Alleluja! Jestem antysemitą!

Obrazek użytkownika Jurand
Blog
  1. Zgodnie z doktryną Menachema Begina, jako Polak z krwi i kości wyssałem antysemityzm z mlekiem matki, a więc jestem antysemitą!
  2. Według Anny Całej, jako Polak jestem antysemitą, a więc jestem antysemitą!
  3. Były ambasador Izraela w Polsce, Peleng, czy jak mu tam jest pewny, że jestem antysemitą, a więc jestem antysemitą!
  4. Uważam, że Polska, jako Kraj należy do Polaków, bez względu na ich wyznanie, a goście po jakimś czasie powinni, udać się do siebie, albo zostać Polakami, wprawdzie o innych korzeniach, ale Polakami, a więc jestem antysemitą!
  5. Jako przedstawiciel Narodu Polskiego, nie czuję się winny i nie przyznaję się do brania udziału w holokauście, a więc jestem antysemitą!
  6. Wcale nie uważam, że Żydzi zawsze mają rację, a wiec jestem antysemitą!
  7. Uważam, że próba ograbienia Polski przez przedsiębiorstwo holokaust jest czystym rozbojem w biały dzień, a więc jestem antysemitą!
  8. Uważam, jestem pewny faktów historycznych, że Żydzi czynnie pomagali zbrodniarzom sowieckim i niemieckim w wymordowaniu polskiej inteligencji, a "bohater" Bielski mordował nawet niewinnych starców, kobiety i dzieci, tylko dlatego, że byli Polakami, a więc jestem antysemitą!
  9. Uważam, że jeżeli Żydom tak źle w Polsce i doznali takich cierpień od Polaków, to winni wyjechać tam gdzie im będzie lepiej, a więc jestem antysemitą!
  10. Wcale nie uważam Żydów za starszych braci w wierze, przeciwnie, uważam ich za innowierców, a więc jestem antysemitą!

idt, itd, itd. Możnaby jeszcze dołożyc następne kilkadziesiąt punktów wskazujących na mnie jako antysemitę. Tylko po co? Te dziesięć wystarczy, aby przekonać Żydów, że jestem antysemitą.

A co najdziwniejsze ze dotychczas nawet nie zdawałem sobie z tego sprawy. Dzięki publikacjom Anny Całej, postawie Agnieszki Holland, oszczerstwom Michnika-Szechtera i kłamstwom oraz przekręcaniu historii przez wielu innych przedstawicieli tego narodu, uzmysłowiłem sobie, że jako Polak jestem ANTYSEMITĄ!

Nie wiem, czy mam im za to dziękować, czy........? A może im jest potrzebny mój antysemityzm do życia? Kto wie? Jeżeli tak, to niech im będzie.

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:2)

Komentarze

Nie Shalom, tylko sheol dla nich.
Andrzej.A

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Venenosi bufones pellem non mutant Andrzej.A

#25156

:)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#25157

 Z Twojej wyliczanki wynika, że ja tez jestem antysemitą. Singer twierdził, iż współczesny Żyd nie jest w stanie funkcjonować bez antysemityzmu. Samookreślenie się przez poszukiwanie negacji. Wynajdywanie antysemityzmu staje się sensem istnienia. Dzięki temu "zawodowi Żydzi" czują życie - mają z kim walczyć. Alleluja - jesteśmy pożyteczni! 

pozdrowienia

Gadający Grzyb

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

pozdrowienia

Gadający Grzyb

#25158

Do dnia dzisiejszego nie wiedziałem, że jestem antysemitą. PS. Trzeba rozliczy Żydów, którzy po 1944r wspierali aparat stalinowski w Polsce przyczyniając się do masowej eksterminacji naszego Narodu.
Miej oczy szeroko otwarte.
zz113
http://365.info.pl

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Miej oczy szeroko otwarte. 

#25163

Krzysztof J. Wojtas
Teą jestem antysemitą.
A skoro Żydzi nie mogą istnieć bez antysemityzmu - ich problem.

Ich problem, bo chyba w końcu ugryźli żubra w d...
I dopiero teraz się zacznie. A tak się składa, że Polacy nie zważają na okoliczności i warunki - przecież mogli ustapić Hitlerowi.
Czarno widzę żydowską przyszłość. A przepowiednie mówią o likwidacji podłych narodów.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

Krzysztof J. Wojtas

#25170

Kiedy w dniach 6.o7.2009 do 8.07.2009 na moim blogu ukazał się wpis pt "Przejście przez morze" licznik zanotował 5252 odwiedzin. Posypały się komentarze. Zostałem wyzwany od najgorszych, wielokrotnie kierowany na leczenie,żądano zamknięcia tej antysemickiej strony i ukaranie autora finansowo. Żadna z tych hien nie podpisała się swoim imieniem i nazwiskiem. Nie czuję się antysemitą, pragnę tylko aby w Polsce wolno było każdemu napisać PRAWDĘ. Nie wiem co wyssałem z mlekiem matki, bo odżywiałem się nim w 1935 roku. Żydów podziwiam. Dali światu Biblię. Ogłosili się narodem wybranym. Wymyślili lichwę. Czego więcej żądać?
Zbigniew Ryndak
www.felieton102.bloog.pl

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#25179

Mnie ta cała dyskusja męczy. Nie jestem ani filosemitą, ani antysemitą, no bo niby dlaczego mam traktować jakikolwiek naród w sposób specjalny in minus i in plus?

Najbardziej boli mnie to, że dyskusja na tematy żydowskie jest w Polsce w gesti dwóch skrajnych obozów: zaciekłych fiosemitów i ludzi pokroju Barbura, ale też i, niestety, ludzi będących ewidentnymi antysemitami i żydofobami (pod każdym obiektywnym względem).

Normalnemu człowiekowi trudno jest nawigować przez te rafy!

p.S. z Elim Barbórem NIE DA się dyskutować:

http://doktorno.boo.pl/content/dyskusja-wg-eliego-barbura

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#25182

DoctorNo.

Z ciekawosci przeczytałam dwie książki o braciach Bielskich. Jedna to ta na podstawie której nakrecono ten slynny film.
Film oczywiscie jest zrobiony lukruwato, po hollywudzku, czyli typu Zorro.
Ale wracajac do tematu: tak naprawde to nie wiadomo kto wtedy z partyzantka sowiecka wymordowal polskich mieszkancow miasteczka. Na tym terenie scieraly sie wplywy kilku oddzielow zydowskiej partyzantki, AK, sowietow, w ktorych szeregach byli tez Zydzi. Autorka ksiazki pytala wiele osob z oddziału Trevi Bielskiego o tę noc. Wygląda na to, że to oddział sowiecki(byli tam w nim też Żydzi..)a nie Bielskiego dokonał tej rzezi. I walce o....żywność.
Co do Bielskiego...wprowadził w tym prawie miasteczku w dzikich lasach zelazną dyscyplinę by...przetrwali. Tak naprawę to inaczej nie mógł. Były wykonywane wyroki wśród konfidentów niemieckich(tak, tak...wśród Żydów i tacy byli).
Musiał też wciaż przekonywać sowietów, że są partyzantką walczącą, choć tak naprawdę to chodzoło mu o to by jak największą ilość Żydów uchronić od zagłady.

Zapomina się też o jednym, że rabini i ortodoksyjni Żydzi byli przeciwko komunie tak jak i Polacy. Sowieci ich wywozili też w głąb Rosji. Poczytajmy też Babla(żydowski komisarz) jak sowieci wyrzynali Żydów...Podobno Żydzi mają takie powiedzenie: Nie ma kogoś lepszego od dobrego Żyda i gorszego od złego Żyda. Eli i Cała należą do tej drugiej grupy....

Nie dajmy się sprowokować. Piszmy rzeczowo i spokojnie.

...Obnoszę po ludziach mój śmiech i bukiety
Rozdaję wokoło i jestem radosną
Wichurą zachwytu i szczęścia poety,
Co zamiast człowiekiem, powinien być wiosną. K.Wierzyński

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

...Obnoszę po ludziach mój śmiech i bukiety
Rozdaję wokoło i jestem radosną
Wichurą zachwytu i szczęścia poety,
Co zamiast człowiekiem, powinien być wiosną. K.Wierzyński

#25215

Doktorze, jeśli nie uważasz, że Żydów trzeba traktować wyjątkowo, to obawiam się, że też jesteś antysemitą. ;-)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#25223

Jeśli chodzi o punkt 10, to akurat ucieszyłoby niektórych żydowskich teologów. ;)
Nie miejsce tutaj, dlatego, proszę, wrzuć do googli "starsi bracia w wierze", a dowiesz się, skąd to określenie.

I proszę też, zajrzyj do Ewangelii Mt 5:17-18
"Nie sądźcie, że przyszedłem znieść Prawo albo Proroków. Nie przyszedłem znieść, ale wypełnić. Zaprawdę bowiem powiadam wam: Dopóki niebo i ziemia nie przeminą, ani jedna jota, ani jedna kreska nie zmieni się w Prawie, aż się wszystko spełni".

Jezus nauczał w Synagogach i mówił do Żydów, "Przyszło do swojej własności, a swoi Go nie przyjęli" (J 1, 11) i wyznawców wypędzili. To nie znaczy jednak, że można korzenie chrześcijaństwa odciąć od judaizmu.;)

Twierdzę też, ze wcale nie jesteś antysemitą, ale to już inny temat.;)

Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Katarzyna

#25183

antysemityzm. Pamiętam jak wiele lat temu Jerry Seinfeld (amerykański komik i satyryk) został oskarżony o antysemityzm w jednym z odcinków swojego sitcomu.
Skarżące go środowisko jednak nie zainteresowało się faktem, że Seinfeld sam jest żydem i nigdy tego nie ukrywał, i koniec końców się ośmieszyło.
Wniosek? Faktycznie dla współczesnych żydów antysemityzm to jest ideologia bez której ten naród nie mógł by żyć.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#25196

pzdr

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

antysalon

#25199

po przeanalizowaniu tych wszystkich punktów, dochodzę do wniosku, że nie jestem tylko antysemitą, ale antysemitą zoologicznym jaskiniowo.

pozdrawiam

Kirker prawicowy ekstremista

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Kirker prawicowy ekstremista

#25216

Po raz kolejny, utwierdzam się w przekonaniu, że ze społecznością żydowską nie ma sensu rozmawiać. Żydom wystarczy pałka antysemityzmu, a prawdziwa dyskusja ich nie interesuje. No bo i po co?
Pozdrawiam.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Pozdrawiam
**********
Niepoprawni: "pro publico bono".

#25233

No, ale w USA chyba takie rozmawianie jest nieuniknioną koniecznością. Czy cokolwiek istotnego i wręcz zasadniczego można tam zrobić bez takiej rozmowy? Chyba, że w różnych stanach wygląda to zgoła odmiennie.

Piotr W.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#25238

Środowiska żydowskie w USA nie traktują polskiej diaspory jako równorzędnego partnera. Dla nich jesteśmy "złowrogimi antysemitami", którzy powinni się kajać za swoje "grzechy".
Największym szokiem dla tych pań i panów ze środowisk żydowskich, jest fakt, że Polacy również byli mordowani w Oświęcimiu. Jak na przykład moja rodzina, to że Polacy byli ofiarami... to po prostu nie mieści się im w głowach. Zazwyczaj gdy przytaczam im historyczne fakty to milczą i kończą dyskusję.
Pozdrawiam.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

Pozdrawiam
**********
Niepoprawni: "pro publico bono".

#25241

W takim razie to jest sytuacja bez dobrego, koncyliacyjnego wyjścia. Tu żadne przedsięwzięcia edukacyjne skierowane w stronę środowisk żydowskich nic nie pomogą. Trzeba robić swoje i nie przejmować się. Nie widzę innej możliwości.

Piotr W.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#25249

Więc trzeba się zastanowić jak dotrzeć do tego nowego pokolenia Żydów mało znających fakty historyczne. Dla naszego też dobra....

...Obnoszę po ludziach mój śmiech i bukiety
Rozdaję wokoło i jestem radosną
Wichurą zachwytu i szczęścia poety,
Co zamiast człowiekiem, powinien być wiosną. K.Wierzyński

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

...Obnoszę po ludziach mój śmiech i bukiety
Rozdaję wokoło i jestem radosną
Wichurą zachwytu i szczęścia poety,
Co zamiast człowiekiem, powinien być wiosną. K.Wierzyński

#25242

Nie tak dawno oglądałem w TV pewien bardzo ciekawy dokument. Było to o dzieciach palestyńskich i żydowskich. Dopuki nie poszły do szkoły, a nawet jeszcze przez pierwsze 2-3 lata bawiły się razem, nie rozróżniając tego, że jedne są Palestyńczykami a drugie Żydami. Te same dzieci pokazano w kilka lat później. Już się nie bawiły razem! Już były zaciekłymi wrogami!

Obawiam się, że dotarcie do młodego pokolenia Żydów jest marzeniem ściętej głowy. Postarają się o to ci co mają nad nim "opiekę".

 

"Strzeżcie się Wilki, strzeżcie się przynęty..."

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

#25267

Wiem,wiem...ale jeżeli nadarzy się okazja i możemy coś zrobić to zróbmy.
Pozdrawiam.

...Obnoszę po ludziach mój śmiech i bukiety
Rozdaję wokoło i jestem radosną
Wichurą zachwytu i szczęścia poety,
Co zamiast człowiekiem, powinien być wiosną. K.Wierzyński

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

...Obnoszę po ludziach mój śmiech i bukiety
Rozdaję wokoło i jestem radosną
Wichurą zachwytu i szczęścia poety,
Co zamiast człowiekiem, powinien być wiosną. K.Wierzyński

#25271

Jest taka książka: "Too many men" Lily Brett
Ojciec polski Żyd dumny, że pamięta język polski z córką przyjeżdżają do Polski odwiedzić stare kąty. On z dużym sentymentem, ona nastawiona na wszystko na...NIE. Ona widzi cmentarze, brak jej zielonej herbaty. On poznaje sympatyczną Polkę, delektuje się pierogami i polskim jedzeniem.

I to chyba tak właśnie wygląda....

Była taka sytuacja w szkole mej corki, ze organizowano wycieczkę do Polski. Bardzo mnie to ucieszyło i moją córkę też. Przed wycieczką zrobiono zabranie i podano trasę wycieczki.
Osłupiałam. Od obozu koncenracyjnego do obozu koncentracyjnego! Zaczęłam działać. Zbierałam podpisy, telefonowałam. Trasę zmieniono. Ostał się tylko Oświęcim i Majdanek.
Dzieci zwiedziły Warszawę, Wieliczkę, Kraków, Zakopane...Były tam też dzieci z konsulatu Zydowskiego. Popisywały się potem przed ma córką małą znajomością języka polskiego, którą podchwyciły w czasie wycieczki.
Miałam dużą satysfakcję,że dzieciaki , nauczyciele z tej International School zobaczyły piękno Polski. A moja córka była wtedy bardzo ważną osobą. Była za..TLUMACZA. Nastepne zaś wycieczki w latach póżniejszych (tez do Polski) odbywały się już według tego przetartego szlaku. A te dzieciaki wracały do swych macierzystych krajow ze wspomnieniami Pieknej Polski.
Może tak trzeba ?

...Obnoszę po ludziach mój śmiech i bukiety
Rozdaję wokoło i jestem radosną
Wichurą zachwytu i szczęścia poety,
Co zamiast człowiekiem, powinien być wiosną. K.Wierzyński

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

...Obnoszę po ludziach mój śmiech i bukiety
Rozdaję wokoło i jestem radosną
Wichurą zachwytu i szczęścia poety,
Co zamiast człowiekiem, powinien być wiosną. K.Wierzyński

#25253

pzdr

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

antysalon

#25257

Antysalonie....dziękuję..Pozdr.

...Obnoszę po ludziach mój śmiech i bukiety
Rozdaję wokoło i jestem radosną
Wichurą zachwytu i szczęścia poety,
Co zamiast człowiekiem, powinien być wiosną. K.Wierzyński

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

...Obnoszę po ludziach mój śmiech i bukiety
Rozdaję wokoło i jestem radosną
Wichurą zachwytu i szczęścia poety,
Co zamiast człowiekiem, powinien być wiosną. K.Wierzyński

#25259

Uważam, że ja też kwalifikuję się jako antysemita, dlatego, że również nie uważam Żydów za braci starszych w wierze tylko za sektę. Wg pozostałych wymienionych i nie wymienionych punktów także podpadam pod to miano.
pzdr

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

ziuk

#25251

No cóż biorąc pod uwagę że Żydzi od VI w p.Ch (Talmud) od od połowy XVIw "Szulchan aruch" (tzw. Talmud dla wszystkich) tak naprawdę wyznają i stawiają Talmud wyżej od Tory to faktycznie są innowiercami i nie są naszymi starszymi braćmi w wierze. Kilka cytatów na tę okoliczność: oświadczenie Rabinów z 25 czerwca 1240r. w dyspucie z wyższymi duchownymi katolickimi w obronie Talmudu: "Talmud jest dla żydów religijną potrzebą życia. Już starzy nauczyciele stawiali jego słowa ponad słowa nauki Tory; ponieważ w nauce pisanej są liczne sprzeczności, które można rozwiązać tylko przy pomocy Talmudu. Nauka pisana jest zbyteczniejsza niż Talmud ponieważ on ją zawiera a nie odwrotnie. (...) Żydostwo bez Talmudu jest niemożliwym." A teraz cytaty z Talmudu i Szulchan aruch na nasz temat: 1. Posiadłość nieżyda (akum) jest jak dobro bezpańskie, kto pierwszy przychodzi ma pierwszeństwo." 2. "Twój syn z żydówki nazywa się twój syn, twój syn z nieżydówki nie nazywa się twój syn, lecz jej syn. Syn goja z żydówką nazywa się zmazanym" (Kidusin 68b). - Czy to nie rasizm w najczystszej postaci? 3. "Kto zabije goja, wolny jest od sądu ludzkiego, lecz sąd nad nim pozostawia się niebu (Mechilta Miszpatim)" i "Jak pojmować wyrażenie o przelewie krwi? Jeżeli goj zabił goja lub zabił żyda, to odpowiada, a jeżeli żyd zabił goja, to nie odpowiada (Tesefta, Aboda Zara VIII, 5).
A o takich jak ja którzy sporo czytają i zbierają przedwojenne wydania Talmudu, Szulchan aruch itd. powiedziano: "Rabbi Jochanan powiedział: goj studiujący zakon winien śmierci. (Sanhedryn 59a).

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

----------------------------------------------------------- "Polska Niepodległa to Polska niebezpieczna" Lenin

#25252

W takim razie ja też jestem antysemitą, dołaczam się

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

Wiara katolicka i Duma Narodowa to moja siła

#25291

A jak rozumieć słowa Pisma Świętego, że Żydzi są narodem wybranym, drodzy bracia katolicy?
Przyznam się szczerze, że nie jestem biegły w Piśmie, ani też nie jestem bogobojnym chrześcijaninem. Ot, zwykłym przeciętnym Polakiem, ochrzczonym w tej wierze i z taką się utożsamiającym.
Pytam z czczej ciekawości, bo tyle w naszym katolickim narodzie niechęci do Żydów, że aż mnie to zastanawia... skąd? Może stąd, że to Żydzi ukrzyżowali Chrystusa? .. hm? Osobiście w moim mieście nie znam Żydów-Polaków, co najwyżej widuję wycieczki młodych Żydków z Izraela. Zresztą ich młodzież bardzo podobna jest do naszej - podobnie ubrani, podobnie nonszalanccy i aroganccy (jak to młodzież), lecz nie wzbudzają jakiejś szczególnej niechęci czy antypatii... znacznie większą antypatię mogą wzbudzić rzesze młodocianych "blokresów", łysych kiboli i dresów szlajających się po naszym Rynku z wyrazem oczu tęskniących za rozumem... tych należy się bać.
Ale wracając do tematu: nie uważam, by w Polsce było w narodzie coś takiego jak antysemityzm; raczej, powstała w wyniku indoktrynacji "towarzysko-rodzinnej", niechęć do do przedstawicieli tego narodu, bo "oni nam kasę zabierają i chcą odebrać swoje kamienice.. i generalnie śmierdzą".. no i takie różne bzdury... a antysemityzm? hm.. to zbyt inteligentne dla naszego oszołomionego narodu!
Wciąż wydaje mi się, że ktoś nam skrzętnie podsuwa tematy zastępcze, byśmy mniej zajmowali się prawdziwymi bolączkami, np. takimi jak obecność w strukturach rządzących Gromosławów Czempińskich, Tusków, Pawlaków, Kaliszów, Niesiołowskich, Komorowskich, Kwaśniewskich itp.,byśmy czasem nie dobrali się do tyłuków lokalnym strukturom władzy w naszym mieście, województwie, powiecie, gminie, wsi itp. Byśmy nie daj Boże nie nadwyrężyli wciąż dobrze prosperującego Czerwonego Smoka (obecnie z deczka zróżowionego).
Takich zastępczych tematów łykamy mnóstwo. A najgorsze jest to, że ktoś kto wyznaje zasadę "dziel i rządź" obecnie w Polsce odnosi największe triumfy.
No bo co możemy przeciwstawić Różowemu Smoczkowi? Narodowy zacietrzewiony nacjonalizm, obciekający krwią i bałwochwalstwem katolicyzm z jego grubymi i spasionymi klechami? czy faszyzm z rzędu Wszechpolskich.
Generalnie w narodzie opozycyjnym brak rozsądku i kompromisu, a rządzi nienawiść i krzykactwo.
Więc o co chodzi z tym antysemityzmem, pytam?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-1
#25300

Uuuuuu! Z grubej rury zasunęłeś, chłopcze!

'Narodowy zacietrzewiony nacjonalizm, obciekający krwią i bałwochwalstwem katolicyzm z jego grubymi i spasionymi klechami? czy faszyzm z rzędu Wszechpolskich.
Generalnie w narodzie opozycyjnym brak rozsądku i kompromisu, a rządzi nienawiść i krzykactwo.'

Okazuje się, że niewiele z tego co zostało napisane zrozumiałeś. Zastanawiałem się czy warto wogóle na ciebie marnować czas. Prowokacyjnymi wyzwiskami nic tu nie osiągniesz. To nie onet! A zatem pozwól , że zadam ci tylko trzy pytania.

Z którego księżyca spadłeś? Czy znasz drogę powrotną? Czy potrzebujesz pomocy, aby odnaleźć swój księżyc?

____________________________________

 "Strzeżcie się Wilki, strzeżcie się przynęty..."

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

#25305

Nikogo osobiście ani imiennie nie obraziłem, ani nie wyzwałem, więc nie wiem dlaczego tak po chamsku mnie potraktowałeś, zamiast rzeczowo odpowiedzieć na pytanie: czy Żydzi według katolicyzmu są narodem wybranym, czy nie.. i co to znaczy?
Wyraziłem swój pogląd na temat katolicyzmu polskiego i nacjonalistycznych postaw wielu (zbyt wielu) Polaków, które do dobrego nie prowadzą. I tylko tyle.
Nie podoba ci się taki pogląd, to napisz to kulturalnie, jeśli potrafisz...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-1
#25320

Naród Żydowski jest częścią narodu wybranego. Zgodnie z nauką Kościoła Katolickiego narodem wybranym są wszyscy chrześcijanie oraz żydzi ("starsi bracia w wierze") którzy są żydami prawowiernymi, czyli opierającymi się w życiu tylko na Torze.
Jeżeli chodzi o jak to nazwałeś "nacjonalizm" wśród Polaków to dla mnie nie jest to nacjonalizm (poza małymi wyjątkami)a patriotyzm czyli umiłowanie Ojczyzny i wartości. Czy dla Ciebie postawą prawidłową byłoby to co robi UW, PO, SLD itd. czyli chodzenie na kolanach i płaszczenie się przed innymi. Chyba nie tędy droga, należy miec własną godnośc i dumę narodową a taka postawa jest aktualnie porównywana do "nacjonalizmu", z którym tak naprawdę nie ma nic wspólnego. Działaniem tym środowiska z zewnątrz lepią z Polaków nowego niewolnika stosując zasady Sun Tsu (polecam książkę) i innych kontynuatorów tego autora. Jest to polityka długookresowa przewidziana na dwa - trzy pokolenia i później sami będziemy prosic o zagarnięcie naszego kraju. I temu mamy się sprzeciwiac i uświadamiac ludzi.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-1

----------------------------------------------------------- "Polska Niepodległa to Polska niebezpieczna" Lenin

#25358

Janniko przecież cała twoja wypowiedź prowadziła do tej właśnie ostatniej konkluzji, obrażającej bardzo wielu ludzi.

"Nikogo osobiście ani imiennie nie obraziłem", oto twoje słowa. Chłopcze, czy ty uważasz mnie i wielu innych na tym forum za idiotów? Czy o drogę pytasz?

Chcesz się dowiedzieć coś o nacjonaliźmie? Przeczytaj Talmud. Dowiesz się! Tak bardzo podoba ci się ta żydowska młodzież na twoim rynku? Sprobuj się do nich zbliżyć. Zapoznasz się z glebą na 100%.

Pytałeś co jest z tym antysemityzmem? Odpowiedź jest bardzo prosta. Wszyscy zrozumieli tekst. Oprócz ciebie.

Nazywając sam siebie ANTYSEMITĄ zabrałem możliwość szantażowania mnie przez Żydów tym właśnie słowem wytrychem. Bowiem wszyscy "porządni ludzie" bardzo boją się owego słowa. A Żydom owo słowo otwiera wiele możliwości gnojenia i ograbiania innych. Powtarzam raz jeszcze. Wszyscy to zrozumieli, tylko ty jeden nie.

Dla mnie dyskusja z tobą jest, nestety, stratą czasu. Tak że nie oczekuj więcej odpowiedzi. Ciekawi mnie tylko jedno. Nie rozumiesz prostych tekstów, a jednocześnie świetnie umiesz prowokować w bardzo znanym stylu. To naprawdę bardzo ciekawe.

__________________________________________

  "Strzeżcie się Wilki, strzeżcie się przynęty..."

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

#25423

  ja tez  jestem antysemitą !  serdeczne  pozdrowienia  dla  autora. 

 jedyny    zyd   w  zyciu , ktorego  poznalem osobiście  okazal  się ... emerytowanym pulkownikiem ub..

.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

cover

#1470211