Ta śmieszna "Totalna Opozycja"

Obrazek użytkownika Janusz 40
Kraj

Totalna opozycja znalazła nowy pretekst do nagonki na poczynania "Dobrej Zmiany" - tym razem nawet nazwali to Aferą Billboardową.

Gdyby tak "totalnie" popatrzeć na wydawanie publicznych pieniędzy za rządów PO-PSL, to mogłoby się okazać, że pieniądze na Polską Fundację Narodową to malutki pikuś.

Np. - Na samego Lisa poszło ponad 20 milionów;

- Na fundację wspierania demokracji (czyli walki z PIS) kierowanej przez Stępnia - kilka razy więcej niż na PFN. M.in. na balowanie razem z Wałęsą w Miami...

- Na fetowanie bzdurnej prezydencji D. Tuska ładnych kilka milionów (m.in. dla Materny i Wojewódzkiego);

- Na propagandę i budowanie fanaberyjnych stadionów z okazji "chyba najważniejszego wydarzenia w historii Polski" (to słowa mgr historii D. Tuska) - tu poszły miliardy. Tak przy okazji wypowiadający takie słowa udowodnił, że wiedzę i mentalność ma na poziomie podwórkowego małolata (nie nastolatka - ci już nie są tak bezdennie głupi - takiego znacznie poniżej lat dziesięciu). Nawet do tej pory przedstawiciele tej wrogiej Polsce politycznej opcji (Adamowicz w czasie zeznań przez komisją śledczą) tkwią w przekonaniu o ponadczasowej wielkości tamtego wydarzenia. To straszne komu wówczas oddaliśmy władzę.

- O znacznie poważniejszych sprawach, które zubożyły całe polskie pokolenia, tylko wspomnę:

1. Podpisany przez D. Tuska skrajnie niesprawiedliwy dla Polski pakiet ENERGETYCZNO-klimatyczny.

2. - Podpisanie przez W. Pawlaka (oczywiście za zgodą premiera Tuska) kompromitującego kontraktu gazowego.

3. Sabotowanie przez 3 lata budowy gazoportu (oczywiście przez premiera Tuska).

4. Dopuszczenie do vatowskich karuzeli;

5. Dopuszczenie do bezcłowego importu - głównie paliw.

Te dwie ostatnie przyczyny spowodowały stratę dla Polski idącą w setki miliardów...

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:9)

Komentarze

ta opozycja.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1548668

- 'nie mogą zwać się totalni oszuści i złodzieje'

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

ke-fas

#1548670

Informacja społeczna jest istotą sprawowania władzy. Totalna opozycja wykorzystuje brak dobrej informacji ze strony Rządu.

Totalna opozycja wykorzystuje nieustannie "swoje" media do siania dezinformacji. Bilbordy, słupy, tablice ogłoszeniowe i inne media muszą być kontrolowane przez Państwo. Nie chodzi tu o cenzurę, ale o kontrolę informacji. Wolne słowo tak, ale nie dla kłamstwa, prowokacji, podżegania do działań niezgodnych z prawem i normami społecznymi. Państwo powinno mieć bezpłatny dostęp do wszystkich bilbordów, gdy zachodzi potrzeba informacji społeczeństwa w szczególnych  sytuacjach. Takie sytuacje to zagrożenia, zmiana lub wprowadzanie nowego prawa, decyzje ważne dla wszystkich Polaków. Potrzebna jest Ustawa, która regulowała by i umożliwiała przepływ "dobrej informacji" ze strony Państwa. Czasami lepiej coś trafia do świadomości gdy się to widzi..

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

RAK

#1548671

 jestem za, żadnych kłamstw i prowokacji i z żelazną konsekwencją należy je zwalczać.

 Honor i uczciwość albo śmierć.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1548672

za przygotowania do referendum w Katalonii - areszt dla organizatorów.  I co Bruksela? Cichutka.A gdyby u nas w trakcie grudniowego puczu coś takiego by się stało, to nie wyobrażam sobie reakcji Brukseli.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

parodystka

#1548677

ten zacny trunek, jest wspaniałym dodatkiem do różnego rodzaju dań, można się nim delektować na różne sposoby, na winie oczywiście należy się choć trochę znać, przy hiszpańskim winie można prowadzić długie, fascynujące rozmowy z ciekawymi ludżmi   na poważne i mniej poważne tematy, wino w rozsądnych ilościach wpływa korzystnie na zdrowie i samopoczucie.

Ot i cała tajemnica hiszpańskich klimatów.

 

 

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1548689

Sami PO-szuści nazwali III RP - kamieni kupą, czego trzeba więcej...?

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1548692