portal przejęli, mają inną koncepcję dopuszczającą całkowitą swobodę poglądów przeróżnych, w tym i takich, które ewidentnie szkodzą Polsce i Polakom. Są tu więc teraz ataki na polski patriotyzm, ataki na demokratyczną władzę, a także ataki na kościół i chrześcijaństwo. Nie jestem gołosłowny i zawsze mogę przywołać takie wypowiedzi. Spodziewam się przy takiej polityce administracji portalu, że wkrótce zobaczymy słowa poparcia LGBT, które obok już istniejących tekstów o potrzebie przyjaźni z Rosją, czy antyszczepionkowców, zaczną judzić i mieszać w głowach coraz bardziej znikającym czytelnikom.

 

Uwaga czwarta:

Personalne ataki funkcjonariuszy V kolumny nie są amatorskie. Wybierani są blogerzy wspierający władzę i działający w obszarze propaństwowym. Zazwyczaj są to ataki rasistowskie, co zgodnie z Uwagą pierwszą, każe domniemywać, ze prowadzone są one przez żydowskich, antypolskich funkcjonariuszy, którzy według instrukcji fałszywej flagi kreują się na ultra-patriotów.

Jak wiemy dobrze, Żydzi stanowili trzon komunistycznej bezpieki, więc należy domniemywać, że wszyscy oni nie wyjechali nagle do Izraela, tylko pozostali w Polsce, by nadal pilnować swoich interesów.

Ataki personalne są klasyczne i jak żywo stanowią kalkę komunistycznej propagandy, wypowiadanej z trybun przez czerwonych towarzyszy, jak Gomułka, Moczar, czy jeszcze dzisiaj Jerzy Urban. Nadal obrzuca się cel ataku inwektywami i potwarzami. Nazywa się go raz żydem, potem szabes gojem, a jak pasuje – parchem. Repertuar zależy od pamięci, bo często są to ludzie już w podeszłym wieku, drążeni chorobami, demencją i alkoholizmem i zapominają instrukcje z WUMLu, gdzie nawet niektórzy byli wykładowcami.

Dzisiejsza V kolumna wie dużo o tych Polakach, na których otrzymali zadanie, podobnie jak w 1939 niemiecka V kolumna tworzyła listy proskrypcyjne wartościowych Polaków do likwidacji (za każdą osobę na liście była nagroda pieniężna). Skąd wie? Z akt i teczek bezpieki, gdzie żydzi odgrywali dominującą rolę i nadal posiadają wgląd do komunistycznych dokumentów.

 

Dzisiejszy Izrael to także milion świeżo wyemigrowanych z Rosji żydów. To ludzie – sługi dwóch panów – Kremla i Tel Avivu. Także tutaj, na portalu, w słowach agentury widzimy te wspólne – moskiewsko-żydowskie interesy.

 

Cel jest jeden i ciągle ten sam – jak najmocniej osłabiać Polskę. Nie pozwolić by stała się graczem geopolityki i zdobyła twardą podmiotowość, jak w czasach XVII wiecznego Imperium Rzeczypospolitej. Narodowi trzeba mącić w głowach, zjednywać pożytecznych idiotów i zohydzać wszystko,co idzie w dobrym kierunku.

 

A tych, co się sprzeciwiają, wykańczać takimi atakami:

 

orlowski koltunie tzw. jazgdyni-parch nad parchami !

Zdecydowany amator - 12 Marca, 2019 - 12:04

 

 

 

Pisalem ci parchu zawszony i to juz kilka razy, bys sie mna nie podpieral. W zadnym razie w zadnym miejscu nie chce byc z toba kojarzony ! Jestes niestety ta czescia polskiego spoleczenstwa , ktora nie powinna miec miejsca na naszym terytorium. Jestes obszczymurkiem i jak wielokrotnie pisales wywodzisz sie z kliki bandziorow i innych ekonomicznych kryminalistow...Takim srodowiskiem sie sam chwaliles.

Wiec napisze ci w jezyku twojego tate ! paszol won !

Jestes zwyklym doliniarzem, ktory wykorzystal czas tzw.transformacji i dorobiles sie parchu na ludzkiej krzywdzie,gudlaju zawszony... Ze tez historia obciazyla nas tak wstretnym marksistowskim zydostwem jak ty i twoja rodzina...

Powtarzam juz ktorys raz z rzedu , ze w innych czasach, to takie paskudztwo jakim jestes do sieni bym nie pozwalal wpuszczac... We wszystkich wsiach i osadac nie mial bys prawa wstepu, a i sasiadow bym poinformowal...przynajmniej na przestrzeni 1000 km nie mial bys prawa wstepu, a nawet dalej...No ,ale teraz mamy demoSracje i taki parch jak ty moze miec swoja racje bytu, niestety... i pisac to to nawet nauczyli... coz za nierozwaga i nieostroznosc...

[pisownia oryginalna]

 

 

Mamy wielkie edukacyjne wyzwania. Brak kindersztuby, rodzinnego wychowania w imię moralnych zasad. Brak kultury, brak języka na poziomie. Jak widać powyżej, knajacka mowa, mowa wiejskich parobków i żydowskich chałaciarzy przywiezionych do Polski na sowieckich tankach stara się zdominować dyskurs polityczny i patriotyczny.

Łatwiej by było nam wszystkim, gdyby istniała formalna bariera na taki wylew pomyj.

Niestety, najwidoczniej na mowie nienawiści i psuciu standardów kultury lepiej się zarabia.

 

A my wszyscy – NieŻydzi lecz Polacy, będziemy ciągle ofiarami rasistowskich ataków – ruskich, szkopskich i żydowskich.

Bo mamy coś, na co ci szubrawcy mają stale ochotę.

.

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.7 (głosów:9)

Komentarze

Januszu
Dobra rada starego mohera.
Zostaw te żydowskie parchy w spokoju
Nie warto gnidami się zajmować
Kołtuny, 
zawszone kołtuny

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-3
#1583048

Witaj Józefie

 

Słusznie radzisz. I powiem ci, że jak już widziałeś niejeden atak agentury i idiotów na mnie, to mnie to dynda. Czasami nawet ich specjalnie prowokuję, żeby zobaczyć jak im piana z nosa tryska.

Lecz po raz enty zwracam się do tutejszej władzy, czyli redakcji, aby zobaczyć, jakie mają stanowisko. I zgodnie z przewidywaniami pozorują "niezauważanie", lub też "wrogie nieodpowiadanie". A to przecież też jest konkretna odpowiedź.

Serdeczności

 

Ps. Zauważ, że mimo spuszczania do piwnicy szybką ścieżką, ten wpis jest na drugim miejscu najpopularniejszych dzisiaj.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2
#1583051