ONI nie rezygnują

Obrazek użytkownika Honic
Kraj

   Towarzystwo obywateli rp szykuje się już do następnej imprezy 10 czerwca na Krakowskim Przedmieściu. Tym razem próbują uruchomić kobiety z parasolkami wspierane przez partię zielonych. A więc uruchamiają lewactwo. Brakuje im jeszcze chyba tylko "antify" i zboczeńców. Mam niesmak. Nic na to nie poradzę. I nie sądzę żeby miało sens ściganie się z gnojami kto pierwszy zarejestruje zgromadzenie. Widzę, że państwo demokratyczne jest łatwo niszczyć. W imię "demokracji" właśnie. Takiej w cudzysłowie. Reżyserowie są najwyraźniej ci sami co kilka lat temu, gdy również usiłowano posłużyć się lewactwem. Nie udało im się to. Finał był w Warszawie, 11 listopada 2011 roku. Lewactwo nie pozbierało się po tym do dziś. Teraz też próbują posłużyć się hasłami wolności i demokracji, prowokując, psując, fałszywie oskarżając i znieważając poważne uroczystości. Wierzę, że i tym razem im się nie uda. 
    A może zastanówmy się wspólnie nad odpowiednim rozwiązaniem tego kłopotu?

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.9 (głosów:10)

Komentarze

Jeżeli ktoś myśli, że lewactwo "da się nawrócić dobrymi zmianami" to jest naiwny, albo nie rozumie istoty lewactwa. Lewactwo ma własny świat wartości. Można go streścić w jednym słowie - "anty DEKALOG". Celem lewactwa jest zdobycie władzy wszelkimi środkami. Lewacy nie liczą się z żadnymi normami ogólnoludzkimi poza własnymi. Jednego dnia mówią, że należy przyjąć imigrantów, a drugiego odwrotnie. Jak cel wymaga kłamstwa to kłamią, jeżeli ktoś im zagraża, to zabiją bez mrugnięcia okiem. Nawet zdrada Ojczyzny nie jest dla lewaków problemem, bo ich ojczyzną jest świat bez DEKALOGU. Lewak czuje się dobrze jak może decydować o tym co jest "dobre w życiu społecznym, a co złe" - tak żeby sitwie żyło się dobrze i jeszcze lepiej. Lewactwo jest jak zaraza, którą trzeba opanować zawczasu, zanim wybuchnie epidemia. Niestety ale bez radykalnych metod nie można opanować "gangreny".

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

RAK

#1539945

Tak dawniej zwany Zachód już to ma. Gwarantem sukcesu dla nich jest wszechobecna "poprawność polityczna". Oraz nasze "siedem grzechów głównych". Z pychą na czele która przejawia się np. dążeniem do uzyskania prestiżu za wszelką cenę. I brakiem wyobraźni. Patrz przypadek Ala Gore i Obamy. Bo u Niemców to jest trochę bardziej skomplikowane.

Można powiedzieć, europejskie i amerykańskie lewactwo (wraz z towarzyszącymi patologiami) to sukces propagandy sowieckiej, dawniej łatwiej dostrzegalnej, obecnie "ewoluującej" samopas ze względu na brak Związku Sowieckiego. Na to Związek Sowiecki pracował kilkadziesiąt lat. Okazuje się - skutecznie. 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1539953

Tak sobie czytam prasę z ostatnich dni i łączę fakty... Gersdorf w Brukseli poszalała i mamy rezultat  czyli Nadzwyczajny Zjazd Prawników z gośćmi z zagranicy za chwilę, a w tle reforma sądownictwa + Makrela z Macronem zakładają sobie unię w Unii (wspólny komisarz, budżet itd.*) = Niemcy do Polski pitu pitu miziu miziu, a we wtorek w Brukseli dyskusji "o wartościach UE w kontekście procedury praworządności wobec Polski"  najgłośniej domagały się właśnie Niemcy. Akcje bękartów PO czyli KOD i obywateli RP zatem mają eskalować by towarzystwo w Brukseli miało argument  typu "Polacy są niezadowoleni z działań rządu Szydło i dlatego Bruksela - nie chcem ale muszem - twardo wejść i zrobić porządek w Polsce"   bo w tle są oczywiście interesy i interesiki właśnie Niemiec by być dyktatorem Unii.  Jeszcze większym niż do tej pory. 

Brukseli w ogóle nie zależy na reformie Unii, na państwach członkach, chodzi jej tylko o utrzymanie stołków i  konfitur bandy tłustych kotów bo co zrobią, gdzie pójdą, kto  w ogóle będzie chciał takich nieudaczników przytulić. I do tego potrzebna jest właśnie superdyktatura, do której dążą. 

Tylko delegalizacja KOD i Obywateli RP pomoże choć na ich miejsce pewnie wypączkują nowe potworki. Ja już pisałam tutaj, że oni są po cichu sponsorowani przez PO.  Co mi to podpowiada? Ano to, że w chwili gdy obywatele RP zaczęli mocno rozrabiać to Platforma zaczęła demonstrować, że nie ma z nimi nic wspólnego. To pozór ale tak mieli to widzieć ludzie, no ale charyzmatyczny Grześ zrobił  kilka dni temu błąd gdy jego ludzie pojawili się w Sejmie z białymi różami, a to jest publiczne przyznanie się kto stoi za Obywatelami RP, skąd leci kasa na ich burdy, kto ich szczuje.  

Nie rozumiem dlaczego policja tak się z nimi pieści zamiast wsadzać do paki w trybie natychmiastowym za huligaństwo? Czemu nie dmuchają w alkomat, czemu nie ma żadnych badań na obecność środków odurzających?

Pozdrawiam.

 

 

http://wpolityce.pl/swiat/339635-coraz-odwazniejsze-pomysly-niemiec-szef...

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1539975

jest partnerem biznesowym Władysława Frasyniuka, a ten - Cezarego Pawła Kasprzaka. Choćby nie wiem jak się wypierał. Tyle że niekoniecznie teraz. To tłumaczy wszystko. Moim zdaniem Smoleńsk to tylko pretekst; nie udało im się zniszczyć Jarosława Kaczyńskiego (jako przeciwnika politycznego) merytorycznie, to próbują teraz stosować metody "pozaprawne" (czyli ubeckie). Tylko zarówno Mateusz Kijowski jak Cezary Paweł Kasprzak i jego koledzy nie zdają sobie sprawy że służą tylko pewnemu etapowi do osiągnięcia celu. Kijowski był umoczony propagandowo w alimenty (teraz jeszcze w sprawy finansowe) i już jest skończony, także dla własnych stronników i zwolenników; ciekawe co mają na Kasprzaka i niektórych z jego świty. Żeby to ujawnić i spowodować ich rezygnację w momencie gdy przestaną spełniać przypisaną sobie rolę. 

Pozdrawiam

Honic

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1540004