Morawiecki nowym „królikiem z kapelusza”, JK.

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

Andrzej Duda był pierwszym królikiem z kapelusza , którego wyciągnął JK jako konkurenta przeciwko  Bulowi w wyborach  prezydenckich. Andrzej Duda szerzej mało znany poseł , z którego się śmiano.  Od początkowo 5% poparcia w finale pokonał Bula, co było olbrzymim zaskoczeniem dla obozu III RP i preludium do zwycięstwa PiS w wyborach parlamentarnych.

Na premiera rządu została wyznaczona PBSz, wspaniała kobieta i bardzo mądry polityk. To rząd pod przewodnictwem Pani Premier wdrożyła bardzo wiele ważnych  dla Polski i Polaków reform, rząd stanął po stronie zwyczajnych ludzi.

Większość reform dotyczyła spraw socjalnych i na te reformy najodpowiedniejszą osobą była ciepła i lubiana przez Polaków kobieta, PBSz.

PBSz jest pierwszym premierem Polski , który nie odszedł w niesławie, albo uciekł z Polski po serii skandali jak to zrobił  Donald Tusk.

PBSz zostaje w rządzie,  a do nowych zadań został wyznaczony Mateusz Morawiecki, syn legendarnego działacza Solidarności Walczącej Kornela Morawieckiego.

Wydaje się , że przed  Polską stoją nowe zadania, są to zadania gospodarcze i do tego idealnie nadaje się Mateusz Morawiecki.

Mam nadzieje że po Andrzeju Dudzie, Kornel Morawiecki będzie  kolejnym strzałem w 10, szefa PiS Jarosława Kaczyńskiego.  

 

   

Ocena wpisu: 
4
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.3 (głosów:5)

Komentarze

panów Morawieckich w końcówce tekstu. Z pewnością chodzi o Mateusza, nie Kornela.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

mika54

#1554398

panów Morawieckich w końcówce tekstu. Z pewnością chodzi o Mateusza, nie Kornela.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

mika54

#1554399