Panie PAD z całym szacunkiem, ale czy upadł Pan na głowę?

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

 
Mam wrażenie , że mój prezydent, prezydent, na którego głosowałem, i z którym wiązałem, i mimo wszystko nadal wiąże bardzo duże nadzieje, chyba się pogubił.

Czy to zły spec od wizerunku i komunikacji medialnej, a może zadufanie w sobie spowodowało w ostatnim półroczu szereg, moim zdaniem pochopnych i nie przemyślanych decyzji.

Chęć zaskarbienia sobie przychylnych opinii łże elit spowodowała zawetowanie umów reformujących sądy, a do tego jako obrończynią Pana Prezydenta i jego decyzji wystąpiła na pewno zacna i z piękną kartą opozycyjną  ale nie nadająca się do tego rodzaju zadania  Zofia Romaszewska.

Chcąc zdobyć przychylność totalnej opozycji, nadwyrężył Pan w jakimś stopniu do siebie zaufanie  swojego patriotyczno-narodowego elektoratu Dla  elektoratu  opozycyjnego zawsze będzie Pan Adrianem.

Drugim błędem moim zdaniem był wywiad z red. Romanowskim, legitymizując skrajnie antypolską TVN 24.

Na zakończenie „ wisienka”  na torcie w złych i nieprzemyślanych posunięciach  PAD, było to pojawienie się u byłego agenta UB , TW „Zegarka”, obecnie jednego z najbogatszych ludzi w Polsce Zygmunta Solorza, na 25-leciu jego telewizji Polsat, gdzie rechotano z katastrofy smoleńskiej i Jarosława Kaczyńskiego, przy radości gawiedzi.
Panie Prezydencie to nie uchodzi głowie państwa bywać u szemranych biznesmenów, gdzie na dodatek wesołki naigrywają się z największej narodowej tragedii po 1945 r.
 
http://niezalezna.pl/211238-prezydent-duda-byl-na-gali-polsatu-a-tam-zar...
 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:4)