O chuligaństwie

Obrazek użytkownika Honic
Kraj

Wicemarszałkinia (proszę wybaczyć mi używanie tego neologizmu wymyślonego zresztą - "per analogiam" - przez Stanisława Lema; zwyczajnie mnie on rajcuje) raczyła napisać donos do MSW o mnie i mi podobnych tutaj: http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,11-listopada-w-Warszawie-10-zgrom...
Zrobiła to w sposób zgodny z poniższym cytatem:
"(...)Jak poinformował Piotr Sieńko z Kancelarii Sejmu, wicemarszałek sejmu Wanda Nowicka zwróciła się do minister spraw wewnętrznych Teresy Piotrowskiej z apelem o podjęcie pilnych działań mających na celu "niedopuszczenie do chuligańskich wybryków, jakie mogą mieć miejsce podczas obchodów Narodowego Święta Niepodległości w dniu 11 listopada 2014 roku".(...) W ostatnich latach trzykrotnie z rzędu Święto Niepodległości kończyło się zamieszkami chuliganów na ulicach Warszawy" - napisała w piśmie do MSW Wanda Nowicka."
W związku z powyższym chciałbym przypomnieć że nie kto inny jak Wanda Nowicka wspólnie z kilkoma innymni, podobnymi jej osobami o znanych nazwiskach sama brała udział w prowokacjach chuligańskich na Placu Konstytucji. Mało tego - podpisała dokument potwierdzający ten fakt, opublikowany tu: http://ruch-w-polityce.salon24.pl/363247,kolorowa-niepodlegla-powstrzyma...
My tutaj na NP wprawdzie pamiętamy, ale warto po raz kolejny przypomnieć że to lewactwo nawoływało do czynnego przeciwstawienia się idei Marszu Niepodległości. To oni sprowokowali zamieszki na samym Placu Konstytucji i oni stoją też za sprowadzeniem do Warszawy w Dniu Niepodległości niemieckich bojówek lewackich zwących się Antifą.
Krótko mówiąc, wicemarszałkinia Wanda Nowicka razem z Robertem Biedroniem, Sewerynem Blumsztajnem, Krzysztofem Bęgowskim zwanym też Anną Grodzką, Wojciechem Olejniczakiem, Piotrem Pacewiczem, Kazimierą Szczuką, Jackiem Żakowskim, Tfujruchem Palikotem, Ryszardem Kaliszem i niemiecką Antifą (i wieloma innymi znanymi niestety) wystąpiła przeciwko patriotycznej manifestacji mieszkańców Warszawy i całej Polski zorganizowanej w rocznicę odzyskania Niepodległości.
I ten jeden fakt upoważnia mnie do stwierdzenia, że nigdy tego tym łobuzom nie zapomnę.

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:18)

Komentarze

Trzeba tych lewackich zdrajców, kolaborantów, genderowców i tych co bezczeszczą Krzyż Święty nazywać po imieniu i z całą siłą napietnować!

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-1

"Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest rewolucyjnym czynem"
/G. Orwell
Mind Service - 1do10.blogspot.com

#1449353

Krótko mówiąc: wicemarszałkinia Wanda Nowicka razem z Robertem Biedroniem, Sewerynem Blumsztajnem, Krzysztofem Bęgowskim zwanym też Anną Grodzką, Wojciechem Olejniczakiem, Piotrem Pacewiczem, Kazimierą Szczuką, Jackiem Żakowskim, Tfujruchem Palikotem, Ryszardem Kaliszem  (i wieloma innymi znanymi niestety), powinni zostać osadzeni w areszcie domowym by nie mogli wystąpić przeciwko patriotycznej manifestacji mieszkańców Warszawy i całej Polski zorganizowanej w rocznicę odzyskania Niepodległości.

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
-1

#1449463

Towarzyszka Wanda Nowicka.

Promowanie aborcji,małżeństw homoseksualnych,znieważania katolików,to nie nadaje się by POwiadamiać prokuraturę.

Ale marsz 11.11 już tak,bo tam idą ludzie normalni.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-2

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1449476

Witaj!

 

No popacz... ja już o tej filuternej dżenderysce zapomniałem.

 

Dzięki za przypomnienie ;)

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-2
#1449481

zamiana

 

na kolor brunatny

wprost z czerwieni

lewacki kameleon

od ręki się zamieni!

 

PS Jak widać,

stara bolszewicko-faszystowska miłość 

nie rdzewieje!

 

 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

jan patmo

#1449511