CELA+10 LAT

Obrazek użytkownika DOBOSZ
Kraj

111

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:7)

Komentarze

Pilotaż programu już się zaczął...

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1564190

ze strony:
https://akademiapolityczna.wordpress.com/2018/05/17/list-otwarty-do-sedz...
"Poniżej kilka wskazówek od jednego z polskich prawdziwych mędrców naszych czasów. Mam nadzieję że weźmiecie je sobie Państwo do serca.

„Prawo polskie nie może być oparte na prawie rzymskim i wypaczone do zasad dualizmu gdzie sędzia z ironicznym uśmiechem skazuje niewinną osobę albo odsyła ją do dalszego procedowania, a osoba ta w międzyczasie traci majątek i dorobek swojego życia. Taki sędzia powinien dożywotnio stracić prawo do wykonywania zawodu w Polsce.” cytat W.D.

„Prawo rzymskie dlatego nie, że obecne prawo na całym świecie oparte na kanwie prawa rzymskiego, które w zamierzchłych czasach, na zasadzie kredytu zaufania o uczciwość urzędników, stanowiło pewien postęp, natomiast w obecnych dzisiejszych czasach, gdzie cała władza demokratyczna jest skorumpowana, zgnojona do cna, nawet z uczciwymi ludźmi służącymi im. Bo co to jest za uczciwość jeżeli człowiek wykonujący swoje zadanie służy złu. To znaczy że się deklaruje że jest po stronie zła. (…) Prawo rzymskie dopuściło do skorumpowania wszelkich ośrodków cywilizacyjnych na świecie.” Cytat W.D.

„Zlikwidujmy na uniwersytetach dział Socjologii, zawieśmy go a wprowadźmy priorytetowo, Nową Szkołe Prawniczą, która unormuje zasady prawa. Prawo w Polsce musi być oparte o prawa naturalne i filozofię mentalności Polskiej, które ma służyć Narodowi, a nie władzy.” Cytat W.D.

„Sędzia jako pracownik administracji państwowej, ma być niezależny kompletnie, niezawisły kompletnie, ale odpowiedzialny przed jedną jedyną osobą tj. przed Prezydentem”. Cytat W.D."

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Niepoprawny antykonformista - IDEA i MYŚL - jedyne co nas łączy w tej wojnie informacyjnej i dzięki nim zwyciężymy.

#1564241