Tusk

Obrazek użytkownika Janusz 40
Kraj

Ubrał się diabeł w ornat i na mszę dzwoni

 

Łapaj złodzieja

 

Farbowany lis

Konrad Wallenrod niemieckiej sprawy

 

„Nie pozwolimy katować policjantów” (następnego dnia po skatowaniu chłopaka przez funkcjonariusza)

 

Pokazowe Krzyże Zasługi dla budowniczych gazoportu za wbudowanie kamienia węgielnego po 3,5 rocznym sabotowaniu tej inwestycji. (Oczywiście po to, by mieć powód do podpisania haniebnego kontraktu gazowego)

 

Podpisanie skrajnie niesprawiedliwego dla Polski pakietu ENERGETYCZNEGO (dla kamuflażu nazwanego Energetyczno-klimatycznym). Oczywiście w celu uzyskania (jakże cennego) klepnięcia w plecy przez przez. Sarkozhy'ego. To, że całe pokolenie Polaków zostanie przez to zubożone, to rzecz mało ważna w świetle owego klepnięcia.

 

„Polska nie potrzebuje silnej armii, wszak nikt nie zagraża naszym granicom”. Prawie identycznie powiedział Hetman Wielki Ksawery Branicki na Sejmie Czteroletnim: „Po co nam panowie bracia zaciężna armia; w razie wojennej potrzeby, jak chwycimy za szable, jak zacznieny rąbać, to kto nam się oprze”. Sam się oparl – o kolana carycy ten Targowiczanin. Sasiednie państwa miały milionowe armie zaciężne. Jaki efekt? - Wszyscy wiedzą.

 

Kilkadziesiąt dziwnych nagłych zgonów ludzi w jakimś stopniu związanych z okolicznościami i wyjaśnianiem smoleńskiej katastrofy. Ostatni odszedł (nie wiadomo w jakich okolicznościach niemiecki pisarz i dziennikarz śledczy, który dotarł do komanda realizującego (wg niego) zamach smoleński na zlecenie wysokiego polityka polskiego T... Więcej informacji nie chciał w swojej książce zamieścić – jak napisał - ze zrozumiałych względów. Jak się okazało – zamieścił ich jednak zbyt wiele...

Sprzedaż istotnych rodowych sreber, polityka: „pokorne ciele...”, „jesteśmy brzydką panną na wydaniu, tylko bez posagu”, na kolanach. Widocznym celem była degradacja Polski i skazanie jej na bycie rezerwuarem taniej siły roboczej – Klasyczny neokolonializm.

 

„Każdemu zapewnimy ciepłą wodę w kranie” to brzmi dokładnie tak samo jak „miska ryżu dla Chińczyka” (wg Mao)

 

O podwyższeniu wieku emerytalnego tylko wspomnę, o wielokrotnym podwyższaniu podatków chyba wszyscy wiedzą.

 

Minister SW tamtego rządu o dumnej Polsce wyrażał się tak: „To państwo, to ch... d... i kamieni kupa”

 

Wg informacji przekazanej przez Wicepremieta M. Morawieckiego – Polska jest państwem sprzedanym (to był cytat z opracowania amerykańskiego geoanalityka). Klasyczne państwo o statusie neokolonii. Rząd „Dobrej Zmiany” mozolnie odbudowuje nasze państwo.

 

Do takiego stanu doprowadziły nas rządy premiera Donalda Tuska. Proszę Rodaków o poważne przemyślenie w/w faktów/

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:6)

Komentarze

Płatny współpracownik STASI o pseudonimie Oskar (https://www.salon24.pl/u/seneka/606272,od-zera-do-milionera-kariera-tusk...) i kapciowy Makreli to wyjątkowo obleśne ścierwo który za złotówkę bez mrugnięcia oka sprzedał by swoją matkę, mściwe bydlę ,morderca na spółkę z drugim bandytą Putinem (ma na niego haki) z Smoleńska wie już że nie ma nawet teoretycznych szans na kandydowanie w przyszłości na prezydenta Polski ani na szefa Eurokołchozu, to mści się i wypisuje ohydne paszkwile na nasz rząd. Powinien dostać zakaz przekraczania naszej granicy. I tyle w tym temacie.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1553278