BBN - Banda Baranich Nematołków

Obrazek użytkownika contessa
Kraj

Nematologia - dział zoologii zajmujący się nicieniami. Nicienie – prymitywne stwory bezkręgowe, przy tym wstrętne i groźne pasożyty. 

…Rozsiadły się na najwyższych szczeblach władzy różne takie indywidy bez kręgosłupa moralnego, mnożą się, kradną, kłamią i rajfurzą polską racją stanu na prawo  i lewo. Najchętniej oddałyby ją obcemu  choćby za garść srebrników by sobie nie zawracać głowy i mieć życie jak w Madrycie żrąc, a prokreując się do woli. Chyba jednak boją się moherowych faszystów i stadionowych bandytów bo póki co po kawałku  i cichaczem to biało-czerwone sukno rozdają ?  Gdyby się nie bali to szybko i hurtem by się go pozbyli. Przyłapani na kancie wiją się w kłamstwach jak te glisty i zasłaniają albo  polską racją stanu, albo tajemnicą wojskową albo „zdobywaniem przez armię doświadczenia taktycznego”.

Za „wzór”  służy  szef BBN, który  regularnie albo  sięga po doświadczenia człowieka honoru, tego na „jot” – tfu! -  w kwestii bezpieczeństwa narodowego, albo  konsultuje je i udoskonala  w Moskwie lub pod jej okiem.

 

Oczywiście polskim patriotą jest, że ho ho !

Właśnie oświadczył  gen.Koziej, że :

Odnosząc się do medialnych komentarzy dotyczących zaangażowania Sił Zbrojnych RP oraz użycia wojskowych śmigłowców do przeprowadzenia 2 i 3 maja br. patriotycznej akcji „Orzeł może” należy podkreślić, że kampania ta – organizowana wspólnie przez publiczną rozgłośnię Program Trzeci Polskiego Radia i Gazetę Wyborczą – była wielką akcją społeczną promującą szeroko pojmowany nowoczesny, optymistyczny patriotyzm. Dlatego została objęta patronatem Prezydenta RP.

 

No proszę – „szeroko pojmowany nowoczesny, optymistyczny patriotyzm”... No chyba, że  pojmowany na szerokość otworu chłonnego nematołka to bym się zgodziła. Ale czy nowoczesny, optymistyczny patriotyzm to krzyżówka pretodaktyla z mrówkojadem, udekorowana różowymi chorągiewkami i takimiż balonami, mająca udawać heraldycznego orła białego ? Na dodatek w dniu Święta Flagi ?

Prezydęt Komorowski może sobie mieć osobliwe poczucie humoru ale robienie sobie jaj z polskich symboli narodowych przez kogoś, kto  mieni się głową państwa, publicznie w dzień, w którym biało-czerwona i orzeł  powinny być otoczone szczególną czcią i szacunkiem, jest tożsame z wetknięciem ich w psie gówno, jak to już miało miejsce...

 

Wycieranie sobie gęby patriotyzmem, którego dokonuje w swym komunikacie Koziej,  jest obrzydliwe ! Człowiek o tak zgniłym  morale, „patriotycznie” powierzający tajemnice polskiej obronności Rosjanom powinien zniknąć z przestrzeni publicznej i być pozbawiony pełnienia funkcji publicznych i państwowych dożywotnio.

 

Ten nemomatoł pisze jeszcze :

W sumie wykorzystanie śmigłowców w ramach kampanii "Orzeł może" przyniosło same plusy: zarówno społeczne, jak i szkoleniowe. Dziękuję lotnictwu wojsk lądowych za dobrą robotę!

 

Plusem społecznym by było gdyby zrzucone przez śmigłowce ulotki były pozbierane i służyły komuś np. za pamiątki tamtego dnia. Niestety walają się do dziś po warszawskich ulicach  zaśmiecając miasto i do dziś nikt nie podjął się ich sprzątnięcia.

Jeszcze większym plusem społecznym by było gdyby niemałe środki, wyrzucone w błoto na ożeła, na produkcję i rozpowszechnienie idiotycznych okularków, parasolek, chorągiewek,  ulotek i innych bzdetów wymyślonych przez możeła na różowy happening, zostały przeznaczone np. na stałą ekspozycję, poświęconą  historii polskich symboli narodowych np. na Placu Zamkowym.

 

Nazwę „wielka akcja społeczna” kosztownego wygłupu ochrzczonego „Ożeł morze”,  w którym organizatorów i wykonawców było więcej niż  amatorów lizania ożeła i machania różowymi papierkami,  udającymi chorągiewki w  polskich barwach narodowych, może wymyślić tylko nematoł z BBN  (Banda Baranów Nematołków).

 

Oto w jakich rękach jest polskie bezpieczeństwo narodowe !

 

 

PS. Mam dziwne przeczucie, że BBN razem z Komorowskim po komunikacie Kozieja siadło  z nosami wlepionymi w monitory i rycząc ze śmiechu przybija sobie piątki – „Pacz stary, jagrześmy ich fkórwili ! Tomek, nalej szampana.”....

 

Ale nic to – przyjdzie dzień i....

 

Na ożeła ich wsadzimy,

na śmietnik wypierniczymy !

Przyjdzie walec i wyrówna

by już nie szedł orzeł w gówna !

 

Hej !

 

 

http://niezalezna.pl/43379-szef-bbn-podczas-akcji-orzel-moze-armia-zdobyla-cenne-doswiadczenia-taktyczne

http://niezalezna.pl/43279-skandal-gen-koziej-wydal-rozkaz-zrzucania-ulotek-orzel-moze

http://niepoprawni.pl/blog/1792/bbn-czuwa-czyli-o-cyberjajach-dla-cyberleszcza-w-cyberprzestrzeni

http://niepoprawni.pl/blog/1792/gen-koziej-lazik-zdalnie-sterowany

 

 

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

ja bym się tak na ich miejscu nie śmiał.
Idziemy po nich.
Remek

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Remek

#368916