Hartman: "Przynależność do Kościoła i płacenie nań jest głęboko niemoralne i hańbiące. Wstyd być katolikiem!"

Obrazek użytkownika Andy-aandy
Kraj
Hartman chce związków kazirodczych

 

 

 

 

Co za spektakl nienawiści! Hartman: "Przynależność do Kościoła i płacenie nań jest głęboko niemoralne i hańbiące. Wstyd być katolikiem!"

 

 

 

Chcę powiedzieć coś, co wybrzmiewa bardzo rzadko w przestrzeni publicznej, a powinno być mówione na co dzień i pełnym głosem: przynależność do Kościoła katolickiego i płacenie nań jest głęboko niemoralne i hańbiące

– wskazuje w swoim blogu prof. Jan Hartman. Co za nienawiść i żółć...

„Ile jeszcze zła ma wydarzyć się w Kościele, żeby katolicy wreszcie nabrali wątpliwości, czy aby ich Kościół naprawdę jest taki święty – i czy przynależność do tej organizacji oraz finansowanie jej nie oznacza wspólnictwa w tym złu?” – pyta Hartman w niezwykle dramatycznym tonie. Dalej jest nie lepiej...

„Trudno w polskiej przestrzeni publicznej znaleźć wypowiedzi tak głęboko obrażające moralność publiczną, a jednocześnie tak bezdennie zakłamane i głupie jak to, czego byliśmy świadkami w ostatnich dniach. Jako że internet cały aż huczy od komentarzy tej odrażającej hucpy, daruję dziś sobie. Chcę powiedzieć coś, co wybrzmiewa bardzo rzadko w przestrzeni publicznej, a powinno być mówione na co dzień i pełnym głosem: przynależność do Kościoła katolickiego i płacenie nań jest głęboko niemoralne i hańbiące” – przekonuje profesor.

Hartman wznosi się na wyżyny i wskazuje na tchórzliwość... „Co za żenada. Gdyby istniał katolicki Bóg i jego słynne piekło, ci ludzie byliby jego arystokratyczną klientelą. A może kadrą? Mają szczęście, że nie ma tego świata z bajek i złudzeń, tak intratnie sprzedawanych przez nich naiwnym ludziom, którzy ze strachu przed śmiercią gotowi są uwierzyć we wszystko, co ten strach złagodzi”.

Źródło: hartman.blog.polityka.pl

Cytowane za: telewizjarepublika.pl

* * * * *

Wcześniej ten lewacki degenerat i bolszewicki politruk nienawidzący Polaków i polskiego patriotyzmu m.in. zapowiadał:

Jan Hartman: "Ty chamie, polski chamie!" (...) "Jak ja to znam. Jak ja to znam. Miliony was, chamy, miliony. I co my mamy z wami zrobić? Ale przyjdzie na was czas. A jak nie na was, to na wasze dzieci. Weźmiemy szturmem wasze szkoły, zwabimy was podstępem do teatrów, wyślemy wasze dzieci w świat. I pewnego dnia zniknie ta zabobonna, prostacka i kruchciana Polska, dławiąca się pychą, jakąż to ona jest 'prawdziwą' i 'wierną' jest. I narodzi się Polska ludzi przyzwoitych, kulturalnych, wiedzących coś o świecie i zdolnych do myślenia społecznego i obywatelskiego. Brzydzących się okrucieństwem i przemocą. I ja o taką Polskę będę walczył, jak potrafię. Tak pomszczę swojego psa." (źródło )

 

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:5)

Komentarze

szczy tuje. Czytaj razem lub osobno. Bez znaczenia.

"Urodził się w zasymilowanej rodzinie żydowskiej. Jest synem Stanisława Hartmana i praprawnukiem rabina Izaaka Kramsztyka". (Wikipedia).  Wystarczy za komentarz.

Andy-aandy, więc czego się spodziewasz. To po pierwsze, a po drugie upadek UJ. Uczelnia z takimi tradycjami a tak nisko upadła.

A, i żeby była jasność. Spektakl nienawiści to ty uprawiasz, bo pan Jan Hartman, filozof, bioetyk, profesor nauk humanistycznych, akurat używa języka miłości i ogromnej troski o lud ciemny, tak okrutnie oszukiwany przez kler. Czytaj ze zrozumieniem.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1583536

- w sosie własnym i mu zaszkodziły. Wąchanie dymu z menory (to jedna z przyczyn smogu w Warszawie który w dużych ilościach wdobywa się z gabinetu Trzaskowskiego) - podczas posiłku też nie wychodzi na zdrowie o czym doskonale wiedzą opłacani przez nich eko-terroryści.

Jedna z chipotez która zdaje się być wiarygodna mówi że obrzęd obrzezania wziął sie od roznosicieli syfilisa i innych chorób wenerycznych gdzie jednym z objawów jest wyciek ropy z zakażonych i chorych miejsc. Dawniejsi medycy doszli do wniosku że trzeba obciąć to co chore i tak stało się to tradycją. Garbaty nos jest jednym z objawów przebytej takiej choroby we wcześniejszych pokoleniach i przekazywany jest genetycznie.
Konkludując - "naród wybrany" został wybrany do posiadania garbatych nosów aby dobrze mieli czym gasić świece w kościele.

To palenie menory w Sejmie RP trzeba jak najszybciej zakończyć ze względu na zagrożenie pożarowe i smog.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Tuskość to nienormalność,antypolskość, zdradzieckość i faszyzm w najczystszej postaci. Nie mam najmniejszej ochoty, aby był on brzemieniem dla naszej Ojczyzny, - zgiń i przepadnij czarci bękarcie.

#1583568