A spalony ?

Obrazek użytkownika Husky
Kraj

Szanowni dziennikarze, zwolennicy totalnej opozycji oraz KOD-owcy i UB-ywatele. Oszaleliście! Stuknijcie się o coś i wyprostujcie sobie myślenie bo wam odwaliło dokumentnie Doszliście do obłędu

To jest po prostu nienormalne.

Dom wariatów.

Nie zdziwiłoby mnie, gdyby to Izrael zamówił ten artykuł. Żydom do wizerunku poszkodowanych przez Polaków, jest bardzo potrzebny antysemityzm. A ponieważ w Polsce nigdy go nie było - próbują go teraz stworzyć... Jeszcze trochę i pewnie im się uda.

 

Pogrom to mają Palestyńczycy.

To jest celowe szczucie z zimną krwią.Pogrom to normalne słowo w języku polskim, nie mające żadnego antysemickiego wydźwięku, ani nie kojarzące się z Izraelem, ale jak widać lewicowe środowiska mają zryte mózgi.

Najwyższym poziomem wciskania propagandy jest to, żeby ludzie sami siebie wzajemnie posądzali pod byle pretekstem o działania przeciw "Nacji". Żeby sami wyolbrzymiali i doszukiwali się przejawów ataków nawet jeśli ich brak.A teraz zastanówmy się co by było jakby Piątek wykonał swoją cieszynke po golu?! Dziesiątki artykułów o podobnej narracji. Dobrze że chłopak zrezygnował z niej na rzecz własnego spokoju, bo pewnym niepoważnym ludziom się nie przetłumaczy.Oczywiście. W ogóle wygrana z Izraelem to antysemityzm, a wygranie 4-0 to antysemityzm do kwadratu.Panie redaktorze "Polityki", rubryka "świat bez klamek" w waszym piśmie jest o jakieś 40 stron za krótka.To po prostu lewicowy neostalinizm. Najbardziej oburzające jest to,że ta bolszewia bez przerwy wyciera swoje zakłamane mordy wolnością, wolnością słowa itd. Język zupełnie jak w ZSRR-każdy słowo znaczy co innego niż w rzeczywistości, jest jej odwrotnością. Jak za Stalina

A gdyby po meczu Niemcy Polska, w którym Niemcy wygrywają ichniejszą Federacja napisała że to był Blitzkrieg? Albo gol był ostatecznym rozwiązaniem?

 

PZPN powinien ich pozwać. Zero tolerancji dla medialnego bandytyzmu.

ps.

W czasie upałów pracownicy muzeum Auschwitz umieścili w pobliżu bloków tzw. zraszacze, żeby ulżyć zwiedzającym je w ponad 30 st. upale. Po 2 godzinach wpłynęła skarga, bo komuś mgiełka wody skojarzyła się z gazowaniem ludzi cyklonem B, Zraszacze zdemontowano.

Paranoja?

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:5)

Komentarze

z paradurem. Rozwolnienie antysemickie na zawołania. Może zrosić niektóre mózgi prominentne inaczej?

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

yenom

#1594560