PETYCJA W SPRAWIE ANTONIEGO MACIEREWICZA

Obrazek użytkownika Aleszumm
Kraj

PREZYDENT RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJ DUDA

PREZES PRAWA I SPRAWIEDLIWOŚCI JAROSŁAW KACZYŃSKI

PREZES RADY MINISTRÓW MATEUSZ MORAWIECKI

 

                                                KRAKÓW DNIA 10 STYCZNIA 2018 ROKU

 

Petycja utworzona przez:

Bartosz Z.

Polska

 

Żądamy przywrócenia Antoniego Macierewicza na stanowisko Ministra Obrony. Antoni Macierewicz jest człowiekiem, którego nie trzeba nikomu przedstawiać. W okresie okupacji sowieckiej działał w szeregach opozycji demokratycznej, a w czasach wolnej Polski walczył o to, by Polska była Polską, a nie igrzyskiem środowisk (post)komunistycznych. Od 2010 r. aktywnie działa na rzecz rozliczenia winnych katastrofy smoleńskiej oraz upamiętnienia ofiar 10 kwietnia. Przez ostatnie dwa lata Antoni Macierewicz osiągnął naprawdę wiele Wojsko Polskie przestało być atrapą i kompanią honorową, a stało się sprawnym oraz silnym czynnikiem państwowotwórczym; Polacy przestali odwracać wzrok na widok żołnierza, ponieważ wiedzą, że to człowiek, który ich obroni. Niestety, polityczne intrygi części obozu "dobrej zmiany" oraz środowisk dawnych Wojskowych Służb Informacyjnych najpierw doprowadziły do kampanii zohydzającej postać Antoniego Macierewicza, a następnie do jego odwołania z piastowanego stanowiska Ministra Obrony Narodowej. W związku z powyższym my, wyborcy Prawa i Sprawiedliwości oraz wielu innych środowisk patriotycznych, zwracamy się z apelem do Pana Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego, Pana Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy, Pana Prezesa Prawa i Sprawiedliwości Jarosława Kaczyńskiego o przerwanie antypolskiego chocholego tańca i przywrócenie Antoniego Macierewicza na zajmowane uprzednio stanowisko. W naszym apelu nie chodzi o politykę; w naszym apelu chodzi o silną, patriotyczną oraz bezpieczną Polskę; chodzi o Ojczyznę wolną.

 

Żądamy przywrócenia Antoniego Macierewicza na stanowisko Ministra Obrony.

https://secure.avaaz.org/pl/petition/Prezes_Rady_Ministrow_Mateusz_Morawiecki_Prezydent_RP_Andrzej_Duda_Zadamy_przywrocenia_Antoniego_Macierewicza_na_stanowi/?fHhHLjb&utm_source=sharetools&utm_medium=facebook&utm_campaign=petition-465965-Prezes_Rady_Ministrow_Mateusz_Morawiecki_Prezydent_RP_Andrzej_Duda_Zadamy_przywrocenia_Antoniego_Macierewicza_na_stanowi&utm_term=HhHLjb%2Bpl

Antoni Macierewicz - ostatnie MEGA WZRUSZAJĄCE wystąpienie jako minister MON

https://www.youtube.com/watch?v=OhsGJrqP0xk

 

Opracował Aleksander Szumański Kombatant - Osoba Represjonowana - zaświadczenie o uprawnieniach Kombatantów i Osób Represjonowanych nr B 18668/KT3621, świadek historii - dziennikarz niezależny, korespondent światowej prasy polonijnej, akredytowany (USA) w Polsce w latach 2005 - 2012, ścigany i skazany na śmierć przez okupantów niemieckich.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.5 (głosów:10)

Komentarze

NATYCHMIAST.

Żąda

Adam Szeluga, Obywatel Polski zamieszkały w USA od Grudnia 1984

 

https://youtu.be/2Xvc_i0Bwk4

https://youtu.be/RcH67ugZb1M

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0
#1555749

gdyż sprawa jest słuszna.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Apoloniusz

#1555779

Bo słuszną petycję radośnie pałuje

Ugotuje się jak pomysłodawca teorii

Który siedząc na zapiecku jest w euforii

Pozdrawiam

Podpisane

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1555786

Czytałem kiedyś na tym portalu tekst "zasłużonej blogierki" i komentatorki , pod tytułem " W obronie sióstr Radwańskich"... Troszkę mi to przypomina Pański apel w obronie Pana Macierewicza... Mam wrażenie, graniczące z pewnością, że Pan Antoni nie potrzebuje tego wstawiennictwa. Pan Antoni na pewno świadomie
uczestniczy w tej grze, i jestem absolutnie przekonany, że nie czuje się ani pominięty, ani pokrzywdzony w całym tym "zamieszaniu". Politycy potrafią świetnie grać na "uczuciach" swoich wyborców... z pominięciem tych nielicznych... :). Dla polityków nie ludzie są najważniejsi, a "procent poparcia"... PIS w tym temacie ani na jotę nie różni się od poprzedników .

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-2
#1555802