Pamiętajmy w PW, cywilów oprócz Niemców mordowali Ukraińcy, Żydzi i…

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

W PW, cywilów oprócz Niemców mordowali Ukraińcy, Żydzi i….

Wczoraj w całej Polsce obchodzono uroczyście 73 rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego. Abstrahując od tego , że potomkowie morderców i najeźdźców chcą uczyć nas demokracji, nie rozliczając się ze swoją mroczną przeszłością w tym hekatombą Powstania Warszawskiego.

Warto przytoczyć kilka faktów z masakry dzielnicy Woli, uważa się, że była to największa masakra w II wojnie światowej ludności cywilnej. Ale chociaż niemieccy naziści, byli spirytus movens tej tragedii Powstania Warszawskiego, warto się zapoznać z pomocnikami  niemieckich nazistów. Byli nimi Białorusini, Kozacy, Azerowie, Rosjanie, Ukraińcy ba nawet Żydzi i Cyganie  z Pułk Dirlewangera.

Ukraińcy sprawni są w mordowaniu kobiet i dzieci, robili , to ich pobratymcy  zarówno na Wołyniu jak i  na Woli .

Ukraińców należy wspomagać w dążeniu do niepodległości, ale minimum, które muszą spełnić, jest przeproszenie za Wołyń i Warszawę.

Obecnie w Polsce przebywa i pracuje wg. różnych danych ca. 1 mln osób pochodzących z Ukrainy. Nikt ich nie prześladuje i bardzo dobrze , ale jak wspomniałem, za zbrodnie swoich pobratymców powinni chociaż przeprosić.

 

http://naszeblogi.pl/48560-zydowscy-mordercy-powstancow-z-pulku-dirlewangera

 

 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:11)

Komentarze

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Aleksander Szumanski

#1545712

Znałem tę wiadomość , ale dziękuje za przypomnienie.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1545770