Czy wolno kopać czlowieka ?

Obrazek użytkownika zetjot
Blog

 

Wolno kopać człowieka czy nie ? Z powszechnego wśród lemingów przekonania wynika, że można. Nie jest napisane w konstytucji, nie jest także napisane w ustawie, że nie można. Czyli - co nie jest zakazane, jest dozwolone ? Czyli kopać można ? Bo jak wyjdziesz w przestrzeń publiczną, to się okazuje, że kopanie jest promowane. Na przystankach , na słupach, na tablicach wiszą ogłoszenia: "Kickboxing..dla dzieci i młodzieży". Ktoś jest odpowiedzialny za to otwarcie puszki Pandory. Od rzemyczka, do koniczka.

Nie wszystko co nie jest ustawowo zakazane jest dopuszczalne i tego trzeba zacząć pilnować. Należy zacząć eliminować kurewstwo z naszego dnia powszedniego, a wtedy będzie mniej kurewstwa na poziomie politycznym i nie będą po przestrzeni publicznej hasały jakieś Palikoty czy Niesioły. W razie czego należy pomyśleć o obozach reeddukacyjnych dla lemingów. Ja rozumiem, że resortowe dzieci mózgi gównem mają wypchane, ale to nie powód żebym ja musiał to wąchać. Życie realne sklada się z takich właśnie drobiazgów, ktore, gdy się skumulują, dają rządy takie jakie właśnie mamy w tej Krainie Lemingradu.

Jak o tym bezmózgowiu myślę to marzy mi się bluuuuzg, taki długi bluuuuzg, dłuższy od tego znanego, wierszowanego. Puszczałbym go lemingom o 19.30 w TVP lub na Onecie czy na portalu Gazety-Której-Imienia do ust nie wezmę. W salonie 24 urodziła się koncepcja Reduty Obrony Dobrego Imienia. Wydaje się, że powinna jak najszybciej powstać Reduta Obrony Dobrych Obyczajów. Bo pamiętam, że, o dziwo, znany lewicowy przecież karnista, prof.Marian Filar powiedział, że liczą się dobre obyczaje, a nie prawo. Może mu się tylko tak niepoprawnie wypsknęło, ale miał rację.

 

Ocena wpisu: 
Brak głosów