Porównanie JK do Hitlera ok. Róży Pancerfaust do szmalcowników, be.  

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

W  przestrzeni publicznej zwłaszcza po lewej stronie można zauważyć  relatywizacje wypowiedzi, zachowań , postaw.

Posłużę się następującym przykładem. Sędziowie w odczuciu społecznym należą do zawodu zaufania społecznego są ponoć niezależni, niezawiśli , itd.

Weźmy takiego sędziego SO Cezarego Skwarę, który to porównał JK do Hitlera. Kaście wszystko wolno, bo za kastą stoją koledzy.” Sędziowski sąd dyscyplinarny umorzył postępowanie wobec sędziego Cezarego Skwary. Porównał on Jarosława Kaczyńskiego do Adolfa Hitlera. Sąd Apelacyjny w Lublinie powołał się na "znikomą społeczną szkodliwość" czynu.

To dobitny przykład, że tej bandzie nazywającej  się nadzwyczajną kastą wolno wszystko. I jako przeciwwaga przykład europosła Ryszarda Czarneckiego.

W jednym z wywiadów wypowiadając się o zachowaniu Targowiczan w tym róży Pancerfaust powiedział: Podczas II Wojny Światowej mieliśmy szmalcowników, a dzisiaj mamy Różę von Thun und Hohenstein i niestety wpisuje się ona w pewną tradycję. Miejmy nadzieję, że wyborcy to zapamiętają i przy okazji wyborów wystawią jej rachunek.

Ta tradycja to szmalcownictwo i donoszenie na własny kraj.

No i zaczął się jazgot, lewactwo rzuciło się na posła Czarneckiego, te same grupy polityczne w PE, które głosowały z wdrożeniem art. 7 przeciwko w Polsce, rzuciły się na posła Czarneckiego chcąc go odwołać z funkcji wiceprzewodniczącego PE.

Są dwie okoliczności, które działają na korzyść PiS, jedna to ta, że w przyszłym roku są nowe wybory do PE i jest szansa , że tej lewacko liberalnej kołtunerii nie będzie w takiej ilości w przyszłym parlamencie UE, druga to taka, że wyborcy zapamiętają nazwiska, tych zdrajców i donosicieli a szczególnie Różę Pancerfaust i kapusia Boni.

https://wpolityce.pl/polityka/376505-czarnecki-o-slowach-pod-kierunkiem-rozy-thun-niczego-nie-zaluje-poniewaz-bronilem-mojego-kraju-bronilem-polskich-interesow

https://wiadomosci.wp.pl/sedzia-porownal-kaczynskiego-do-hitlera-dyscyplinarka-dla-cezarego-skwary-zostala-umorzona-6154313210992769a

 

 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:4)

Komentarze

Dzięki internetowi, prawnicy nie muszą szukać precedensów. Wiem, wiem ! U nas nie funkcjonuje usankcjonowane prawo do powoływania się na precedens, ale .....

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

#1556059

Jak trzeba było uniewinnić  Sawicką, to sędzia potrafi powołać się na nieistniejące prawo.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1556078