Kopacz w duecie z "Misiem"- mało rozgarnięci?

Obrazek użytkownika anty bolszewik
Kraj

Jakoś mało rozgarnięta Kopacz, nadal nie rozumie, że może złożyć dymisję po szczycie 12 listopada na Malcie- na pierwszym posiedzeniu Sejmu, po jego ukonstytuowaniu w tymże dniu, a następnie kontynuacji posiedzenia w dniu następnym tj. 13 listopada.  Jest też druga możliwość- dymisja na  piśmie, z datą rezygnacji na dzień 12 listopada. Takie wyjaśnienie otrzymała z kancelarii Prezydenta i nadal "bije pianę" to zagubione biedactwo, do spółki z doradcą 'Misiem".

Tak dla przypomnienia- kolejne awantury i gafy tego duetu egzotycznego,  po sromotnej klęsce w wyborach parlamentarnych, w wykonaniu Kopacz:

1. Obraźliwe wyzywanie Kaczyńskiego na debatę publiczną, przy akompaniamencie wyzwisk od tchórzy

2. Obcesowe zaczepianie pasażera podczas jazdy pociągiem, z natrętnym dopytaniem poirytowanego pasażera, o smak spożywanego kotleta

3. Napastliwe nawoływania Prezydenta poprzez media do zwołania Rady Gabinetowej i Biura Bezpieczeństwa Narodowego

 

 

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:3)

Komentarze

miernotę - jako swoją następczynię na stanowisku premiera PRL-bis...

Więc, czy po tej wychowanej w maglu, a tym samym prymitywnej i załganej Kopacz-ce  - można się czegoś innego spodziewać?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1498211