13 maja 1901 roku urodził się Witold Pilecki

Obrazek użytkownika Husky
Historia

13 maja 1901 roku urodził się Witold Pilecki - rotmistrz kawalerii Wojska Polskiego, Powstaniec Warszawski, twórca raportów z Auschwitz. Po wojnie skazany przez komunistów na śmierć.

Nie dali mu żyć i zamordowali na oczach całego świata, gdzie była Europa, gdzie były Francja czy Anglia, to oni nas władowali w sowieckie okrutne łapy, dlaczego dalej oprawcy leża w panteonie na Powązkach, to wstyd i hańba, to miejsce powinno być zarezerwowane tylko dla bohaterów.

Nie zapomnimy Rotmistrza ponieważ i w naszych rodzinach byli bohaterowie choć mniejsi czynami ale i oni zostali zniszczeni na śmierć przez komunistów.

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:9)

Komentarze

- aby dziś samemu tymi teczkami rozgrywać ludzi.

Po raz kolejny Polacy tym komunistycznym s****synom dali się "nabić w butelkę" -jak z pozorowaną amnestią po wojnie i ujawnieniem się AK bo do dziś szukamy naszych w grobach po DNA.

Jak komunista mówi Ci - "dzień dobry" to wyciągaj od razu zawleczkę z granatu. Wypluta na chodniku flegma gruźlika ma większą wartość niż najwiętsza przysięga komunisty. Zapamiętajcie to sobie wszyscy dla własnego dobra.

Link do tematu o filmie antypolskiego bandyty z tefałenu sekielskiego:
https://niezalezna.pl/271101-ksieza-w-dokumencie-sekielskiego-zarejestro...

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

Tuskość to nienormalność,antypolskość, zdradzieckość i faszyzm w najczystszej postaci. Nie mam najmniejszej ochoty, aby był on brzemieniem dla naszej Ojczyzny, - zgiń i przepadnij czarci bękarcie.

PS.- zawsze "kliknij" w moją miniaturkę-ciągle są nowe.

#1590017

A tu masz wypowiedź JKM o takich bohaterach ja W.Pilecki parchatego idola dzisiejszych pryszczatych 
Te parszywce nadal nie wiedzą kim jest ta parchata Konfederacja czy też zgrywają idiotów większych niż sami nimi są
Sowiecka swołocz

"Jeśli domagamy się od Ukraińców weryfikacji podejścia do UPA (…) to najpierw powinniśmy rzetelnie przyjrzeć się naszym Wyklętym”. Bo i tu i tu zdarzali się bohaterowie i bandyci”"

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-1

Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1590018

Taki patriotyczny w wymowie napis nadaje się w sam raz na banery, pod którymi będą szli członkowie RN na Marszu Niepodległości.

JKM to przecież ich idol i przywódca.

 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1

jan patmo

#1590115

Bohaterowie AK wiecznie żywi

   Witam! Historia tego Bohatera AK nadwyraz wzruszająca, oraz bardzo tragiczna. Tragiczna, bo część tych pokoleniowych mutantów Stalinowskich Bydlaków żyje jeszcze koło nas. Pozdrawiam!

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1590133

"Nieznani sprawcy" zamordowali takich księży jak Stefan Niedzielak, Stanisław Suchowolec, Sylwester Zych, Roman Kotlarz, Jerzy Popiełuszko Stanisław Kowalczyk bo oni nie szli na żadne kompromisy z komunistami i byliby przeszkodą tzw transformacji PRL w III RP.

 

Agenci pozostali.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0
#1590140

To jawna kpina z Niezłomnych Bohaterów, kpina z największego z Nich. To teraz może znajdzie się ktoś z Narodowców, kto da porządnego kopa w dupę JKM!

Pozdrawiam

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-1

jan patmo

#1590141

  Witam! Oby, bo gniew ogarnia na tą manipulację. Pozdrawiam!

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1590143

 36 lat temu zmarł brutalnie pobity Grzegorz Przemyk

19-letni maturzysta Grzegorz Przemyk został zatrzymany przez funkcjonariuszy MO i brutalnie pobity w komisariacie przy ul. Jezuickiej na Starym Mieście. Przewieziony do szpitala zmarł po dwóch dniach - 14 maja 1983 roku. Jego okrutna śmierć jest jedną z najgłośniejszych zbrodni aparatu władzy PRL.

12 maja 1983 r. milicjanci zabrali maturzystę Grzegorza Przemyka z pl. Zamkowego w Warszawie na komisariat

Tam został ciężko pobity - dostał kilkadziesiąt ciosów pałkami w barki i plecy oraz kilkanaście ciosów w brzuch. Przewieziony do szpitala zmarł po dwóch dniach

Pogrzeb Przemyka 19 maja na Cmentarzu Powązkowskim stał się wielką manifestacją sprzeciwu wobec władzy komunistycznej

W aktach sprawy zachowała się notatka ówczesnego szefa MSW Czesława Kiszczaka: "Ma być tylko jedna wersja śledztwa - sanitariusze"

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1590265

(...)W znanej żydowskiej encyklopedii internetowej Jewish Virtual Library rotmistrz Witold Pilecki pojawił się jako uczestnik niemieckiego ruchu oporu. Po interwencji polskiej ambasady w USA Pileckiego znalazł się... wśród żydowskich żołnierzy. Ostatecznie nazwisko Pileckiego widnieje jako jedyne w kategorii „Polscy i inni żołnierze”.(...)

http://ttps://www.tvp.info/42626849/pomylka-encyklopedii-rotmistrz-pilecki-uznany-za-niemca-potem-za-zyda

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1590641