Lewacy w Polsce wchodzą w buty muzułmanów w traktowaniu kobiet

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

Kobieta wu muzułmanów jest przedmiotem nie podmiotem np. w małżeństwie czy relacjach damsko męskich. Ostatnio w USA wybuchł skandal, gdy okazało się , że potężna i bardzo wpływowa postać  z Hollywoodu producent żydowskiego pochodzenia Weinstein  co najmniej od kilkudziesięciu lat molestował aktorki .

Miał ich na „tapecie” kilkadziesiąt w tym najpopularniejsze aktorki. Cała prasa i wszystkie media się o tym rozpisywały , a Weinstein prawie wszystko stracił włącznie z żoną.

Taki skandal obyczajowy w skali Hollywood mikro wybuchł w Polsce. Okazuje się, że feministki były molestowane przez swoich ideowo blisko dziennikarzy z GW i Krytyki Politycznej. W końcu kobiety nie wytrzymały i w ilości kilka kobiet złożyły doniesienia na złotych chłopców z lewicy dziennikarzy Wybieralskiego z GW i Dymka z „ Krytyki Politycznej”. Chodzi o molestowanie a nawet gwałt.

Ponieważ sprawa jest wstydliwa dla złotych chłopców z lewicy, stąd ta sprawa w zasadzie jest przemilczana w mediach głównego nurtu.

Chłopcy z Hollywood i także z lewicy polskiej wchodzą w buty muzułmanów, dla których kobieta jest po to by służyć mężczyznom i zaspokajać jego zachcianki seksualne.

A frazesy o równym traktowaniu kobiet i mężczyzn są potrzebne tylko do atakowania prawej strony sceny politycznej.

 

https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/369132-molestowanie-w-agorze-czy-rzeczywiscie-chodzi-tu-tylko-o-bezpieczenstwo-kobiet

https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/369062-skandal-w-salonie-feministki-przelamaly-zmowe-milczenia-pokazujac-hipokryzje-chlopcow-lewicy

http://plejada.pl/newsy/harvey-weinstein-oskarzony-o-molestowanie-aktorek-ktorych-zobacz/4l9cy9

 

 

 

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:4)