Co tam nowi/starzy ministrowie. Schetyna i Piotrowska to byli ministrowie

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

Wczoraj było zaprzysiężenie nowego premiera , którym został wicepremier  Mateusz Morawiecki oraz starą/nową Radę ministrów.

Kalkulacje totalniaków się nie sprawdziły , które wręcz marzyły o tym, ażeby premierem został Jarosław Kaczyński , tylko po to, by bić w niego jak w bęben. Po raz kolejny Jarosław Kaczyński  pokazał totalniakom jak prowadzi się politykę.

Przypuszczam, że po nowym roku nastąpią jakieś zmiany w rządzie, ale przypuszczam, że resorty siłowe, które są solą w oku opozycji pozostaną bez zmian, a więc ministrowie Macierewicz, Błaszczak, Ziobro i min. Kamiński pozostaną na czele swoich resortów.

Patrząc na obecny skład Rady Ministrów  i być może przyszło , na pewno nie będzie takich „gwiazd” jak min. spraw wewnętrznych Terenia Piotrowska, która nić nie kumała a została wstawiona tylko po to na ministra, żeby ten resort skompromitować.

Nie słyszałem nic o sukcesach min. spraw zagranicznych Schetyny, który zastąpił pajaca Sikorskiego , który to z kolei robił odprawę ambasadorów w obecności min. spraw zagranicznych wrogiego państwa Ławrowa, na inne wyczyny pana z Chobielina  spuszczę kurtynę milczenia.

Tak  więc w nowym rządzie nikt nie „podskoczy ”w kompetencjach min. Piotrowskiej czy min. Schetynie.

 

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.7 (głosów:3)