Czas powiedzieć temu obleśnemu Timmermansowi basta.

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

Jest takie polskie powiedzenie „ dać komuś palec, to chce całą rękę”. Tak jest z niewybranym przez nikogo Timmermansem. Ten koleś próbuje ćwiczyć dumną Polskę jak jakieś zwierzę w cyrku. Polska wychodząc naprzeciw  sugestii UE wycofała się z części  zapisów reformujących chory system prawniczy i sądowniczy w Polsce.

Nie wiem czyje interesy prezentuje Timmermans, ale czas powiedzieć temu panu basta, Polska nie jest chłopcem do bicia. Timmermans na pewno reprezentuje interesy nadzwyczajnej kasty, która pielgrzymowała do Brukseli  donosząc na Polskę.

W Słowacji mordowani są dziennikarze, podobnie jak na Malcie, w Hiszpanii policja brutalnie potraktowała protestujących  zwolenników niepodległości Katalonii , ale okazuje się, że to Polska ma problemy z demokracją.

Polscy dyplomaci powinni powiedzieć basta i nie cofać się już  ani pół kroku do tyłu, wobec niezasadnych żądań  urzędników brukselskich w stosunku do Polski.

Rzeczą wiadomą jest, że wobec takich żądań antypolska opozycja aż kwiczy ze szczęścia. Ale Polska nie ma się co martwić, za mniej więcej rok, odbędą się nowe wybory do PE i nie ma szans, żeby wszczęte działania dobiegły końca przed wyborami .

 

https://wpolityce.pl/polityka/394134-nie-ma-szans-na-wycofanie-artykulu-7-timmermans-dokonalismy-postepu-ale-nie-mozemy-powiedziec-ze-problemy-zostaly-rozwiazane

 

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:7)

Komentarze

gra z nami w kotka i myszkę od czasu,gdy Naród wybrał PIS zamiast jego pupilka czyli "peło", a w sumie kim jest ta urzędniczyna ?

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#1564085

O to chodzi , że nikt specjalny.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1564095

który wydaje z siebie ruchy i odgłosy tego, kto mu akurat wsadzi palec od spodu.

Z tym, że na tej samej zasadzie działają i te "nasze" muppety.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1564113

Tak to jest facet, który tańczy jak mu zagrają.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#1564116

Negocjacje z Komisją Europejską n/t praworządności w Polsce były fatalnym błędem, naiwnością żeby nie określić wyraźniej głupotą co udowodniły jednoznacznie ostatnie wypowiedzi Pana Timmermansa. Niestety ośmieszony został rząd i poniżona Polska. Skutki zresztą były do przewidzenia. Trzeba skończyć z fałszywą propagandą o korzyściach z przynależności Polski do UE funkcjonującej obecnie według zasad niezgodnych z traktatami, łamiących suwerenność poszczególnych mniejszych państw, stosując dyktat, szantaż i faktycznie realizując testament Hitlera. UE poprzez swoich komisarzy narzuca Europie zboczone lewacko - bolszewickie ideologie preferujące Marksa, a eliminujące Boga odrzucając wartości na których Unia była tworzona przez swych założycieli. Nie podaje się prawdziwej informacji o stratach i zyskach z przynależności do UE, a mami wyłącznie o korzyściach. A to nie jest prawdą. Uważam za konieczne, aby rzetelnie informować społeczeństwo o skutkach dalszej przynależności do tej organizacji, a następnie ogłosić referendum n/t jej opuszczenia. Jest to jedyne logiczne rozwiązanie. Perspektywy UE nie rokują istotnej zmiany w jej destrukcyjnym działaniu, a oczekiwania korzystnych zmian złudne. Dajmy Polakom wybór, ale tylko po tym jak uczciwie przestawimy skutki i konsekwencje przynależności.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1564112

Taka jest również moja opinia.

Serdecznie pozdrawiam,

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1564117

Uważam , że jak dalej byłaby PBSz sytuacja by się inaczej potoczyła, Premier Beata by nie pękła.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1564118