Syn stalinowskiego prokuratora Jerzy Stuhr „martwi się  o Polskę”.

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

Duża część tych co się „ martwią o Polskę” to są dzieci polskich starszych braci w wierze. Weźmy takiego  Jerzego Stuhra podglebie bardzo dobre , syn stalinowskiego prokuratora, jak mówi Stuhr  niezależnego, ale w okresie stalinowskim   w takie dyrdymały nie uwierzą nawet dzieci.  Przypomnę, że Goebbels stanu wojennego  Jerzy Urban , również  brat starszy w wierze , też nie należał do PZPR, ale co z tego ?

 Stuhr i Radziwiłowicz wydawać by  się mogło dobrzy aktorzy , zamiast robić to co najlepiej umieją , czyli być aktorami, zabrali się za politykę i wyszło jak wyszło.

W antypolskiej TVN żalili się jak to w obecnej Polsce jest strasznie, w tej antypolskiej szczujni  można zobaczyć tych wszystkich, którzy chcą, żeby było tak jak dawniej, żeby dobrze było nie wszystkim Polakom,  ale tylko nielicznym, najlepiej tym, których wskaże gazeta Michnika.

Ale nie martwcie się donoście dalej na Polskę jak jacyś zaprzańcy płaczcie dalej w TVN, oczerniajcie Polskę najlepiej w niemieckich gazetach, ale Polacy już wybrali i nie dadzą się nabrać gładkim słówkom ani stronnictwu niemieckiemu, ani rosyjskiemu.

https://wpolityce.pl/polityka/373585-to-co-dzieje-sie-w-polsce-jest-okropne-tvn24-na-boze-narodzenie-czyli-opowiesci-o-zyciowym-dramacie-stuhra-i-radziwilowicza

 

 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:3)

Komentarze

Jak aktor gra w reklamie banku lub pasty do zębów, to część ludzi mówi, że zniża się do komercji, że powinien zajmować się sztuką "wyższą" (?). Jak nazwać granie w TV postaci arbitra etyki i Pytii w jednym. Łapiemy się na dobre rzemiosło aktorskie. Dentystę trzeba umieć zagrać w sposób przekonujący - a "humanistę", a zatroskanego aktora ?!

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

#1555054

Pecunia non olet.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1555061

No właśnie !  Kiedy (w karnawale Solidarności), pewni aktorzy płomiennie recytowali klasyków poezji patriotycznej, gdzieś z tyłu głowy dzwonił dzwonek : ksiądz dał mu grubą kopertę za deklamację wykutą na zaliczenie piątego semestru.

Równie płomiennie, pięć lat wcześniej deklamował na rocznicę rewolucji październikowej - temat zaliczeniowy z trzeciego semestru.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

#1555055