Sędzia Żurek oficerem politycznym sędziów

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

Osoby starsze zapewnie pamiętają  jak to w czasach komuny najważniejszą postacią w jakiejkolwiek instytucji był oficer polityczny, najczęściej sekretarz partii.  Szczególnie taką postacią „pierwszą po Bogu” zwłaszcza w instytucjach mundurowych i typu prokuratura i sędziowie. Teraz w taką postać wciela się sędzia Żurek.

Panu Żurkowi pomyliły się daty, czasy oficerów politycznych się skończyły, ale skoro w wymiarze sprawiedliwości, żadnej weryfikacji nie było po 1989 r, sędziemu Żurkowi wydaje się, że jest panem „życia i śmierci” sędziów.

Ponieważ sędzia Żurek i stojące za nim siły widzą, że władza wymyka się i z rąk, postanowił wziąć na huki sędziów.

Ale wśród korporacji sędziowskiej są również  sędziowie uczciwi i propaństwowi, i część z nich chce kandydować do nowej KRS.

Sędzia Żurek postanowił polecieć z ”grubej rury”,  strasząc tych, którzy mogą zostać wybrani.

W imieniu KRS skierował w kierunku nich niemal groźby, w których sugeruje się wyrzucenie z zawodu i utratę emerytury. To właśnie są esbeckie metody, o których mówiła inna „gwiazda” sędziowska, sędzia Tuleya.

KRS, którego emanacją jest sędzia Żurek , nie interesuje się panią sędzią , która wyznaczyła kuratora na ducha w Warszawie, nie interesuje się mafią sędziowską w Krakowie i Łodzi, która przekazuje kamienice w Łodzi i Krakowie, warte miliony,  na „lewe testamenty i lewych spadkobierców”.

To jest mało ważne, ważniejsze jest to, żeby w KRS rządziła dalej kamaryla typu sędzia Żurek et consortes.

https://wpolityce.pl/polityka/376823-nasz-wywiad-wiceminister-piebiak-grozby-zurka-sa-niedopuszczalne-sedziowie-sie-nie-przestrasza-nie-bedzie-problemow-z-wyborem-do-krs

 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:3)